PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل و ارور در نصب درایور کارت صدا

yaser.s16
23-06-16, 16:14
سلام و عرض ادب .

ببخشید بنده یه مشکلی با کارت صدا و نصب اون داشتم که امیدوارم درخصوص حل این مشکل بتونید راهنماییم کنید .

مدل مادربرده سیستم بنده ASRock G31M-S هست که متأسفانه درایورش رو گم کردم و بعد از جستجو تونستم در سایت ASRock پیداش کنم .

در ابتدای مشکل ، ویندوزم XP سرویس پک 2 بود که درایور مربوطه ش رو از همون سایت ASRock پیدا کردم و نصب کردم ، ولی در حین نصب ارور نصب میداد .

بعدش فکر کردم مشکل از ویندوزه که دوباره ویندوز رو عوض کردم و ایکس پی سرویس پک 3 رو نصب کردم و دوباره به همون مشکل ارور برخورد کردم .

مجدد ویندوز رو عوض کردم و اینبار ویندوز 7 سرویس پک 1 ( 32 بیت ) نصب کردم و دوباره به سایت ASRock رفتم و درایور مخصوص ویندوز 7 رو گرفتم ، ولی متأسفانه بازهم دقیقا همون ارور رو در وسط نصب درایور کارت صدا میده و به هیچ عنوان نصب کامل انجام نمیشه .

لینک سایتی که درایور ازش دانلود می کردم : لینک (Only the registered members can see the link)

اسکرین شات ارور :

Only the registered members can see the link

ممنون میشم راهنمایی کنید .

AMD>INTEL
23-06-16, 16:18
یکبار در بایوس تنظیمات رو دیفالت کنید . ممکنه چیپ صوتی غیر فعال شده باشه .

yaser.s16
23-06-16, 16:59
یکبار در بایوس تنظیمات رو دیفالت کنید . ممکنه چیپ صوتی غیر فعال شده باشه .

ممنون از پاسختون ، ولی میشه بفرمایید چه جوری اینکارو کنم ؟ زیاد وارد نیستم در این زمینه .

AMD>INTEL
23-06-16, 17:12
ممنون از پاسختون ، ولی میشه بفرمایید چه جوری اینکارو کنم ؟ زیاد وارد نیستم در این زمینه .

وارد بایوس بشید و تنظیمات را دیفالت کنید . معمولا تو قسمت Exit
load bios default وجود داره
انجام بدید نتیجه رو بگید

yaser.s16
23-06-16, 17:51
وارد بایوس بشید و تنظیمات را دیفالت کنید . معمولا تو قسمت Exit
load bios default وجود داره
انجام بدید نتیجه رو بگید

ممنون . این کار رو هم انجام دادم ولی متأسفانه هیچ فرقی نکرد !

AMD>INTEL
23-06-16, 17:53
ممنون . این کار رو هم انجام دادم ولی متأسفانه هیچ فرقی نکرد !

الان توی دوایس منیجر ببینید قطعه ناشناخته ای وجود داره یا نه ؟

yaser.s16
24-06-16, 01:35
الان توی دوایس منیجر ببینید قطعه ناشناخته ای وجود داره یا نه ؟

نگاه کردم و هیچ قطعه ای نیست که ناشناخته باشه ، ولی هیچ اسمی هم شبیه به sound card و یا مربوط به کارت صدا توش ندیدم . حالا شاید من اشتباه می کنم ، واسه همین یه اسکرین شات گرفتم از صفحه Device Manager که شما ببینید . لازم به ذکره که ویندوز 7 سرویس پک یک ( 32 بیت ) روی سیستم نصبه .

اسکرین شات مربوطه :

Only the registered members can see the link

AMD>INTEL
24-06-16, 08:58
خوب عزیز چیپ صوتی بردت خراب شده . باید یک کارت صدا بگیری .