PDA

مشاهده نسخه کامل : اسمبل کردن قطعه پاور

TechRadar
03-07-16, 13:49
سلام می خواستم اگه آموزشی هست بگید که پاور 500 کولر مستر رو چطوری نصب کنم(اتصال برقرار کنم). اولین بارم هم هست. نمی خوام منت فروشنده رو بکشم. مشخصات سیستم:
amd fx 4130
gtx 760
8gb ddr3 ram
asus m5-a97 evo r2.0
1tb hdd
اگه مطلبی هست ممنون میشم بگین.(در ضمن یک خنک کننده خوب هم می خوام)

AMD>INTEL
03-07-16, 13:53
از کانکتورهای متصل به پاور فعلی عکس بگیرید .دقیقا ببینید چه کانکتورهایی متصل هست. بعد که کاملا متوجه شدید کانکتورها به کجاها وصل شده . بازشون کنید و پاور جدید را متصل کنید .
How to install a power supply | TechRadar (Only the registered members can see the link)

mahdi5999
03-07-16, 14:00
سلام
ببخشید میشه یه فروشگاه منصف و مطمئن توی پاساژ رضا یا یکی از پاساژای اون دور و بر معرفی کنین؟
میخام هم اصل باشن(جریان اس اس دی های سامسونگ:lol:)هم از لحاظ قیمت منصف
اگه نمیشه تو پ.خ بگین ممنون میشم:1. (35):

- - - Updated - - -

یا اگه خودتون مغازه دارین بیام از شما بگیرم

TechRadar
03-07-16, 14:01
بعد یه سوالی این کارم ریسک حساب نمیشه و به کامپیوتر صدمه نمی زنه؟

AMD>INTEL
03-07-16, 14:07
بعد یه سوالی این کارم ریسک حساب نمیشه و به کامپیوتر صدمه نمی زنه؟

هر کاری که انجام نداده باشید ریسک به حساب میاد .ولی اگر با دقت انجام بدید و عجله نکنید ریسک کار کم میشه .

TechRadar
03-07-16, 14:22
آقا امید الآن یه نگاهی به داخل کامپیوتر کردم هیچی نفهمیدم. یعنی کلاً هیچی دستگیرم نشد فقط گیج و ویج شدم. دلم نمی خواد کارم گیر فروشنده باشه. ای کاش یه مقاله یا کسی بود که به آدم یاد می داد......:1. (28):

AMD>INTEL
03-07-16, 14:38
آقا امید الآن یه نگاهی به داخل کامپیوتر کردم هیچی نفهمیدم. یعنی کلاً هیچی دستگیرم نشد فقط گیج و ویج شدم. دلم نمی خواد کارم گیر فروشنده باشه. ای کاش یه مقاله یا کسی بود که به آدم یاد می داد......:1. (28):

باید یکبار کار را از کسی که این کار رو انجام میده یاد بگیری . اون لینکی که گذاشتم خیلی خوب توضیح داده . ولی بهتره این بار از کسی که وارده کمک بگیری .

TechRadar
03-07-16, 14:40
آقا امید تو فامیلمون کسی نیست که بلد باشه و بهم یاد بده. یه دوست هم دارم که در دسترسم نیست. دیگه راه دیگه ندارم. اون سایت نمی دونم چرا تصویرش نمی اومد. فقط متن بود.

AMD>INTEL
03-07-16, 14:45
آقا امید تو فامیلمون کسی نیست که بلد باشه و بهم یاد بده. یه دوست هم دارم که در دسترسم نیست. دیگه راه دیگه ندارم. اون سایت نمی دونم چرا تصویرش نمی اومد. فقط متن بود.

اون سایت صبر کنید . تصاویر باز میشن .

TechRadar
03-07-16, 19:35
آقا امید از اون سایت هم چیزی نفهمیدم. یه سری کابل هایی رو میگه که من اصلاً نمی دونم چی چی هست. کابل های داخل کامپیوتر ما یه روکش داره عین لباس. دیگه حالا کابل 8 پین، pci express و اینا رو از کجا بفهمم. ای کاش میشد یه مطلبی در مورد اسمبل کردن قطعات قرار داده بشه.

AMD>INTEL
03-07-16, 19:43
آقا امید از اون سایت هم چیزی نفهمیدم. یه سری کابل هایی رو میگه که من اصلاً نمی دونم چی چی هست. کابل های داخل کامپیوتر ما یه روکش داره عین لباس. دیگه حالا کابل 8 پین، pci express و اینا رو از کجا بفهمم. ای کاش میشد یه مطلبی در مورد اسمبل کردن قطعات قرار داده بشه.

این کار نیاز به آموزشش داره . باید از کسی که وارده خواهش کنید به شما آموزش بده .

TechRadar
03-07-16, 19:57
جناب میشه فامیلی شریفتون رو بفرمایین. می خواستم از این به بعد شما رو با فامیلی تون خطاب کنم. زشته شما بزرگترین.

AMD>INTEL
03-07-16, 20:05
جناب میشه فامیلی شریفتون رو بفرمایین. می خواستم از این به بعد شما رو با فامیلی تون خطاب کنم. زشته شما بزرگترین.

من امید هستم .

TechRadar
03-07-16, 20:14
ممنون جناب آیا ویدئو های آموزشی همه فهم برای اسمبل قطعات می شناسین؟

AMD>INTEL
03-07-16, 20:24
ممنون جناب آیا ویدئو های آموزشی همه فهم برای اسمبل قطعات می شناسین؟

تو سایت های ویدیویی میتونی موارد خوبی پیدا کنی .
این هم ببینید
Only the registered members can see the link