PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل با کیس green MAC-1

mamad22.2
02-07-16, 20:51
سلام من یک کیس green mac-1 خریداری کردم و قطعاتمو انتقال دادم داخلش بعد ی مشکل وجود داره کیس یک سوکت داره به نام HD AUDIO که مال هدفون و میکروفون پنل جلوی کیس هست اون رو به مادربرد وصل کردم اما 2 پورت هم میکروفون هم هدفون کار نمیکنن یعنی شناخته نمیشن و هدفون بهش بزنی صدا نمیده ممکنه کیس مشکل داشته باشه؟ ضمنا پورت های USB پنل جلویی به خوبی کار میکنن
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

AMD>INTEL
02-07-16, 21:04
بله احتمال خرابی کابل Hdaudio کیس وجود داره . از این موارد زیاد دیدم .قبلش درایور صدای مادربرد را از سایتش بگیرید و دوباره نصب کنید .مخصوصا اگر درایور توسط ویندزو شناسایی شده .

mamad22.2
02-07-16, 21:05
بله احتمال خرابی کابل Hdaudio کیس وجود داره . از این موارد زیاد دیدم .قبلش درایور صدای مادربرد را از سایتش بگیرید و دوباره نصب کنید .مخصوصا اگر درایور توسط ویندزو شناسایی شده .

حالا از کجا میتونم این رو مطمعن بشم و ثابت کنم که کیس رو بدم عوض کنند برام؟ یا اصلا کابلش رو میشه عوض کرد دیگه کیس رو نگه دارم؟ ممکنه مشکل از مادربرد باشه؟

AMD>INTEL
02-07-16, 21:16
حالا از کجا میتونم این رو مطمعن بشم و ثابت کنم که کیس رو بدم عوض کنند برام؟ یا اصلا کابلش رو میشه عوض کرد دیگه کیس رو نگه دارم؟ ممکنه مشکل از مادربرد باشه؟

درایور صوتی مادربرد را از سایتش نصب کنید اگر باز جواب نداد باید ببرید خود کیس رو از جایی خریدید مرجوع کنید .

mamad22.2
02-07-16, 21:49
درایور صوتی مادربرد را از سایتش نصب کنید اگر باز جواب نداد باید ببرید خود کیس رو از جایی خریدید مرجوع کنید .

سلام درایور صدای مادربرد را حذف کردم صدا اومد بدون مشکل خب گفتم حتما درایور نصب بوده من کیس رو عوض کردم به مشکل برخورده ولی دوباره درایور رو نصب کردم باز دو پورت پنل جلو قطع شدند یعنی در قسمت sounds ویندوز 2 دستگاه شناسایی میکرد speakers و headphones اما بعد از نصب درایور headphones محو شد و فقط digital output با speakers هستن و پنل جلو از کار افتاده!!!

AMD>INTEL
02-07-16, 21:53
سلام درایور صدای مادربرد را حذف کردم صدا اومد بدون مشکل خب گفتم حتما درایور نصب بوده من کیس رو عوض کردم به مشکل برخورده ولی دوباره درایور رو نصب کردم باز دو پورت پنل جلو قطع شدند یعنی در قسمت sounds ویندوز 2 دستگاه شناسایی میکرد speakers و headphones اما بعد از نصب درایور headphones محو شد و فقط digital output با speakers هستن و پنل جلو از کار افتاده!!!

چیپ صوتی دستگاه چیه ؟ چه درایوری رو نصب کردی ؟
پس به خاطر درایوره

mamad22.2
02-07-16, 23:00
چیپ صوتی دستگاه چیه ؟ چه درایوری رو نصب کردی ؟
پس به خاطر درایوره

چیپ صوتی realtek هست والا درایور رو از سایت ایسوس گرفتم واسه مادربرد

AMD>INTEL
02-07-16, 23:02
این درایور فعلی رو کاملا حذف کن و این رو نصب کن .حتما حذفش کن . فعلی رو
Download Realtek High Definition Audio Driver 6.0.1.7865 R2.79 for Windows 2000,XP,2003,Vista,7,8,8.1,10 - SoftGozar.com (Only the registered members can see the link)

mamad22.2
02-07-16, 23:20
این درایور فعلی رو کاملا حذف کن و این رو نصب کن .حتما حذفش کن . فعلی رو
Download Realtek High Definition Audio Driver 6.0.1.7865 R2.79 for Windows 2000,XP,2003,Vista,7,8,8.1,10 - SoftGozar.com (Only the registered members can see the link)

سلام حل شد تشکر از شما:11():

AMD>INTEL
02-07-16, 23:31
سلام حل شد تشکر از شما:11():

خواهش میکنم .موفق و موید باشید .