PDA

مشاهده نسخه کامل : اورکلاک سی پی یو های اینتل

0reza666
05-06-16, 20:02
با سلام. ایا برنامه ای هست که بشه از داخل ویندز سی پی یو های اینتل اورکلاک کرد؟

من راهنمایی های تو گوگل خوندم و از بایوس حله ولی من برای یکی از دوستانم میخوام و اونم از بایواس هم میترسه هم میگه خودم میخوام اینکارو بکنم و هم میگه اگه برنامه ای هست من بهش بدم ایا همچین برنامه ای هست.

مصلا عین اورکلاک گرافیک که از داخل ویندز با برنامه اورکلاک میکنیم. که این برنامه اورکلاک گرافیکم من بهش دادم خخخ. ام اس ای. رفیقمونم اینجا عضو نیست. بگزریم.

AMD>INTEL
05-06-16, 20:09
بعضی از سازندگان مادربرد برنامه هایی برای اورکلاک عرضه میکنند . اگر منظورت پردازنده امضاتون هست . خیر قابلیت اور نداره

0reza666
05-06-16, 20:17
بالا چی نوشتم. ایا نوشتم من؟ نوشتم برای دوستم. و این چی معنی میده؟ الان خودم یعنی دوستم..!؟ خوب اگه من بودم میگفتم برای سی پی یو خودم میخوام دیگه. مال منکه ما شاالله 3.20 مگاهرتز در حالت معمولی و 3.40 مگاهرتز حالت بوس میده چه خبره بستمه دیگه. یکم با دقت پیام و درخواستم بخونید لطفا

AMD>INTEL
05-06-16, 20:25
بالا چی نوشتم. ایا نوشتم من؟ نوشتم برای دوستم. و این چی معنی میده؟ الان خودم یعنی دوستم..!؟ خوب اگه من بودم میگفتم برای سی پی یو خودم میخوام دیگه. مال منکه ما شاالله 3.20 مگاهرتز در حالت معمولی و 3.40 مگاهرتز حالت بوس میده چه خبره بستمه دیگه. یکم با دقت پیام و درخواستم بخونید لطفا

اولا درست صحبت کنید . در صورت تکرار اخطار میگیرید .
شما باید مشخصات پردازنده و مدل مادربردر و جزئیات رو بنویسید .
در ضمن اورکلاک بخش مخصوص داره که باید در اون انجمن سوالتون رو مطرح میکردید . گفتگوی آزاد محل این سوال نیست .

0reza666
05-06-16, 20:29
یکم با دقت پیام و درخواستم بخونید لطفا

این نوشته الان به شما برخورد:1. (27):عجیبه... خوبه تو هر درخواستی یا سلام میکنم یا مینویسم لطفا...

والا ادم مغروری که نیستم ترس از مسدود شدن هم که ندارم ولی اوکی ادم با یه معذرت خواهی چیزی که ازش کم نمیشه اگه من بد یا تند حرفیدم بله شما درست میگین و من عذر میخوام

AMD>INTEL
05-06-16, 20:33
یکم با دقت پیام و درخواستم بخونید لطفا

این نوشته الان به شما برخورد:1. (27):عجیبه... خوبه تو هر درخواستی یا سلام میکنم یا مینویسم لطفا...

والا ادم مغروری که نیستم اوکی ادم با یه معذرت خواهی چیزی که ازش کم نمیشه اگه من بد یا تند حرفیدم بله شما درست میگین و من عذر میخوام

چرا توی گفتگوی آزاد تاپیک زدید . تا حالا من تمام تاپیک هایی که در گفتگوی آزاد توسط شخص شما ایجاد شده منتقل کردم . یک مقدار رعایت کنید .

0reza666
05-06-16, 20:40
خوب نمیدونم دقیق این موضوع باید کجا بپرسم دیگه. تعریف از خود نباشه تو کل گوگل و سایت ها یا شبکه های اجتماعی و انجمن ها reza666 جستجو بکنی عضو هستم یا فعالیت دارم. بگزریم پس یه پیشنهاد. البته تو تاپیک قبلیم نوشته بودم قرار نیست سایت ها یا انجمن های دیگه انطوری اینجا هم انطوری باشه. ولی شما هم بد نیست عین مدیر یا ناظر اونجا یه تاپیک بزنید به اسم. سوالم در کجا مطرح کنم و من یا کاربرانی که نمیدونیم دقیق سوالم کجا مطرح کنیم ناظرین و مدیرای عزیز میان میگن این قسمت یا فلان قسمت تاپیک و سوالتون طرح کنیدا. اینطوری حی شما جابجا نمیکنید و فقط یه همین تاپیک شلوغ میشه. منظورم که متوجه شدین. پیشنهاده تصمیم با خودتون... پس یه دور باید خونه دوستم برم برای فهمیدن مدل سی پی یو و مادربوردش

