PDA

مشاهده نسخه کامل : اینترنت 4G ایرانسل داغونه ؟

Mehrdad.A 88
29-06-16, 18:13
سیم کارت 4G ایرانسل چند روز پیش رسید و دشیب یک بسته 1 ساعته نامحدود گرفتم 1000 تومن سرعتش میانگین 200 کیلوبایته ولی باز اگه 200 تا ثابت بود باز خوب بود حدود 100 مگ دانلود کردم علامت 4G کنار آنتن رفت علامت E اومد و اینترنت قطع شد، یک 10 دقیقه ای قطع بود دوباره شد 4G باز یکم دانلود کردم ایندفه علامت +H اومد و اینترت قطع شد منم بیخبال شدم

جریان جیه ؟ 4G سرکاریه ؟

AMD>INTEL
29-06-16, 20:14
دوست خوبم در بعضی مناطق سرعت بسیار مناسبه . ولی به دلیل مشکلاتی که وجود داره سر پوشش کامل مناطق .بعضی از نقاط اون سرعت خوب رو نمیتونه دریافت کنه . البته سخت افزاری یا دانگل یا اسمارت فونی که هم استفاده میکنید هم به شدت موثر است .

VAhid_El
29-06-16, 20:22
سیم کارت 4G ایرانسل چند روز پیش رسید و دشیب یک بسته 1 ساعته نامحدود گرفتم 1000 تومن سرعتش میانگین 200 کیلوبایته ولی باز اگه 200 تا ثابت بود باز خوب بود حدود 100 مگ دانلود کردم علامت 4G کنار آنتن رفت علامت E اومد و اینترنت قطع شد، یک 10 دقیقه ای قطع بود دوباره شد 4G باز یکم دانلود کردم ایندفه علامت +H اومد و اینترت قطع شد منم بیخبال شدم

جریان جیه ؟ 4G سرکاریه ؟

یه نکته ای در مورد بسته های شبانه نامحدود ایرانسل هست که به صورت پیش فرض روشون محدود کننده سرعت برنامه ریزی شده و به شخصه اینو تست کردم که وقتی بسته نامحدود فعال بشه سرعت نت به مراتب پایین تر از بسته های محدود خواهد بود، حتی اگر شما تو منطقه ای باشید که کیفیت سرویس عالی باشه. در مورد تغییر وضعیت سرویستون هم ربطی به بسته نداره و شاید آنتن های مخابراتی تون وضعیت جالبی ندارن.

Mehrdad.A 88
29-06-16, 21:26
دوست خوبم در بعضی مناطق سرعت بسیار مناسبه . ولی به دلیل مشکلاتی که وجود داره سر پوشش کامل مناطق .بعضی از نقاط اون سرعت خوب رو نمیتونه دریافت کنه . البته سخت افزاری یا دانگل یا اسمارت فونی که هم استفاده میکنید هم به شدت موثر است .

موبایل که لومیا 640 LTE هست (همینجا یک توصیه بکنم: هیچ وقت ویندوز فون نخرین)

یه نکته ای در مورد بسته های شبانه نامحدود ایرانسل هست که به صورت پیش فرض روشون محدود کننده سرعت برنامه ریزی شده و به شخصه اینو تست کردم که وقتی بسته نامحدود فعال بشه سرعت نت به مراتب پایین تر از بسته های محدود خواهد بود، حتی اگر شما تو منطقه ای باشید که کیفیت سرویس عالی باشه. در مورد تغییر وضعیت سرویستون هم ربطی به بسته نداره و شاید آنتن های مخابراتی تون وضعیت جالبی ندارن.

