PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل مانیتور LG FLATRON W1752S

TechRadar
01-06-16, 09:22
سلام . مانیتور 19 اینچ من دارای رزولوشن 1440x900 هستش و قدیمی هست. اصل مطلب ما اینه که سیستم جدیدیم روی مانیتور 2k شخص فروشنده سیستم تست شد. وقتی مانیتور رو به خونه آوردم دیدم در حالی که مانیتور من اصلا 2k تو گزینه هاش نداره دیدم که 2560x1600 رو داره اما رزولوشن اصلی مانیتور من رو نداره که در سطر اول ذکر کردم. همون 1440x900 رو نداره در حالی که حداکثر رزولوشن مانیتورم همین 1440x900 هستش. بعد به خاطر همین مشکل بازی ها در رزولوشن های بالاتر از مانیتورم اجرا میشن و مانیتورم توان کافی رو نداره و از بازی میپره بیرون. خواهش می کنم پاسخ بدید.

AMD>INTEL
01-06-16, 09:33
یکبار درایور کارت گرافیک را انیستال کنید و دوباره نصب کنید .

TechRadar
01-06-16, 10:09
درست نشد. هنوز همون مشکل رو داره.

javadshahvand
01-06-16, 10:44
درست نشد. هنوز همون مشکل رو داره.

آخرین نسخه درایور رو دانلود و نصب کنید

TechRadar
01-06-16, 10:45
آخرین نسخه نصبه.

خواهش می کنم جواب بدین. خیلی نیاز دارم.

AMD>INTEL
01-06-16, 11:46
مونیتور شما 17 اینچ هست . . چون بازیها با رزولیشن پایین هم کار میکنند . به نظر میرسه مشکل چیز دیگری هست نه رزولیشن .
معرفی نرم افزارهایی که برای اجرای گیم ها به آن نیاز دارید (Only the registered members can see the link B%8C-%DA%A9%D9%87-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%AC%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%DA%AF%DB%8C%D9%85-%D9%87%D8%A7-%D8%A8%D9%87-%D8%A2%D9%86-%D9%86%DB%8C%D8%A7%D8%B2-%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DB%8C%D8%AF-56114/)

javadshahvand
01-06-16, 13:24
سیستم رو با یک مانیتور دیگه تست کنید

TechRadar
01-06-16, 15:29
نمی دونم چجوری بگم. با نرم افزارا درست نشد. انگار اولین بار که سیستم روی مانیتور اون آقا تست شد با اون همخونی پیدا کرد. چون رو دو سیستم قبلی ام خیلی عالی بود و بدون کوچک ترین مشکلی. اگه تونستین در اسرع وقت جواب بدین. اگه نشد هم دیگه چاره ای نیست.

آقایون خواهش می کنم تو رو خدا کمک کنین.

AMD>INTEL
01-06-16, 17:18
عزیز به قسم خوردن نیازی نیست . شما یک بار با نرم افزار ddu درایورت رو حذف کن . دستگاه رو ریست کن و درایور دوباره نصب کن .مشکل حل میشه .

TechRadar
01-06-16, 17:51
سیستم کامپیوتر PC رو ریست کنم یا مانیتور؟ اگه سیستم باشه این کارو کردم جواب نداده.

AMD>INTEL
01-06-16, 18:05
نصف دوم جمله من رو فقط متوجه شدید . با برنامه زیر درایور گرافیک باید کامل حذف بشه بعد از ریست کردن سیستم و ویندوز دوباره درایور نصب بشه .
Display Driver Uninstaller Download (Only the registered members can see the link)

TechRadar
01-06-16, 18:12
آره خب منم همینو میگم. safe mode رفتم درایور گرافیک رو حذف کردم. ریستارت شد. دوباره نصب کردم. اگه درست متوجه نشدم لطفا بفرمایید.

AMD>INTEL
01-06-16, 18:16
آره خب منم همینو میگم. safe mode رفتم درایور گرافیک رو حذف کردم. ریستارت شد. دوباره نصب کردم. اگه درست متوجه نشدم لطفا بفرمایید.

SAFE MODE خیر . برنامه ای که گفتم انجام بدید باید درایور کامل حذف بشه . حذف کامل

TechRadar
01-06-16, 18:21
احتمالا منظورمو نگرفتین. اون نرم افزار میگه که بهتره به safe mode برین و بعد درایور رو حذف کنین. حذف میکنه بعد کامپیوتر ریستارت میشه و انگار که آیکون ها خیلی بزرگ تر شدن. بعد درایور رو نصب می کنیم.مگه اینطوری نیست؟

AMD>INTEL
01-06-16, 18:30
احتمالا منظورمو نگرفتین. اون نرم افزار میگه که بهتره به safe mode برین و بعد درایور رو حذف کنین. حذف میکنه بعد کامپیوتر ریستارت میشه و انگار که آیکون ها خیلی بزرگ تر شدن. بعد درایور رو نصب می کنیم.مگه اینطوری نیست؟

خوب ناقص توضیح داده بودید. اگر توانایی نصب ویندوز دارید بهتره دوباره ویندوز نصب بشه .

