PDA

مشاهده نسخه کامل : مقایسه بین هارد HDD و SSD

0reza666
26-06-16, 15:58
با سلام. این ویدیو ببینید. وای چه سرعتی باید حتما یه هارد اس اس دی بخرم. عالیه که تا حالا نمیدونستم انقدر سرعت فرقشه

Only the registered members can see the link 926.mp4

و

Only the registered members can see the link e3.mp4

و

Only the registered members can see the link b1.mp4

و

به زودی ویدیو های بیشتر اضافه میشه

AMD>INTEL
26-06-16, 16:16
بارها گفته شده لینک سایت های مشابه ایرانی گذاشته نشه .سریعتر لینک رو حذف کنید .

0reza666
26-06-16, 16:18
منظورت اپارات هست یا همونی که حذف کردم و من میدونم شما:wink::1. (26)::1. (31)::1. (35)::1. (23):

AMD>INTEL
26-06-16, 16:19
منظورت اپارات هست یا همونی که حذف کردم و من میدونم شما:wink::1. (26)::1. (31)::1. (35)::1. (23):

اگر میدونید چرا قرار میدید .لطفا رعایت کنید من بعد . آپارات مشکل نداره .چون دفعه بعد اخطار میگیرید .

0reza666
06-07-16, 00:30
تو خصوصی بهتون گفتم من اصلا اون نمیدونستم... چی چی میدونم ولی میذارم اشتباه متوجه شدین. من نخواسته لینک سایت همسایه نذاشتم که. عجبا. بگزریم.

یه سوال دیگه

من برای هارد اچ دی دی خودم یه فن خریدم و نصب کردم ایا در سرعت و کارایی و در عمر هارد تعصیری داره؟

Only the registered members can see the link

الان رو هارد دست میزنم اصلا داغ نیست قبلا دست میزدم گرم بود...

AMD>INTEL
06-07-16, 00:35
تو خصوصی بهتون گفتم من اصلا اون نمیدونستم... چی چی میدونم ولی میذارم اشتباه متوجه شدین. من نخواسته لینک سایت همسایه نذاشتم که. عجبا. بگزریم.

یه سوال دیگه

من برای هارد اچ دی دی خودم یه فن خریدم و نصب کردم ایا در سرعت و کارایی و در عمر هارد تعصیری داره؟

الان رو هارد دست میزنم اصلا داغ نیست قبلا دست میزدم گرم بود...

بودنش ضرر نداره . دمای هارد رو کاهش میده .البته فقط روی سلامت برد دستگاه موثره بیشتر . مکانیکال هارد عمر مشخصی داره

0reza666
07-07-16, 14:01
یه سوال دیگه دارم. فن رو این هارد انگاری باریکتره از فن پشت کیسه. میشه بگید این چه نوعشعه؟

ایا 12.12 سانتی یا 9.9 سانتی یا 90در90 میلی متری یا 8.8 سانتی یا 7.7 سانتی یا 7.5در7.5 سانتی یا 6.6 سانتی یا 5.5 سانتی یا 4.4 سانتی کدومشه؟؟؟

AMD>INTEL
07-07-16, 14:24
یه سوال دیگه دارم. فن رو این هارد انگاری باریکتره از فن پشت کیسه. میشه بگید این چه نوعشعه؟

ایا 12.12 سانتی یا 9.9 سانتی یا 90در90 میلی متری یا 8.8 سانتی یا 7.7 سانتی یا 7.5در7.5 سانتی یا 6.6 سانتی یا 5.5 سانتی یا 4.4 سانتی کدومشه؟؟؟

اندازه فن که تو سایت دیپ کول نوشته 60mm هست .

0reza666
07-07-16, 14:50
اخه مال من تک فنه اس گفتم شاید اندازه اون فرق داشته پس مدل تک فنه دارم هم همین سانتی هست که گفته شده و گفتین؟

AMD>INTEL
07-07-16, 14:55
اخه مال من تک فنه اس گفتم شاید اندازه اون فرق داشته پس مدل تک فنه دارم هم همین سانتی هست که گفته شده و گفتین؟

ICEDISK 1 DEEPCOOL HDD/CHIPSET COOLER (Only the registered members can see the link)

0reza666
11-07-16, 18:53
یه سوال دیگه درباره هارد دارم

این الان خوبه این عکس الان از هاردم گرفتم اون ارور برای چیه اون علامت های ضربدر قرمز چیه درجه هرارت چیه ایا هاردم خوبه یا بد؟

...

