PDA

مشاهده نسخه کامل : تایپک مرجع برای انتخاب بهترین دروبینهای دیجیتال مخصوص عکاسی و فیلمبرداری

WORYA_SH
07-08-07, 19:36
دوستان لطف کنند اطلاعاتی که در این زمینه دارند بر اساس رنج قیمت برای بقیه دوستان هم همینجا بزارند تا تایپکی پر محتوا برای انتخاب بهترین دوربین به وجود بیاد .

دوستان اگه دوربینهای شخصی هم دارند که خودشون استفاده کردن به همراه عکسهای منتخب همینجا با ذکر مشخصات عکسهاش را بزارند.

با تشکر.

Mehdi_Full
09-08-07, 17:43
بنده یه کانن A710 دارم که تو تاپیکهای گذشته توضیحش رو دادم و بازم اگه لازم باشه اینکارو میکنم

دوستان دیگه هم که خودشون دوربین دیجیتال دارن بیان و یه توضیح کامل بزارن که این تاپیک میتونه تاپیک خوبی باسه کسایی که

میخوان دوربین دیجیتال بگیرن بشه

با تشکر
مهدی:1. (23):

WORYA_SH
09-08-07, 19:46
مهدی جان ممنون اگه دوستان شرکت کنند خیلی خوب میشه چون منبع کاملی برای بقیه دوستان میشه تا اشتباه انتخاب نککند.

M A H R A D
10-08-07, 21:39
دوستان آماده یک دوربین دیجیتال فیلمبرداری از سوی من باشید !

Sony ...

Mehdi_Full
12-08-07, 18:07
دوستان آماده یک دوربین دیجیتال فیلمبرداری از سوی من باشید !

Sony ...
مهراد جان کماکان منتظر معرفی دوربین دیجیتال فیلمبرداری شما هستیم :1. (23):

M A H R A D
14-08-07, 12:27
بله ...

دوربین دیجیتال فیلمبرداری بنده Sony DCR-SR42 هست ...

این رو هم بگم که این دوربین از نوع HDD هست ، یعنی فیلمها رو روی هارد خودش ذخیره میکنه و نیازی به تیپ و DVD و MiniDVD و ... نیست

خب مشخصات اصلیش رو بگم :

دارای HAD CCD ـی 690KB

دارای LCD حسی 2.5 اینچی

زوم اپتیکال 40x

زوم دیجیتال 2000x

دارای لنز کارل زایس Vario-Tessar

دارای HDD 30GB ( که باهاش میشه تا 20 ساعت فیلمبرداری کرد - حالت LP )

اسلات حافظه مموری استیک Dou ( برای ذخیره عکسهای گرفته شده - البته روی هارد خودش هم میتونید ذخیره کنید)

دارای USB ( با وصل کردن دوربین به USB یک Removable Disk ایجاد میشه که تمامی عکسها و فیلمها گرفته شده رو میتونید اونجا ببنید و کپی کنید)

دارای تکنولوژی DVDirect ( که در هنگامی که دوربین به USB وصله میتونید مستقیما فایلها رو روی DVD رایت کنید)

دارای مادون قرمز و تکنولوژی سوپر نایت شات ( واقعا منحصر بفرده ، در تاریکی مطلق میتونید با این تکنولوژی به راحتی و با کیفیت فیلمبرداری کنید - تا فاصله 20 متر)

=========

همه اینها یه طرف و طراحی دوربین یه طرف دیگه ... به نظر من طراحیش خیلی دقیقه و شما همه چیز رو تحت کنترل دارید ،
اندازش هم کوچیکه و خوراک منه !

به نظر من تنها عیبی که داره اینه که عکسهاش کیفیت جالبی ندارن و VGA هستند ( رزولوشن 640 در 480 ) ، البته برای من عکاسیش مهم نیست ...

ولی در کل من با این زومش خیلی حال میکنم !

========

تصاویری از این دوربین :

Only the registered members can see the link

البته شاید توی عکسها زیاد به دل نشینه ولی از نزدیک خیلی خوشاینده

=======

نمونه ای از عکس گرفته شده توسط این دوربین :

=======

خب حالا دوستان نظرتون چیه ؟!

سپاس

WORYA_SH
16-08-07, 16:43
مهراد قیمت را هم بنویس به همراه گارانتی

Mehdi_Full
16-08-07, 17:51
توضیحات کامل و بسیار عالی:1. (3):

مهراد جان فکر میکنم مدلهای جدید سونی تو حالت عکسبرداری با کیفیت 6 مگاپیکسل هم عکس بندازن درست میگم ؟

در کل به نظر من با وجود دوربینهایی که هارد دار هستن ، گرفتن Dvd و یا مینی Dvd اصلا با صرفه نباشه با توجه به اینکه این هندی کم ها از

تکنولوژی به روز تری برخوردار هستن

خودم هم اون موقعیکه مدلهای هارد دار Jvc اومده بودن شیفته این هندی کمها شدم اما در کل سونی یه چیز دیگس

با تشکر:1. (23):

bill geits
17-08-07, 03:03
من یک دوربین جنیوس Dv610 دارم که نوش 140 تومنه و من دست دو 60 تومن خریدمش ... کیفیتش خوبه و من خیلی راضیم
6.6 مگاپیکسل و همه چی هم داره .... تو شب ولی ضعیفه

