PDA

مشاهده نسخه کامل : دستگاه کپی کونیکا

alp13
09-06-16, 20:37
دوستان عزیز سوالی داشتم در مورد سری های مختلف کونیکا ( کسی که با سری های مختلفش کارکرده )

سری 1 این دستگاه ها شامل مدلهای c451 c551 c651 دور بر 3-4 میلیون هست استوکش
سری 2 این دستگاهها c452 c552 c652 دور بر 6 میلیون هست استوکش
ولی سری 4 این دستگاهها که تازه استوکش اومده دوربر 10 میلیونه

چه تفاوت اساسی دارند ؟ من تو فروم های خارجی بررسی کردم به جز تو امکانات جانبی تفاوت چندانی ندارن مثلا از لحاظ کیفیت چه قدر فرق دارند که قیمتش دو برابر سری های قبلی هست ؟

ممنون

AMD>INTEL
09-06-16, 21:33
دستگاه استوک بر اساس سلامت فنی و میزان کارکرد کلاس بندی میشن . دلیل قیمت سری جدید هم میتونه این موارد باشه . البته استوک خیلی سر بسته بگم بر اساس انصاف وارد کنندگان قیمت گزاری میشه تا قیمت واقعی .
مثلا c452 جزو دستگاهای جدیدتر هست . بر خلاف c451 هنوز توسط کونیکا پشتیبانی میشه

javadshahvand
10-06-16, 04:12
دستگاههای استوک اون هم تو دستگاه کپی ها از حساسیت بالایی برخوردارند طوری که در بعضی موارد شایع سروصدا ،٬ ناهماهنگی بین قطعات ٬ سرعت و کیفیت پایین خروجی بوده باید این حساسیت تو مورد حتما دقیق انجام بشه تا دستگاه سالمی تهیه شود

alp13
10-06-16, 12:39
ممنون از پاسخ تون دوستان عزیز
ولی سوال من این نبود که مثلا دو دستگاه مشابه از یک سری چرا قیمتشون متفاوته اون رو میدونم که یکی کم کارکرده یکی زیاد و کیفیت و نوع استفاده تو قیمتهای متفاوت یک مدل نقش داره
منظور من اینه چرا اختلاف سری 1 و 2 دوربر 2 تومنه ولی اختلافه سری 2 و 4 تقریباً دوبرابره اون هستش
تو فروم های خارجی گفته شده کیفیت چاپ تقریباً برابره فقط امکانات جانبیش بیشتره

اینکه قیمت سری 2 و سری 4 اینقدر زیاده باید یک تفاوت اساسی داشته باشه اگه اختلاف جزئی باشه همه بجای یک دستگاه 10 تومنی سری جدید دو دستگاه سری قبلی میگیره با همون بودجه
قیمتها هم که هرکی به وجدان خودش قیمت گذاری مکنه
ممنون