AMD>INTEL
11-07-16, 18:56
یه سوال دیگه درباره هارد دارم

این الان خوبه این عکس الان از هاردم گرفتم اون ارور برای چیه اون علامت های ضربدر قرمز چیه درجه هرارت چیه ایا هاردم خوبه یا بد؟

...

عالیه :1. (27): در حد لالیگا نابوده
نزدیک به 500 تا بد سکتور داری . اگر گارانتی داره بفرست گارانتی اگر نداره باید به فکر خرید هارد باشی .

0reza666
11-07-16, 18:58
گرانتی تموم شده. یعنی چی بد سکتور؟ چی هست این بد سکتور. راهی نیست خودم درستش کنم. الان چه باید کرد یعنی احتمال داره یهو خراب بشه وبسوزه؟

پست بالا ویرایش شد یه عکس دیگه اضافه شد...

AMD>INTEL
11-07-16, 19:05
گرانتی تموم شده. یعنی چی بد سکتور؟ چی هست این بد سکتور. راهی نیست خودم درستش کنم. الان چه باید کرد یعنی احتمال داره یهو خراب بشه وبسوزه؟

پست بالا ویرایش شد یه عکس دیگه اضافه شد...

این مقدار درست نمیشه .
یه سرچ بزنی کلی مطلب درباره بدسکتور هست . برنامه hdat2 باید بگیری و ایزو هست رایت بشه و بگذاری ببینی چندتا از این بدسکتورها رو میتونه ریکاور کنه . ولی وقتی میزان سلامتی میره زیر 50 به اون هارد امیدی نیست .

0reza666
11-07-16, 19:09
برنامه هم دانلود کنم سخته کار من نیست. الان یعنی هاردم به زودی خراب میشه؟
الان مال من زیر 50 درصده یعنی؟ ای بابا خودم تا الان نمیدونستم چی به چیه خوب چرا اینطوری شده منکه کاریش نکردم اه

AMD>INTEL
11-07-16, 19:11
برنامه هم دانلود کنم سخته کار من نیست. الان یعنی هاردم به زودی خراب میشه؟
الان مال من زیر 50 درصده یعنی؟ ای بابا خودم تا الان نمیدونستم چی به چیه خوب چرا اینطوری شده منکه کاریش نکردم اه

سلامت هارد شما 18% از 100 درصده . با 500 تا بدسکتور . احتمالا موقع بستن یا ... ضربه چیزی خورده همینطوری این مقدار بدسکتور نمیفته .

0reza666
11-07-16, 19:33
تو گوگل گشتم این مطالب پیدا کردم

خود ویندوز شامل ابزار میباشد که میتواند هارد را برای یافتن بدسکتورها اسکن کند.

ابزار check disk بعد از اسکن ، بدسکتورهای فیزیکی را به عنوان سکتورهای غیر قابل تعمیر علامت گذاری میکند و بدسکتورهای لاجیکالی را در دسته قابل تعمیرها قرار میدهد تا بتوانیم آنها را دوباره قابل استفاده کنیم.اگر ویندوز متوجه مشکلی در عملکرد هارد دیسک شما شود به صورت اتوماتیک این ابزار را اجرا میکند.

خوب الان این چی میگه میشه بهم بگین

میخوام بدونم از ضربه نیست و با برنامه درستش کنم دیگه. تابستون میشه زیاد برق اینجا میره شاید بخاطر این بدسکتور شده و از ضربه نباشه راهنمایی کنید لطفا

AMD>INTEL
11-07-16, 19:39
تو گوگل گشتم این مطالب پیدا کردم

خود ویندوز شامل ابزار میباشد که میتواند هارد را برای یافتن بدسکتورها اسکن کند.