ایرانسل که روزی دو بار پیام میده میگه 4G در منطقه ی شما، پر سرعت ترین اینترنت کشور :1. (27):
من که ناامید شدم شدید

VAhid_El
29-06-16, 21:52
ایرانسل که روزی دو بار پیام میده میگه 4G در منطقه ی شما، پر سرعت ترین اینترنت کشور :1. (27):
من که ناامید شدم شدید

دروغ که نمیگه و همه شهرهایی که اعلام میکته نت 4G دارند.
اما بحث، بحث کیفیت هست و به شهر محل زندگی هم بستگی ندارد. چه شما تو تهران باشید و چه تو شهر های کوچیک، به هیچ عنوان منطقه ای نداریم که پوشش 100 درصدی 4G داشته باشه و اینو زیاد هم نمیشه به حساب عملکرد بد ایرانسل گذاشت چون عملاً رسیدن به پوشش 100 درصدی غیر ممکنه چون همیشه نقاط کور مخابراتی تو همه جای دنیا وجود دارند.
البته یه سری روشهای ابتکاری برای تقویت سیگنال های آنتن 4G و 3G هست ولی روی گوشی ها جواب نمیدن ولی با اونا میشه عملکرد دریافت سیگنال مودم های 3G/4G رو خیلی بهتر کرد.

Mehrdad.A 88
29-06-16, 22:24
دروغ که نمیگه و همه شهرهایی که اعلام میکته نت 4G دارند.
اما بحث، بحث کیفیت هست و به شهر محل زندگی هم بستگی ندارد. چه شما تو تهران باشید و چه تو شهر های کوچیک، به هیچ عنوان منطقه ای نداریم که پوشش 100 درصدی 4G داشته باشه و اینو زیاد هم نمیشه به حساب عملکرد بد ایرانسل گذاشت چون عملاً رسیدن به پوشش 100 درصدی غیر ممکنه چون همیشه نقاط کور مخابراتی تو همه جای دنیا وجود دارند.
البته یه سری روشهای ابتکاری برای تقویت سیگنال های آنتن 4G و 3G هست ولی روی گوشی ها جواب نمیدن ولی با اونا میشه عملکرد دریافت سیگنال مودم های 3G/4G رو خیلی بهتر کرد.

من مشهد هستم و دو تا آنتن چند خیابون اونور تر

mohammad1985
30-06-16, 00:26
من راضی هستم شده با بسته های نا محدودش 3.5 گیگ رو در 20 دقیقه دان کردم

Mehrdad.A 88
30-06-16, 00:38

دلم آب شد :1. (28):

mohammad-
30-06-16, 01:07

..........

VAhid_El
30-06-16, 14:11

خیلی عجیبه!!!
من تو تهران، کرج و قزوین تست کردم. هر سه مورد بسته نامحدود، سرعت پایینی داره و به اصطلاح خودمون سرعتشون محدود کردن.
شما شانس خیلی خوبی دارید.

mohammad1985
01-07-16, 04:36
البته من از گوشی استفاده نمیکنم از مودم ایستاده استفاده میکنم و همیشه هم به 4 جی وصله

Mehrdad.A 88
01-07-16, 10:42
معمولا همه مودم های 4G رو از ایرانسل میگیرن نه ؟

Mrp7
01-07-16, 11:40
سلام
مشکل شما اینکه تمام ساعت گوشیتون 4 جی نیست یعنی تغیر میکنه سرعتش
Windows 10 Mobile tip: How to force 3G or 4G only while using cellular data (Only the registered members can see the link)
از لینک بالا تنظیم only 4g بگذارید

لینک زیر هم خوبه
How to stay on 2G, 3G or 4G on Windows Phone - NokiaViews.com (Only the registered members can see the link)

Mehrdad.A 88
01-07-16, 20:42
سلام
مشکل شما اینکه تمام ساعت گوشیتون 4 جی نیست یعنی تغیر میکنه سرعتش
Windows 10 Mobile tip: How to force 3G or 4G only while using cellular data (Only the registered members can see the link)
از لینک بالا تنظیم only 4g بگذارید

لینک زیر هم خوبه
How to stay on 2G, 3G or 4G on Windows Phone - NokiaViews.com (Only the registered members can see the link)

