PDA

مشاهده نسخه کامل : مشورت بسیار مهم در مورد اینترنت مخابرات

Ariya2015
20-06-16, 23:34
با سلام و احترام خدمت همه دوستان عزیز و گرامی این انجمن.

وقت دوستان رو نمیگیرم !

من یک شماره تلفن ثابت درخواست دادم که امروز وصل شد و هدفم فقط و فقط برای استفاده از اینترنت با سرعت بالا بود.

کارمند مخابرات که امروز آمده بود برای وصل کردن خط میگفت که خط شما روی فیبر نوری هست و فقط می تونید از خود مخابرات خدمات اینترنت بگیرید و هیچ شرکتی نمی تواند به شما خدمات دهد !

همچنین می گفت مرکز فیبر نوری از منزل شما 200 متر بیشتر فاصله ندارد و سرعتتون بالا هست !

نظر دوستان در این مورد چیست ؟

اینترنت مخابرات خوب هست ؟

ضمنا مگه میشه شرکت دیگری نتونه به من خدمات بده ؟ میتونم شکایت کنم از مخابرات ؟ چون خطی به من دادن که روش فیبر نوری هست و من درخواست چنین خطی ندادم.

شاد و سلامت باشید.

ممنونم.

unlimited
21-06-16, 11:07
دوست عزیز این که خوبه خط شما روی فیبر نوری هست و مهمتر اینکه نزدیک مرکز ارائه سرویس هستین و اگه سرویس پر سرعتی رو بگیرین . با افت سرعت مواجهه نمیشین . اگه در مورد مصرف هم میتونید کنترل کنید . بهترین گزینه سرویس های محدود مخابراته و سرعتاشون هم خوبه . در مورد دادن و یا ندادن سرویس در مورد شرکتهای ارائه دهنده هم با پشتیبانی ADSL تماس بگیرید . (2020 )

mousso
21-06-16, 11:56
با سلام و احترام خدمت همه دوستان عزیز و گرامی این انجمن.

وقت دوستان رو نمیگیرم !

من یک شماره تلفن ثابت درخواست دادم که امروز وصل شد و هدفم فقط و فقط برای استفاده از اینترنت با سرعت بالا بود.

کارمند مخابرات که امروز آمده بود برای وصل کردن خط میگفت که خط شما روی فیبر نوری هست و فقط می تونید از خود مخابرات خدمات اینترنت بگیرید و هیچ شرکتی نمی تواند به شما خدمات دهد !

همچنین می گفت مرکز فیبر نوری از منزل شما 200 متر بیشتر فاصله ندارد و سرعتتون بالا هست !

نظر دوستان در این مورد چیست ؟

اینترنت مخابرات خوب هست ؟

ضمنا مگه میشه شرکت دیگری نتونه به من خدمات بده ؟ میتونم شکایت کنم از مخابرات ؟ چون خطی به من دادن که روش فیبر نوری هست و من درخواست چنین خطی ندادم.

شاد و سلامت باشید.

ممنونم.

شما تو كدوم استان هستيد ؟
اينكه خط هاي فيبر نوري فقط مخابرات ADSL ميده درسته ، اما در استان هاي فارس و خوزستان ف آسياتك روي اين خط ها هم سرويس ميده (با همكاري مخابراته) :‌لينك (Only the registered members can see the link)
شما بايد اوپراتور هاي مختلفو پيگير شي شايد تو شهر شما پشتيباني كنيد
اين لينك رو هم بخونيد بد نيست (Only the registered members can see the link)

اينا مال شركتيه كه من گرفتم و خبراشو دارم . شما بيشتر جستجو كنيد بهتره

Ariya2015
23-06-16, 02:57
با سلام و احترام.

دوستان دیگر نظری ندارند ؟

ممنونم.

AMD>INTEL
23-06-16, 03:55
با سلام و احترام.

ممنونم.
دوست گرامی مخابرات هم کیفیتش مناسبه . در کل شرکت ها داخلی خیلی متفاوت نیستند . سطح کیفی سرویس در یک حد هستند .مخصوصا روی فیبر نوری بهتره از خودشون بگیرید

Haswell
23-06-16, 16:58
با سلام و احترام.

ممنونم.
مخابرات در اکثر شهرها صدای کاربرانش رو دراورده
پیشنهاد می کنم بجای adsl از 3g استفاده کنین