ابزار check disk بعد از اسکن ، بدسکتورهای فیزیکی را به عنوان سکتورهای غیر قابل تعمیر علامت گذاری میکند و بدسکتورهای لاجیکالی را در دسته قابل تعمیرها قرار میدهد تا بتوانیم آنها را دوباره قابل استفاده کنیم.اگر ویندوز متوجه مشکلی در عملکرد هارد دیسک شما شود به صورت اتوماتیک این ابزار را اجرا میکند.

خوب الان این چی میگه میشه بهم بگین

میخوام بدونم از ضربه نیست و با برنامه درستش کنم دیگه. تابستون میشه زیاد برق اینجا میره شاید بخاطر این بدسکتور شده و از ضربه نباشه راهنمایی کنید لطفا

این تشخیص نمیده . باید با hdat2 اسکن بشه . قبلا هم گفتم .

0reza666
11-07-16, 19:45
خوب این چی

سپس بعد از این که در ویندوزها صفحه CMD را انتخاب نمودید. دستور CHKDSK را انتخاب نمایید. تا ابتدا درایوری که ویندوز در ان نصب است بررسی شود.
لازم هست این کار را برای تک تک درایورهای موجود انجام دهید به جهت این کار زمانی که صفحه CMD باز شد. ساده ترین کار این هست که نام درایو سپس دو نقطه را تایپ کرده اینتر کنید، سپس دستور CHKDSKرا تایپ نمایید تا بررسی برای تمام درایوها صورت پذیرد
DRIVER NAME:>>>>ENTER>>>>CHKDSK
بعد از اینکه شما دستور بررسی دیسک را برای هر درایو صورت دادید این برنامه شروع به بررسی می کند در اخر نیز نتایج نمیش داده خواهند شد.
با توجه به تصویر در صورتی که ماقبل عبارت KB IN BAD SECTOR عددی غیر از صفر باشد هارد شما دارای بد سکتور می باشد.

فکر کنم باید دنبال یه هارد دیگه باشم این هارد سه سال برام کار کردا حیف میشه یهو داغون بشه. البته برای من فضا زیاد اهمیت نداره یه اس اس دی 250 هم برام کافیه ولی گرون دیگه. چون تمام فیلم ها اهنگ ها و عکس ها رو دی وی دی ذخیره دارم فضا برام زیاد اهمیت نداره سرعت اهمیت داره...

اینم 125

تاپیک

...

AMD>INTEL
11-07-16, 19:53
خوب این چی

سپس بعد از این که در ویندوزها صفحه CMD را انتخاب نمودید. دستور CHKDSK را انتخاب نمایید. تا ابتدا درایوری که ویندوز در ان نصب است بررسی شود.
لازم هست این کار را برای تک تک درایورهای موجود انجام دهید به جهت این کار زمانی که صفحه CMD باز شد. ساده ترین کار این هست که نام درایو سپس دو نقطه را تایپ کرده اینتر کنید، سپس دستور CHKDSKرا تایپ نمایید تا بررسی برای تمام درایوها صورت پذیرد
DRIVER NAME:>>>>ENTER>>>>CHKDSK
بعد از اینکه شما دستور بررسی دیسک را برای هر درایو صورت دادید این برنامه شروع به بررسی می کند در اخر نیز نتایج نمیش داده خواهند شد.
با توجه به تصویر در صورتی که ماقبل عبارت KB IN BAD SECTOR عددی غیر از صفر باشد هارد شما دارای بد سکتور می باشد.

فکر کنم باید دنبال یه هارد دیگه باشم این هارد سه سال برام کار کردا حیف میشه یهو داغون بشه. البته برای من فضا زیاد اهمیت نداره یه اس اس دی 250 هم برام کافیه ولی گرون دیگه. چون تمام فیلم ها اهنگ ها و عکس ها رو دی وی دی ذخیره دارم فضا برام زیاد اهمیت نداره سرعت اهمیت داره...

اینم 125

تاپیک

...

ابزارهای ویندوز به درد این کار نمیخورن . این برنامه اسمارت رو میخونه . صدرصد مطمئن باش بدسکتور داری و باید با hddat اسکن کنی .

