PDA

مشاهده نسخه کامل : وصل نشدن کامپیوتر به اینترنت

qozmyox
05-07-16, 02:11
سلام. مدتی که مشکل وصل شدن به اینترنت مخابرات رو دارم. در واقع من 2 تا اینترنت دارم و 2 مودم. اینترنت اولی به راحتی هم laptop و هم PC بهش وصل میشم . ولی اینترنت دومی که از مخابرات و ADSL هست ، فقط با لپتاپ میتونم بهش وصل و با PC اصلا نمیشه. با PC حتی نمیتونم به آیپی مودم پینگ بگیرم و علامتی هم که روی mini icon اینترنت میاد ، زرد و قرمز هر 2 هست و هر چند ثانیه عوض میشند . مودم رو از طریق لپتاپ بعد ریست کردن کامل دوباره کانفیگ کردم(چون با PC اصلا با آیپی مودم ارتباط برقرار نمیکنه) ولی همچنان به PC نمیتونم وصل بشم . مشکل از کجا میتونه باشه ؟

AMD>INTEL
05-07-16, 10:40
باید ویندوز دستگاه pc را بررسی کنید . حتی احتمال ویروسی بودن این سیستم هست .

qozmyox
05-07-16, 14:41
باید ویندوز دستگاه pc را بررسی کنید . حتی احتمال ویروسی بودن این سیستم هست .

سلام. از چه لحاظی بررسی کنم ؟ البته از روز اول آخرین نسخه ارجینال کسپرسکی نصب بوده.

AMD>INTEL
05-07-16, 15:01
سلام. از چه لحاظی بررسی کنم ؟ البته از روز اول آخرین نسخه ارجینال کسپرسکی نصب بوده.

درایور کارت شبکه pc را دوباره نصب کنید .

qozmyox
05-07-16, 15:13
درایور کارت شبکه pc را دوباره نصب کنید .
تشکر بابت پاسختون. چطور میتونم اینکارو بکنم ؟ از طریق CD مادربرد ؟ در ضمن این عکس از قسمت network adapters اگر کمکی میکنه : Screenshot by Lightshot (Only the registered members can see the link)

AMD>INTEL
05-07-16, 15:37
تشکر بابت پاسختون. چطور میتونم اینکارو بکنم ؟ از طریق CD مادربرد ؟ در ضمن این عکس از قسمت network adapters اگر کمکی میکنه : Screenshot by Lightshot (Only the registered members can see the link)

مادربردتون چیه ؟ بگید تا لینک آخرین درایور رو بهتون بدم .
از طریق کابل وصل میشید یا وایرلس ؟

qozmyox
05-07-16, 15:50
مادربردتون چیه ؟ بگید تا لینک آخرین درایور رو بهتون بدم .
از طریق کابل وصل میشید یا وایرلس ؟
کابل .
Asrock z97 fatality motherboard

AMD>INTEL
05-07-16, 15:54
کابل .
Asrock z97 fatality motherboard

برای چه ویندوزی ؟ 32 یا 64 ؟
Atheros Killer Lan driver (Only the registered members can see the link(v1.1.52.1451).zip)
این برای 7 تا 10
64 بیتی هست .

qozmyox
05-07-16, 15:57
برای چه ویندوزی ؟ 32 یا 64 ؟
Atheros Killer Lan driver (Only the registered members can see the link(v1.1.52.1451).zip)
این برای 7 تا 10
64 بیتی هست .
64 هست .
الان اون Interl(R) Ethernet connection رو Uninstall کنم و بعد اینو نصب کنم درسته ؟ تشکر

AMD>INTEL
05-07-16, 15:59
64 هست .
الان اون Interl(R) Ethernet connection رو Uninstall کنم و بعد اینو نصب کنم درسته ؟ تشکر

بله درایور لن شما این هست .