PDA

مشاهده نسخه کامل : مرورگر مایکروسافت اج Microsoft Edge

iranch
29-06-16, 20:18
با درود

این مرورگر که این طور که مشخص هست فقط برای ویندوز 10 میشه استفاده کرد رو نزدیک به یک هفته هست استفاده دارم میکنم.
با اینکه یک سری کم و کاستی ها داره ، ترجیح دادم بمانم و Feedback هاشو براشون بفرستم.
انشالله نواقص در نسخه های بعدی رفع و کامل تر بشه، مرورگر خوبی میشه و رقیب مرورگر های مطرح دیگه...
دوستان اگر امکان داره میتونن از قسمت Send Feedback که درون خود مرورگر هست اقدام به ارسال مشکلات و پیشنهادتشون کنند.

AMD>INTEL
29-06-16, 20:26
مایکروسافت خیلی در عرضه یک مرورگر کارا و حرفه ای تاخیر داشت . سهم زیادی رو از دست داد در بازار مرورگرها .من هنوز ویندوز 10 ندارم ولی حتما در اولین نصب فیدبک هم ثبت میکنم .یکی از نقاط ضعفش سینک نشدن بوک مارک ها با مرورگرهای دیگه هست که برای من آزاردهنده است .
این هم بررسی سایت PCMAG (Only the registered members can see the link)

Mehrdad.A 88
29-06-16, 22:05
سرعتش خوبه ولی هیچی نداره زیر صفره

mohammad1985
30-06-16, 00:15
بد نیست و بهتر میشه ضمن اینکه در مصرف باتری شاخ همه رو میشکنه به درد زمانی که با لپ تاپ کار میکنید و شارژ براتون مهمه میخوره

iranch
30-06-16, 08:47
سرعتش خوبه ولی هیچی نداره زیر صفره

طبیعیه هست.
با کروم ، اوپرا ، فایرفاکس که سالهاست دارن نسخه جدید میدن، نمیتونه در نسخه اول یکی باشه

Mehrdad.A 88
30-06-16, 10:31
طبیعیه هست.
با کروم ، اوپرا ، فایرفاکس که سالهاست دارن نسخه جدید میدن، نمیتونه در نسخه اول یکی باشه

ولی مایکروسافت این فرصت رو داشت که از تجربیات کروم و بقیه استفاده کنه، ولی داره چرخ رو از اول اختراع میکنه همون اشتباهی که با ویندوز فون کرد

iranch
30-06-16, 10:39
ولی مایکروسافت این فرصت رو داشت که از تجربیات کروم و بقیه استفاده کنه، ولی داره چرخ رو از اول اختراع میکنه همون اشتباهی که با ویندوز فون کرد

هسته اینترنت اکسپلورر سال ها پیش نوشته شده بود و قابلیت تغیر اساسی و بهبود رو نداشت. و مجبور شدند از نو بنویسند.
به نظرم با قضیه ویندوز فون فرق میکنه، چون سیستم عامل مال خودش هست و همیشه رسم شده بود که کاربران وقتی ویندوز نصب می کردند، یک مرورگر دیگه رو اضافه نصب میکردند و اصلا سمت IE نمی رفتند.
من کلا خوشبین هستم به قضیه. الانم هم با همین edge دارم کار میکنم. هر چند نقص داره و کامل نیست
اما شنیدم تقریبا 30 روز دیگه، آپدیت جدیدی برای ویندوز 10 میاد که ادج هم شامل ش میشه

AMD>INTEL
30-06-16, 10:40
البته نمیشه از الان قضاوت کرد . ولی به نظر من مایکروسافت تونست یک حرکت بسیار خوب با مرورگر Edge بزنه . پایه کار درسته به نظر من احتمال موفقیت این مرورگر زیاده .