AMD>INTEL
11-07-16, 20:04
بودجت چقدره ؟

0reza666
11-07-16, 20:12
والا من شهریور ماه به دستم پول میرسه دقیق نمیدونم ولی بالای یک ملیون نیست دیگه؟
البته در جریان هستین که قبلا گفتم سه تا قطعه میخوام یکی پاور که حتما باید بخرم. یکی هارد که اینم مثل اینکه واجب شده یکی هم گرافیک که گرافیک مثل اینکه نخریدم نخریدم چون الویت رو پاور هارد باید بزارم تا الان نمیدونستم هاردم بدسکتوره تا اینکه این برنامه Hard Disk Sentinel زدم و میبینم هاردم داغونه اه

خیلی خوب میشود دقیق بدونم بدسکتور این هاردم از ضربه نیست از برنامه ویروس و برق رفتن مداوم اینطوری شده چون تو گوگل خوندم برق رفتن زیاد ایطنوری میشا و اگه بدسکتور از ضربه باشه ها دیگه خرج الکی رو این هارد بی فایده هستا...

AMD>INTEL
11-07-16, 20:24
والا من شهریور ماه به دستم پول میرسه دقیق نمیدونم ولی بالای یک ملیون نیست دیگه؟
البته در جریان هستین که قبلا گفتم سه تا قطعه میخوام یکی پاور که حتما باید بخرم. یکی هارد که اینم مثل اینکه واجب شده یکی هم گرافیک که گرافیک مثل اینکه نخریدم نخریدم چون الویت رو پاور هارد باید بزارم تا الان نمیدونستم هاردم بدسکتوره تا اینکه این برنامه Hard Disk Sentinel زدم و میبینم هاردم داغونه اه

خیلی خوب میشود دقیق بدونم بدسکتور این هاردم از ضربه نیست از برنامه ویروس و برق رفتن مداوم اینطوری شده چون تو گوگل خوندم برق رفتن زیاد ایطنوری میشا و اگه بدسکتور از ضربه باشه ها دیگه خرج الکی رو این هارد بی فایده هستا...

معلوم نمیشه دقیقا چرا اینطوری شده ولی خوب شد فهمیدید . برای اینکه متوجه بشی فیزیکال هست یا نه باید با همون برنامه ای که گفتم بگذاری اسکن بشه . اگر بتونه ریکاور کنه یعنی فیزیکال نیست ولی اگر نتونه هم ....

0reza666
11-07-16, 20:28
این دانلود کنم خوبه؟

دانلود HDD Regenerator 2013 v1.71 - نرم افزار تعمیر هارد دیسک و رفع بد (Only the registered members can see the link)

بعد دانلود راهنمایی میکنید که چطور بوت کنم چطور از این برنامه استفاده کنم کولا سخت دیگه..

اگه هم این برنامه نیست لطفا لینک دانلود برنامه ای که شما پیشنهاد میدین بهم بدین. البته بعد راهنمایی هم میخواما که چطور راش بندازم :)

AMD>INTEL
11-07-16, 20:36
این دانلود کنم خوبه؟

دانلود HDD Regenerator 2013 v1.71 - نرم افزار تعمیر هارد دیسک و رفع بد (Only the registered members can see the link)

بعد دانلود راهنمایی میکنید که چطور بوت کنم چطور از این برنامه استفاده کنم کولا سخت دیگه..

اگه هم این برنامه نیست لطفا لینک دانلود برنامه ای که شما پیشنهاد میدین بهم بدین. البته بعد راهنمایی هم میخواما که چطور راش بندازم :)

برنامشو نصب میکین .سریال را وارد میکنی و یک صفحه هست که میتونی سیدی بوت رایت کنی یا usb فلش بوت

0reza666
11-07-16, 20:40
این امد

خوب الان مشکل همینجاست بوت چی کنم اصلا بلد نیستم تا حالا اینکارارو نکردم فقط ویندز عوض کردم رفت دیگه. الان گذینه سمت چپ فلش بزنم همین؟ میشه ابتادیی توضیح بدین:whistle:

AMD>INTEL
11-07-16, 20:44
این امد

خوب الان مشکل همینجاست بوت چی کنم اصلا بلد نیستم تا حالا اینکارارو نکردم فقط ویندز عوض کردم رفت دیگه. الان گذینه سمت چپ فلش بزنم همین؟ میشه ابتادیی توضیح بدین:whistle:

این صفحه سیدی خام رو میگذاری و گزینه سمت راست که ساخت و رایت سیدی بوت رو میزنی .

