PDA

مشاهده نسخه کامل : سوال درباره Iptv

0reza666
17-06-16, 10:59
کسی این iptv برنامه داره و باهاش کار میکنه؟ البته برای ایران نه خارج منظورمه.

اول که برای من نصب نمیشود بعد موفق به نصب شدم بعد ارور میومد که این ادرس سوالاتی پرسیدم

Only the registered members can see the link

بعد خودش درست شد و دوستی گفت هزارتا کانال داره ولی من فقط 5 تا کانال داشتم بعد یه روز ارور پایین داشتم عکسش گذاشتم بعد روز بعد دوباره خوب شد و فقط 10 تا کانال داشتم بعد الان یعنی امروز باز الکی این ارور میده اون ادرس بالا هم هستا

Only the registered members can see the link

و هیچ کانالی نشون نمیده و اون دوستم پرسیدم گفت منم کانالی ندارم ولی راجب ارور چیزی نگفت. دوستم گفت از بالا اینطوری حی خراب میشه حی کانال کم زیاد میشه حالا منکه نمیدونم.

خوب مشکل ارور حالا نیست سوال اینه تو یوتویوب هم خیلی راجبش فیلم گذاشتن کسی این برنامه Iptv داره و باهاش داره فیلم انلاین نگاه میکنه. شاید مشکل از خود برنامه ای که من دارم چون اون دوستم داده ولی تو یوتویوب برنامه های مختلفی برای دیدن فیلم انلاین دیدن هست. البته نشد اون برنامه هارو دانلود کنم. میشه یکی این برنامه برام گیر بیاره با اموزش نصب و کانال هارو باز کنه دیگه لطفا احتیاجش دارم. یکم طولانی شد ولی ممنون میشم همه نوشته هامو بخونید بهم جواب بدین...

0reza666
17-06-16, 23:24
دوستان کسی نیس این مورد راهنمایی کنه؟

برنامه های از جمله FreeOnlineTV . Online TV Player . Super Internet TV . ولی هیچکدوم نمیاره

AMD>INTEL
18-06-16, 11:22
این رو چک کنید ببینید نصب و اجرا میشه
دانلود نرم افزار رسانه تلویزیون اینترنتی ایران گیت - Irangate IPTV (Only the registered members can see the link)

0reza666
18-06-16, 13:43
درسته ولی بالا عرض کردم منظورم کلی بود یعنی م ا ه و ا ر ه هم پخش کنه محلمون گیره و دوستی گفت از ای پی تی وی استفاده کنم. بخاطر همین من درخواست دادم گفتم شاید بتونم این پیدا کنم تو یوتویوب خیلی گفتن ولی نشد برنامشو پیدا و دانلود کنم.