PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل استخراج یه بازی

0reza666
11-06-16, 13:30
با سلام من یه بازی از یه سایت دانلود کردم. البته سایتش خوبه بازی های سالم و خوبی میذاره ولی اینبار برای استخراج این بازی گیرم این عکس ببینید

Only the registered members can see the link

اول عین قبلنا میزنم استخراج همه و رمز میدم و میبینم اخر سر ارور میده چیکار کردم گفتم تک تک تست کنم ببینم چیه میبینم اونجای که فلش کشیدم استخراج نمیشه و گیر میده به پاسورد در صورتی که پاسورد درست وارد میکنم اگه درست نبود بقیه هم باید استخراج نشه دیگه. خوب مشکل کجاست چون اون بیرون بیارم از حالت زیب و وین ر ار رمزگزاری شده...

AMD>INTEL
11-06-16, 13:32
شاتی که گذاشتی اشتباهه . شات مودم هست . در قسمت بازیهای باید تاپیک میزدی که منتقل میکنم .

0reza666
11-06-16, 13:34
یک... اخ ببخشید موس اون کپی کرد

دو... واقعا ببخشید دقیق نمیدونم کجا باید تاپیک میزدم واقعا متعاسفم بازم شمارو تو زحمت گذاشتم سعی میکنم یاد بگیرم یکم عجولم سریع تاپیک گذاشتم حول شدم:1. (27):

شات درست

و جلوتر مینویسه ارور پاسورد. عجیبه

AMD>INTEL
11-06-16, 13:46
این مورد با همون پشتیبانی سایتی که بازی را دانلود کردی بپرس . احتمالا فایلها بازی مشکل دارند .

0reza666
11-06-16, 13:50
بله همینکارو قبلا کردم میدونی در جواب چی گفت میگه احتما دانلود قطع شده و باز دانلود شده این مشکل به وجود امده خوب من همه بازی های که دانلود میکنم با دانلود منیجر میزنم ایست و روز بعداش میزنم ادامه دانلود اینم شد جواب. منکه میگم خود بازی اون تیکه که فلش کشیدم یه رمز دیگه داره ایا بنظر شما چی میتونه باشه. نظر شمارو متوجه شدم ولی این سوالم از شما دارم دیگه حدث شما چی میتونه باشه از این مشکل؟؟؟

AMD>INTEL
11-06-16, 14:00
بله همینکارو قبلا کردم میدونی در جواب چی گفت میگه احتما دانلود قطع شده و باز دانلود شده این مشکل به وجود امده خوب من همه بازی های که دانلود میکنم با دانلود منیجر میزنم ایست و روز بعداش میزنم ادامه دانلود اینم شد جواب. منکه میگم خود بازی اون تیکه که فلش کشیدم یه رمز دیگه داره ایا بنظر شما چی میتونه باشه. نظر شمارو متوجه شدم ولی این سوالم از شما دارم دیگه حدث شما چی میتونه باشه از این مشکل؟؟؟

اشکال از فایل های سورس هست . باید از جای دیگه دانلود کنی .

gaming2015
12-06-16, 18:36
معمولا دانلود منیجراین مشکل رو ایجاد میکنه
وقتی متوقف میکنید و دوباره ریسوم میکنید.
ببینید قابل تعمیر هست
معمولا میشه با همین winrar فایل رو تعمیر کرد

اگه نشد
تو نت سرچ بزن. یه نرم افزار هست که آیکونش یه آچاره، بیشتر فایل های ناقص rar رو میتونی باهاش استخراج کنی . اسمش یادم نیست.

Sent from my SM-G7102 using Tapatalk

0reza666
12-06-16, 19:01
تعمییر بلدم با همین وین ر ار ولی مشکل تعمییر نیست مشکل از رمز ارور کاملا واضع گویا که به رمز گیر میده اون یک دونه فایل رمزش یه چیز دیگه گذاشتن. کولا بی خیالش شدم و حذف کردم رفت و دارم از یه سایت دیگه بازی از اول دانلود میکونم.

gaming2015
12-06-16, 19:09
تعمییر بلدم با همین وین ر ار ولی مشکل تعمییر نیست مشکل از رمز ارور کاملا واضع گویا که به رمز گیر میده اون یک دونه فایل رمزش یه چیز دیگه گذاشتن. کولا بی خیالش شدم و حذف کردم رفت و دارم از یه سایت دیگه بازی از اول دانلود میکونم.
ببخشید من به پیامای قبلیتون کامل دقت نکردم

فکر نکنم چیزی که میگید باشه
رو یک پک winrar یک رمز گذاشته میشه
ربطی نداره چندتا فایل توش باشه
ارورش عجیبه. چون یه قسمتش استخراج شده.
شایدم وقتی روش پسورد گذاشتن این مشکل ایجاد شده.
البته دوباره دانلود کردن راه حل نیست
چون یه حجمی باید از نتتون دوباره استفاده کنید. حالا اگه زیاد باشه که مکافاته.
موفق باشید.

Sent from my SM-G7102 using Tapatalk