0reza666
11-07-16, 20:59
یه دی وی دی خام داشتم گذاشتم حالا این امد کدوم انتخاب کنم

راستی بعداش باید چیکار کنم؟

AMD>INTEL
11-07-16, 21:00
یه دی وی دی خام داشتم گذاشتم حالا این امد کدوم انتخاب کنم

راستی بعداش باید چیکار کنم؟
سرعتش رو انتخاب کنید هر چقدر کمتر بهتر. بعد مثل سیدی ویندوز سیستم رو باهاش بوت میکنید .

0reza666
11-07-16, 21:09
الان با موبایلم و این امد چیکار کنم

بالا سمت چپ چشمک میزنه. چیرو بزنم.

AMD>INTEL
11-07-16, 21:12
الان با موبایلم و این امد چیکار کنم

بالا سمت چپ چشمک میزنه. چیرو بزنم.
1
رو باید بزنید

0reza666
11-07-16, 21:18
ببخشید عکس یکم تاره.

الان داره درست میشه. و بعد درست شدن بدسکتورش درست میشه یا تازه میشه فهمید بدسکتور از ضربه اس یا برنامه های مخرب...

AMD>INTEL
11-07-16, 21:24
ببخشید عکس یکم تاره.

الان داره درست میشه. و بعد درست شدن بدسکتورش درست میشه یا تازه میشه فهمید بدسکتور از ضربه اس یا برنامه های مخرب...
اگر بتونه ریکاور میکنه بد سکتورها را . شاید هم نتونه .شاید بالای 5 ساعت طول بکشه .

0reza666
11-07-16, 22:52
الان چیکار کنم

یک وارد میکونم هیچی دو و سه هم هیچی و چهار وارد میکونم انگلیسی n و y میاره جفت وارد میکونم باز نمیره جلو چه باید کرد.
یک ساعت نیم طول دادا...

AMD>INTEL
11-07-16, 23:01
الان چیکار کنم

یک وارد میکونم هیچی دو و سه هم هیچی و چهار وارد میکونم انگلیسی n و y میاره جفت وارد میکونم باز نمیره جلو چه باید کرد.
یک ساعت نیم طول دادا...

کلید ESC رو بزنید خارج میشه .

0reza666
11-07-16, 23:04
حالا چی

میشه ادامشم بگین نمیتونم همش عکس بگیرم با گوشی سختمه...

AMD>INTEL
11-07-16, 23:09
حالا چی

میشه ادامشم بگین نمیتونم همش عکس بگیرم با گوشی سختمه...

دستگاه راریست کنید و سیدی رو خارج کنید .

0reza666
11-07-16, 23:15
گند زده باز همون عکس اولی که گذاشتم همونه 496 بدسکتور اه

AMD>INTEL
11-07-16, 23:44
گند زده باز همون عکس اولی که گذاشتم همونه 496 بدسکتور اه

یک شات هم از وضعیت هارد با hDTUNE بگیر . ببین روی اون هم همینطوره یا نه .از قسمت HEALTH

0reza666
11-07-16, 23:52
بفرمائید

با همین برنامه ها نمیشه ترمیمی چیزی کرد...

راستی این تسک منیجر چرا باز نمیشه اون قسمتی که علامت کشدیم

..

AMD>INTEL
12-07-16, 00:02
بفرمائید

با همین برنامه ها نمیشه ترمیمی چیزی کرد...

راستی این تسک منیجر چرا باز نمیشه اون قسمتی که علامت کشدیم

..

این هم همونه مشکل نشون میده .تسک منیجر هم در قسمت مشکلات نرم افزاری تاپیک بزن .

0reza666
12-07-16, 00:35
راهی که گفتین انجام دادم شرکتم درسته گرانتی تموم شده میبردم همین برنامه پیدا میکرد دیگه درست نشد.

حالا من کل هارد فورمت کنم باز از اول پارتیشن بندی کنم ایا درست میشه؟

البته بعد خرید هارد اس اس دی و یه درایو سی برای ویندز و کل پارتیشن و این هارد اچ دی دی یه درایو دی میسازم کل هارد و پارتیشن باهاش باشه دیگه.

