PDA

مشاهده نسخه کامل : تشخیص ریفر بودن هارد وسترن مشکی

problem
08-06-16, 20:09
سلام دوستان من دو تا هارد 2 ترابایتی بلک وسترن خریداری کردم با قیمت هرکدام 175 هزار .... جای تعجب برام داره ... ولی احساس میکنم حالا بنده خدا یا توضیع کننده اصلی بوده یا خبر نداشته در باره قیمت ها ... یک جایی بردم نشون دادم اونجا دیگه میگفت 480 هزار !!! یک جا کلا ارزون میگفت یک جا گرون ... اما خب در نهایت من چنتا عکس از این هارد گرفتم و میزارم ... هارد به نظر خودم ریفر نیست فروشنده هم میگفت ما این هارو از تهران با اسم نو خریداری میکنیم و ریفر نیست حالا با این حال دوستان نظر بدید لطفا ...

Only the registered members can see the link

AMD>INTEL
08-06-16, 20:14
روی ریفر بودن این جنس بر اساس قیمتش شک نکنید .سال ساختش هم این موضوع رو ثابت میکنه . سال 2011 . صدرصد ریفره

problem
08-06-16, 20:16
روی ریفر بودن این جنس بر اساس قیمتش شک نکنید .سال ساختش هم این موضوع رو ثابت میکنه . سال 2011 . صدرصد ریفره

خب بالاخره منم که نمیتونم برم بگم بهش چون ریفره برگشت میزنم !!!! میگه چرا فکر میکنی ریفره !!! یک دلیلی باید باشه حتما ! (شایدم اصلا ریفر نباشه) !!

AMD>INTEL
08-06-16, 20:20
تاریخ ساخت - برچسب مهم ترین دلیل هست . بعد این هارد وسترن بلک نیست . وسترن RE edition سری enterprise .سرچ کنی مدلشو تو new egg ریفر این هارد پره

problem
08-06-16, 20:23
تاریخ ساخت - برچسب مهم ترین دلیل هست . بعد این هارد وسترن بلک نیست . وسترن RE edition سری enterprise .سرچ کنی مدلشو تو new egg ریفر این هارد پره

خب کلا مدل های ریفر مگه چطوری هستن ؟؟؟ الان این هارد بالاخره باید سالم باشه و کامل کار کنه دیگه !! ارزش 165 هزار رو نداره ؟ در کل ارزش داره نگهش دارم؟

AMD>INTEL
08-06-16, 20:27
خب کلا مدل های ریفر مگه چطوری هستن ؟؟؟ الان این هارد بالاخره باید سالم باشه و کامل کار کنه دیگه !! ارزش 165 هزار رو نداره ؟ در کل ارزش داره نگهش دارم؟

این هارد گارانتی معتبری هم نباید داشته باشه . این تشخیص خودتون هست . ارزش داره یا نه . من به شخصه چنین هاردی رو نمیگیرم .چون هارد قطعه حساسیه .

problem
08-06-16, 20:31
این هارد گارانتی معتبری هم نباید داشته باشه . این تشخیص خودتون هست . ارزش داره یا نه . من به شخصه چنین هاردی رو نمیگیرم .چون هارد قطعه حساسیه .

اگر برنامه های سلامت تست رو روش اجرا کنم و اوکی بده دیگه مشکلی نیست ؟ چون حتی میگم ممکنه ریفر نباشه عزیز میدونی چرا ؟ چون الان هر هارد دیگه ای توی اینترنت رو من تست کردم برچسب ها نهایت 2012 !!!!

AMD>INTEL
08-06-16, 20:41
قیمت وسترن بلک در بازار تهران توی محدوده 440-450 هست . خودتون منطقی فکر کنید متوجه میشید .

problem
08-06-16, 21:25
قیمت وسترن بلک در بازار تهران توی محدوده 440-450 هست . خودتون منطقی فکر کنید متوجه میشید .

وای دارم خواب میبینم ؟؟؟ !!!!!!!!!!!!!!!!! هارد ها رو نصب کردم ... یک فایل کپی کردم داخلش با 1.71 گیگابایت فایل رو انتقال داد ... بعضی وقت ها هم دیگه نهایت سرعتش 115 مگه !!!!!

خبات کریمی
08-06-16, 21:29
سلام دوست گرامی
وجود برچسب با کد پذیرش (receipt) روی محصول خودش معنا داره...