توی ویندوز 10 موبایل 2G, 3G و 4G هست ولی 4g only وجود نداره
و لینک دوم هم ایرانسل میگه دسترسی محدود شده است

Mehrdad.A 88
01-07-16, 21:29
اگر کسی با موبایل نمیتونه با این سرعت های شگفت انگیز دانلود کنه پس ممکنه این سرعت های بالا فقط برای دارندگان مودم باشه، این ارزون بودن بیش از اندازه بسته های اینترنتی رو توجیه میکنه
حالا کسی تونسته با موبایل با سرعت های بالا چیزی دانلود کنه ؟

Haswell
02-07-16, 04:31

جریان جیه ؟ 4G سرکاریه ؟

اینها نشون میده 4G در منطقه ی شما آنتن دهی و پایداری مطلوب نداره. به شماره ی 700 گزارش بدین تا حداقلش توی نوبت بررسی قرار بدن
یکی دو روز قبل با 4G ایرانسل روی یک گوشی میان رده، سرعت 36 مگابیت رو تجربه کردم و بنظرم بطور کلی و از هر لحاظ باید اپراتورهای داخلی رو اینطوری رتبه بندی کرد:
رتبه ی اول : ایرانسل
رتبه ی دوم : رایتل
رتبه ی ده هزارم : همراه آخر

Mehrdad.A 88
02-07-16, 09:53
اینها نشون میده 4G در منطقه ی شما آنتن دهی و پایداری مطلوب نداره. به شماره ی 700 گزارش بدین تا حداقلش توی نوبت بررسی قرار بدن
یکی دو روز قبل با 4G ایرانسل روی یک گوشی میان رده، سرعت 36 مگابیت رو تجربه کردم و بنظرم بطور کلی و از هر لحاظ باید اپراتورهای داخلی رو اینطوری رتبه بندی کرد:
رتبه ی اول : ایرانسل
رتبه ی دوم : رایتل
رتبه ی ده هزارم : همراه آخر

باشه یک تماسی با این خائن ها میگیرم
چرا خائن همین الان توی شبکه 3 گفت 2 ساله که ایرانسل داره اطلاعات خصوصی 20 میلیون مشترک رو میفروشه

mousso
02-07-16, 10:12
منكه با همين طرح يك ساعت نامحدود 900 تومن ، يك چيز حدود 18-20 گيگ دانلود ميكنم ! سرعتم بين 5و6 مگه و موبايل Honor 6 . تازه قبلا هم با honor 3C و 3G ، حدود 1مگ دانلود ميكردم :1. (31):

Haswell
02-07-16, 15:00
باشه یک تماسی با این خائن ها میگیرم
چرا خائن همین الان توی شبکه 3 گفت 2 ساله که ایرانسل داره اطلاعات خصوصی 20 میلیون مشترک رو میفروشه
دزدی همه جای این مملکته #*&^$~ هست کجاش نیست. ضمنا فکر کنم اطلاعات مالکان سیمکارتهای اعتباریش درز کرده باشه نه دائمیهاش

Mehrdad.A 88
02-07-16, 17:49
دزدی همه جای این مملکته #*&^$~ هست کجاش نیست. ضمنا فکر کنم اطلاعات مالکان سیمکارتهای اعتباریش درز کرده باشه نه دائمیهاش

ما همه اعتباری هستیم
ایرانسل هم خوب خودشو زده به اون راه

Haswell
02-07-16, 23:40
دیگه بیش از حد بزرگش کردن. نام، شماره ملی، آدرس و شماره همراه. اینا رو میگن لو رفته!!! اونم تنها یک چهارم کل مشترکین. درحالیکه هر ارگان خصوصی یا دولتی که ملت بهش مراجعه می کنن اینا رو بعنوان بدیهیات در اختیار داره
یکجا حرف خوبی زده شده بود : یک بسته که از فروشگاه آنلاین بدست شما میرسه تمام این فقره اطلاعات روی اون نوشته شده و ملت با خیال راحت میندازنش دور. چون مهم نیست دست کسی بیفته
اطلاعاتشم مربوط به سه سال پیشه که لابد یک کاربر اخراجی با خودش بیرون برده. اغلب این مشخصات چون قدیمیه (و مربوط به اعتباریهاست نه دائمیها) در طول این سه سال تغییر پیدا کرده و از اعتبار ساقطه (تصویر)