AMD>INTEL
12-07-16, 01:04
راهی که گفتین انجام دادم شرکتم درسته گرانتی تموم شده میبردم همین برنامه پیدا میکرد دیگه درست نشد.

حالا من کل هارد فورمت کنم باز از اول پارتیشن بندی کنم ایا درست میشه؟

البته بعد خرید هارد اس اس دی و یه درایو سی برای ویندز و کل پارتیشن و این هارد اچ دی دی یه درایو دی میسازم کل هارد و پارتیشن باهاش باشه دیگه.

فرمت خیر مشکل بدسکتور رو حل نمیکنه .
ssd هم عموما یک پارتشین میکنند .این هارد به مرور بدسکتورهاش زیادتر هم میشه . دیگه قابل اطمینان نیست .

dvdtools
12-07-16, 07:09
ممنون اطللاعات جالبی بود .

0reza666
12-07-16, 13:15
.

من از سال 1390 سیستم دارم ایا بخاطر اون نیست؟ یه هارد اچ دی دی چقدر عمر میکنه؟

راستی اینم عکس هارد برادر زاده ام که فقط 6 ماه سیستم خریده

خوش بحالش:1. (31):

AMD>INTEL
12-07-16, 14:14
من از سال 1390 سیستم دارم ایا بخاطر اون نیست؟ یه هارد اچ دی دی چقدر عمر میکنه؟

راستی اینم عکس هارد برادر زاده ام که فقط 6 ماه سیستم خریده

خوش بحالش:1. (31):

بستگی به تعداد ساعات روشن بودن سیستم داره . هر چقدر هارد بیشتر کار کنه زودتر به زمان خرابیش نزدیک میشه .

0reza666
28-12-16, 13:25
.

این 18 درصد

شده 17 درصد و صدای هلی کوپتر میده الان. دوتا سوال

سوال اول. بنظرت تا چند وقته دیگه میتونم با این هارد کار کنم و بازنشسته نشه حالا:1. (28):

سوال دوم. من یه هارت 1 ترا بگیرم و دقیق عین همین هارد وصل سیستم کنم یعنی اون هارد جدا کنم این هارد جدید نصب کنم. خودم میتونم تو خونه بدون رفتن به بایواس و چطور ویندز عوض میکنم برم و پارتیشن بندی کنم ویندز نصب کنم و از هارد جدید استفاده کنم؟ چون کار با بایواس نمیدونم همم نمیخوام کیس ببرم بازار.

AMD>INTEL
28-12-16, 13:32
این 18 درصد

شده 17 درصد و صدای هلی کوپتر میده الان. دوتا سوال

سوال اول. بنظرت تا چند وقته دیگه میتونم با این هارد کار کنم و بازنشسته نشه حالا:1. (28):

سوال دوم. من یه هارت 1 ترا بگیرم و دقیق عین همین هارد وصل سیستم کنم یعنی اون هارد جدا کنم این هارد جدید نصب کنم. خودم میتونم تو خونه بدون رفتن به بایواس و چطور ویندز عوض میکنم برم و پارتیشن بندی کنم ویندز نصب کنم و از هارد جدید استفاده کنم؟ چون کار با بایواس نمیدونم همم نمیخوام کیس ببرم بازار.

این هارد به زودی ا لفاتحه میشه .
هارد جدید باید ویندوز بریزید . کار خاصی نداره

0reza666
02-01-17, 15:28
این باید در این تاپیک سوال میپرسیدم که به اشتباه در تاپیک پاور مطرح کردم.

اینا چه فرقی باهم دارن.

اولی. Seagate Barracuda 1TB

دومی. Seagate Surveillance 1TB

سومی. Seagate Surveillance 1TB 7200RPM

چهارمی. Seagate Constellation CS 128MB 1TB

اضافه کنم. مال من الان 500 هست ولی هم اسم اولی هست. میخواستم بدونم اگه همین اولی قویتر از همه هست اون بخرم. فقط مد نظرم همین برند Seagate هست.

اینم بگم انگاری دومی و سومی یکم شبی هم هستن ولی اسم اخرشون فرق داره.