AMD>INTEL
05-06-16, 20:45
خوب نمیدونم دقیق این موضوع باید کجا بپرسم دیگه. تعریف از خود نباشه تو کل گوگل و سایت ها reza666 جستجو بکنی عضو هستم یا فعالیت دارم. بگزریم پس یه پیشنهاد. البته تو تاپیک قبلیم نوشته بودم قرار نیست سایت ها یا انجمن های دیگه انطوری اینجا هم انطوری باشه. ولی شما هم بد نیست عین مدیر یا ناظر اونجا یه تاپیک بزنید به اسم. سوالم در کجا مطرح کنم و من یا کاربرانی که نمیدونیم دقیق سوالم کجا مطرح کنیم ناظرین و مدیرای عزیز میان میگن این قسمت یا فلان قسمت تاپیک و سوالتون طرح کنیدا. اینطوری حی شما جابجا نمیکنید و فقط یه همین تاپیک شلوغ میشه. منظورم که متوجه شدین. پیشنهاده تصمیم با خودتون... پس یه دور باید خونه دوستم برم برای فهمیدن مدل سی پی یو و مادربوردش

وقتی انجمن به این خوبی بخش بندی شده . نیاز به چنین تاپیکی نیست . یکی از بهترین بخش بندی های انجمن های فارسی رو دارد شهر سخت افزار . این بار هم منتقل میکنم ولی برای بار دیگر که خواستید تاپیک بزنید در جای مناسب تاپیک را ایجاد کنید .

0reza666
05-06-16, 21:09
سی پی یو Core 2 Duo E8600
مادربورد کاملا خارجی و یکم قدیمی چون فقط رم تا 8 گیگ میتونه ساپور کنه اونم باس 1333

AMD>INTEL
05-06-16, 21:10
سی پی یو Core 2 Duo E8600
مادربورد کاملا خارجی و یکم قدیمی چون فقط رم تا 8 گیگ میتونه ساپور کنه اونم باس 1333

باید مادربردش رو اعلام کنید . با برنامه cpu-z به راحتی در قسمت main میزنه .

0reza666
05-06-16, 21:12
JW-IG41M-L3

خود گشتم تو گوگل پیدا کردم بدون اون برنامه ای که بالا نوشتین:1. (31):

AMD>INTEL
05-06-16, 21:18
JW-IG41M-L3

خود گشتم تو گوگل پیدا کردم بدون اون برنامه ای که بالا نوشتین:1. (31):

اگر این باشه . فقط با بایوس اور میشه . بردهای گیگابایت و اسوس برنامه برای اورکلاک دارند تحت ویندوز ولی این برند خیر .البته این هم بگم بایوس خوبی مثل گیگابایت و اسوس و مادربردهای مشابه نداره .

alksdj
06-06-16, 00:33
با سلام خدمت شما دوست عزیز و استاد امید گل
عزیز مادربورد شما چیپ g41 هست و این مادربورد دارای چیپ قوی نمیباشد بدیل گرافیک آنبورد
فقط برای چنین مادربوردهایی که چیپ قوی ندارن پیشنهاد اورکلاک از بایوس میشه
ولی cpu e8600 قابلیت فوق العاده ای برای اورکلاک دارد . اگر سی پی یو خوبی باشه و یک مادربورد خوب هم داشته باشید . در صورت کولینگ خوب میشه راحت تا 4.1 اورکلاک کرد

0reza666
06-06-16, 09:52
گیگابایت و اسوس

با این توضیحات منم به هیجان انداختین که پس برنامه شو برنامه تحت ویندز میشه برای من بدی خودم برای خودم یه تست کنم مادربوردم ایسوسه.

.

بله متوجه شدم این سیستم و اطلاعات برای دوستم بود برای منکه یه چیز دیگه اس جناب و پایین امضاء اطلاعات سیستم بنده نوشته شده.

AMD>INTEL
06-06-16, 14:14
با این توضیحات منم به هیجان انداختین که پس برنامه شو برنامه تحت ویندز میشه برای من بدی خودم برای خودم یه تست کنم مادربوردم ایسوسه.

بله متوجه شدم این سیستم و اطلاعات برای دوستم بود برای منکه یه چیز دیگه اس جناب و پایین امضاء اطلاعات سیستم بنده نوشته شده.

اورکلاک روی برد شما و این پردازنده امکان پذیر نیست روی پلتفرم 1150 فقط با بردی های z97 و پردازندهای سری k امکان اور هست .