ما همه اعتباری هستیم
شما همه چند نفرین؟ :1. (35):
من یک دائمیش رو حدود 11 ساله دارم بعلاوه ی دو تا اعتباری جدید

(تصویر از bbc)
Only the registered members can see the link

mohammad1985
30-07-16, 22:40
البته نکته مهم اینه شما از کجا دانلود کنید و در چه ساعتی وگرنه اصل سرعت رو فقط نمیشه به سرویس دهنده نسبت داد

Aaron Swartz
31-07-16, 13:31
تقریبا دو هفته پیش با نت 3G ایرانسل با اینترنت ساعتی (یک ساعت نامحدود 2-8 صبح) با گوشی حدودا سه گیگ دانلود کردم. به نظر من که داغون نبود :whistle:

Dexa
10-01-17, 06:10
دروغی بیش نیست بزرگترین دروغ که شنیدم بسته های نامحدود شبانه ایرانسل من بسته نامحدود ایرانسل رو که 2 تا 8 صبح هست 1 ساعتش رو برای تست فعال کردم و مبلغ 900 تومان پرداخت کردم بعد از فعاش شدن بسته گفتم الان با نسل 4 سرعت حداقل 2.50 مگابایت بر ثانیه دانلود میکنم ولی دروغ بزرگشون اینجاست : 1 . بسته داخل برنامه ایرانسل من به عنوان بسته 20 گیگابایتی ثبت شده ( شاید بگین 20 گیگابایت که نمیشه تو 1 ساعت دانلود کرد پس میشه همون نا محدود ولی بسته های نامحدود با ساعات بیشتر هم داره پس میشه نتیجه گرفت همه بسته های نامحدود با ساعات و روز های بیشتر 20 گیگابایت هست ) 2. سرعت دانلود 200 کیلوبایت تا 400 کیلیوبایت بیشتر نمیده جالب در حین دانلود اسپید تست که گرفتم از سایت معروف اسپید تست سرعت 30 مگابایت بر ثانیه رو نشون میده ولی در واقعیت محدودیت برای دانلود قرار دادن 3. من با قرار دادن 8 دانلود هم زمان با لینک مستقیم شروع به دانلود کردم که به هرکدام 200 تا 400 میداد فکر میکردم خعلی زرنگم اما بعد از 35 تا 45 دقیقه یدفعه اینرنت قطع شد و دیگه امکان وصل شدن به آنتن ایرانسل برای خط من از بین رفت !!!! باورتون میشه ؟ وصل میشد به انتن 4 جی میامد سریع قطع میشد انگار داخل محدودیت 20 گیگابایتشون یک محدودیت گیگابایتی دیگر هم دارن من که تو 45 دقیقه 1 گیگ 30 مگابایت دانلود کنم در صورتی که 20 دقیقه از زمان اینترنتم مانده بود دیگه اپراتور اجازه وصل شدن خطم به 4 جی و 3 جی نمیداد فقط انتن بود ....

این عکس از دانلود هام و سرعتشون
Only the registered members can see the link

و نکته من تهران میشینیم فلکه دوم آنت فول فول 4جی

ماکه از حقمون نمیگذریم همین یزره یزره ها حق خوری اون دنیا شاید مارو بهشتی کرد !! الله اعلم .. یا علی

javaheri69
10-01-17, 09:53
با سلام نت ایرانسل خیلی خوبه//اصلا داغون نیست..من خودم همراه اول و رایتل دارم...ولی ایرانسل خیلی بهتره..