و اما جواب شما.

Surveillance
هاردهای تجهیزات DVR هستند یا در سرورهای دوربین های مدار بسته استفاده میشوند برای pC استفاده نمیشوند
Constellation CS برای سرور هستند .
Seagate Barracuda برای PC هستند .

خوب حالا یه سوال دیگه.

از برند Western و 1 ترا کدوم پیشنهاد میدین اسم و مدل دقیق بگین فقط سرعت هارد 7200 باشه ها.

AMD>INTEL
02-01-17, 15:54
همون سیگیت . وسترن بلو های جدید با سری گرین ادغام شدن زیاد مناسب نصب ویندوز نیستند .

0reza666
02-01-17, 15:56
اخه من امروز گفتم سیگیت دارین گفتن نه فقط وسترن داریم. البته کلی گشتم باز نشد پیدا کنم. منم الان بخاطر همین دارم از شما میپرسم.

خوب پیشنهاد شما چیه. چه هاردی چه اسمی؟

فقط 1 ترا و سرعت 7200 باشه. کامپیوتر خانگی ویندوز و بازی و کیفیت طول عمر دیگه:1. (31):

AMD>INTEL
02-01-17, 16:30
ST1000DM010
تو بازار موجوده خیلی زیاد هم هست .

0reza666
18-01-17, 11:24

ایا برای هارد اس اس دی هم همینطوره؟ یعنی بخرم بیارم وصل کنم ویندوز نصب کنم تمومه. اخه انگار یبار گفتین باید از بایواس تنضیم کرد که ویندوز با هارد اس اس دی بالا بیاد یا با هارد اچ دی دی. اگه تنضیمات بایواس باشه که وای بلد نیستم و باید ببرم بازار. خدا کنه این تنضیمات نخواد و تو خونه بشه حلش کرد. راهنمایی لطفا

AMD>INTEL
18-01-17, 11:38
اگر ssd دیفالت گذاشته باشی از همون ssd بالا میاد .

0reza666
25-01-17, 21:40

بازم این هاردم که 18 درصد بود و علام کردم تو همین تاپیک شده 17 درصد حالا شده 16 درصد وای :1. (27):

من عکس خود ویندوز 10 رو دسکتاپ من هست ایا بعضی موقعه. موقعه بالا امدن ویندوز این شکلی میشه یا ویندوز بالا هست یهو اینطوری میشه بخاطر همین هارده که داره نابود میشه؟

عکس

AMD>INTEL
25-01-17, 21:42
بازم این هاردم که 18 درصد بود و علام کردم تو همین تاپیک شده 17 درصد حالا شده 16 درصد وای :1. (27):

من عکس خود ویندوز 10 رو دسکتاپ من هست ایا بعضی موقعه. موقعه بالا امدن ویندوز این شکلی میشه یا ویندوز بالا هست یهو اینطوری میشه بخاطر همین هارده که داره نابود میشه؟

عکس

اون هارد به زودی مرخض میشه

0reza666
01-02-17, 17:25
خوب این هارد 500 من اینطوری پارتیشن کردم درایو d و 400 گیگابایت فضا داره و این عدد موقعه نصب ویندوز و همونجا پارتیشن کردم 409938 و درایو c خودکار خودش شد 65 گیگابایت و عالی هست چون فقط ویندوز نصب میشه نه چیز دیگه همینقدر بسته.

حالا سوال اصلی من باید بزودی یه هارد 1 ترا بخرم. خوب حالا چطور پارتیشن باید بکنم یعنی چه عددی باید وارد کنم باز درایو d بشه 900 گیگابایت و درایو c که فقط برای ویندوز هست بشه 65 گیگابایت؟؟؟

AMD>INTEL
01-02-17, 17:27
درایور C محدوده 100 گیگ
بقیه هم سه تا محدوده 280 تا 300 گیگ پارتشین بندی کن یا دو تا 400

0reza666
07-02-17, 21:39
.

تشکر از راهنمایی من بلخره این هارد گرفتم
Seagate Barracuda 1TB 7200Rpm 64MB Buff HDD
گرفتم 205 تومان امروز.

AMD>INTEL
07-02-17, 22:01