M A H R A D
17-08-07, 21:46
توضیحات کامل و بسیار عالی:1. (3):

مهراد جان فکر میکنم مدلهای جدید سونی تو حالت عکسبرداری با کیفیت 6 مگاپیکسل هم عکس بندازن درست میگم ؟

در کل به نظر من با وجود دوربینهایی که هارد دار هستن ، گرفتن Dvd و یا مینی Dvd اصلا با صرفه نباشه با توجه به اینکه این هندی کم ها از

تکنولوژی به روز تری برخوردار هستن

خودم هم اون موقعیکه مدلهای هارد دار Jvc اومده بودن شیفته این هندی کمها شدم اما در کل سونی یه چیز دیگس

با تشکر:1. (23):
بله ... من تا 11 مگاپیکسلش هم دیدم ( به احتمال زیاد بالاترش هم هست) البته قیمتهاش فضایی میشد!

نظر من اینه که اون هزینه ای که آدم میخواد واسه DVD و تیپ بده رو میتونه یکجا بده و یک HDD بگیره که دیگه خیالش راحت باشه
دیگه غصه کم اومدن دی وی دی و ... هم نداره

=======

قیمتش رو تو ایران نمیدونم والا چنده ... چون این دوربین از اونور اورده شده
ولی گارانتیش یحتمل ایران رهجو باید باشه

376
21-01-08, 10:39
سلام
من می خواهم یک دوربین خریداری کنم که هم عکس بگیرد و هم فیلم. کیفیت متوسطی داشته باشد و قیمتش بین 200 تا 300 باشد خوبه.

F A R I D
29-01-08, 23:03
سلام
من می خواهم یک دوربین خریداری کنم که هم عکس بگیرد و هم فیلم. کیفیت متوسطی داشته باشد و قیمتش بین 200 تا 300 باشد خوبه.
شما با این پول فکر نمیکنم بتونید سونی بخرید مگه اینکه قدیم باشه
با این پول مدلهای کنون میتونید بخرید در مورد مدلش بچه ها کمک میکنن

M A H R A D
30-01-08, 18:23
سلام
سلام دوست عزیز

با این قیمت نمیتونید دوربینهای Hdd یا Dvd بگیرید ولی از سری Hc مدلهایی هستند مثل :

Dcr-hc38 : ~290.000
Dcr-hc28 : ~260.000

سپاس

rostamiani
03-03-10, 00:04
سلام به همگی اساتید محترم
بالاخری منم دیدم باید بودجه رو افزایش بدم و برم سراغ یک SLR-Like خوب :1. (5):

به نظر شما کدوم دوربین کیفیت رنگ بهتر و حساسیت بیشتری تو نور های پایین داره ؟
اگه باتری لیتیومی باشه بعدا تو بازار پیدا میشه یا وقتی عمر باتریش تموم شد باید بوربین رو انداخت دور ؟؟ !!!
چه کلاس حافظه ای برای این دوربین ها مناسب تره ؟

1.Panasonic Lumix DMC-FZ38
2.Canon PowerShot G11
3.FujiFilm FinePix S200EXR
4.Canon Powershot SX20 IS

می توینید امکانات Manual و کیفیت عکس و ... این 4 مدل رو با هم مقایسه کنید ؟
البته اگه خودتون مدل بهتری رو میشناسید ،لطف می کنید اگه راهنمایی کنید :1. (5):

من خودم بیشتر نظرم به FZ38 هست ... ولی یک نمونه عکسی دیدم که خیلی تعجب کرم !
تو این دو عکس که با ISO 80 کرفته شده، در سراسر عکس نویز واضحی می بینم که مطمئنا نباید اینطور باشه !!

اساتید لطفا اندازه اصلی دو عکس اول رو یک نگاهی بکنید ببینید قضیه چیه :

خیلی خیلی متشکرم :love:

rostamiani
03-03-10, 16:54
سلام

.لطف یه جایی معرفی کنید برای خریدن Panasonic Z38
یه جایی که منصف باشه و قیمتو خیلی بالا نگه و البته با گارانتی و مطمئن

2.راستی گارانتی پاناسونیک با چه شرکتیه ؟

3.باتری لیتیومی Z38 پیدا میشه ؟ یه جوری نشه که عمر باتری که تموم شد دوربینو بندازیم دور ! این باتری ها استانداردن یا فقط پاناسونیک تولید می کنه؟

متشکرم

rezaaghili
13-03-10, 01:40
دوستان دو سوال
اول اینکه کیفیت عکس دوربین های هندی کم چطوره؟(در حالت غیر از فیلمبرداری-و فیلمبرداری) اصلا فرقی داره؟
دوم من میخام یه دوربین بگیرم که هم full hd فیلم بگیره و هم عکس هاش خیلی با کیفیت باشه
نظر دوستان اینه که هندی کم بگیرم یا دربین عکاسی با این قابلیت ها که گفتم
ممنون میشم راهنمایی کنید

koorosh kabir
07-06-10, 16:53
درود بر دوستان از بين اين مدلها كدام بيشنهاد ميشه از نكاه تخصصي
Sony Cyber-Shot DSC-H55
Sony Cyber-Shot DSC-W370
Canon PowerShot SX210 IS
Sony Cyber-Shot DSC-W380
قيمت تا 380