TechRadar
01-06-16, 18:43
چه ویندوزی رو برای سیستم من پیشنهاد می دین؟ویندوز سون دیگه ایده آل من نیست.
amd fx 4130 quad core 3.80
asus gtx 760
asus m5a97 evo r2.0
8 gb ddr3 kingston 1600
case & power green

AMD>INTEL
01-06-16, 18:57
چه ویندوزی رو برای سیستم من پیشنهاد می دین؟ویندوز سون دیگه ایده آل من نیست.
amd fx 4130 quad core 3.80
asus gtx 760
asus m5a97 evo r2.0
8 gb ddr3 kingston 1600
case & power green

WINDOWS 8.1 X64
نسخه سری آخر که به BLUE معروف است .

TechRadar
01-06-16, 19:46
خیلی ممنون. میشه آموزشی درباره ی نصب ویندوز 8.1 قرار بدین.
دوم اینکه نسخه blue رو چطوری پیدا کنم؟

AMD>INTEL
01-06-16, 19:54
خیلی ممنون. میشه آموزشی درباره ی نصب ویندوز 8.1 قرار بدین.
دوم اینکه نسخه blue رو چطوری پیدا کنم؟

سایت ها برای دانلود گذاشتند . سافت گذر هم برای دانلود گذشته .
روش نصب هم
آموزش تصویری و کامل نصب ویندوز ۸ و ۸٫۱ How Install Windows 8 or (Only the registered members can see the link)

TechRadar
01-06-16, 20:15
دست شما درد نکنه. بعد یه ضد بدافزار خوب معرفی میکنید؟ چون من از اینترنت زیاد استفاده میکنم.
دوم اینکه احتمال حل مشکل مانیتورم چند درصد هست؟

AMD>INTEL
01-06-16, 20:20
دست شما درد نکنه. بعد یه ضد بدافزار خوب معرفی میکنید؟ چون من از اینترنت زیاد استفاده میکنم.
دوم اینکه احتمال حل مشکل مانیتورم چند درصد هست؟

COMODO اینترنت سکوریتی را نصب کنید . رایگان هم هست .

TechRadar
01-06-16, 20:23
ببخشید، میشه این بار هر دو تا سوال رو جواب بدین؟!!!!؟؟!:give_rose:
1- آیا مانیتور من درست میشه؟
2- مطمئن ترین و بهترین سایت از نظر دانلود ویندوزی که فرمودید کدومه؟

AMD>INTEL
01-06-16, 20:30
ببخشید، میشه این بار هر دو تا سوال رو جواب بدین؟!!!!؟؟!:give_rose:
1- آیا مانیتور من درست میشه؟

1-فکر نمیکنم مشکلی داشته باشه
2- سافت گذر یا سافت 98

Aaron Swartz
01-06-16, 20:40

من خودم چون توی سافت 98 هستم و بهش اعتماد دارم :lol: همیشه از اونجا دانلود میکنم.

پیشنهاد من اینه که این نسخه رو نصب کنید ( خودم همیشه همینو نصب می کنم و خیلی هم پایداره) :

Only the registered members can see the link

نسخه های آپدیت شده ، خیلی زیاد دستکاری شدن و توصیه نمیکنم.

فقط بعد نصب بصورت قانونی فعال سازی کنید ( توی هر دو انجمن سافت 98 و سافت گذر هست) و بزنید آپدیت بشه تا دیگه مشکل امنیتی و ... نداشته باشید.

کومودو یه بدی که داره زیاد گیر میده و اگه پیکر بندی مناسبی نشه، روی مخ آدم میره ! خودم ایست اسمارت سکیورتی 9 رو دارم و خیلی خوبه.

کومودو اگه تنظیمات درست ست بشه خوب هست ، مخصوصا فایروالش که برترین فایروال جهان هست !

TechRadar
01-06-16, 20:44
سلام رضا جان این نسخه ویندوز همون windows blue هستش؟
اسمارت سکوریتی 9 ضد بد افزار اینترنتی هستش یا آنتی ویروس هم هستش؟

Aaron Swartz
01-06-16, 21:03
سلام رضا جان این نسخه ویندوز همون windows blue هستش؟
اسمارت سکوریتی 9 ضد بد افزار اینترنتی هستش یا آنتی ویروس هم هستش؟

بله ویندوز بلو هست (نسخه اصلی ویندوز 8.1 ارائه شده در 15 دسامبر 2014 توسط مایکروسافت)

بله هم آنتی ویروسه و هم فایروال داره یعنی ضدبدافزار کامل. کومودو هم ضدبدافزار کاملی هست. کومودو خوبیش اینه که رایگانه.

کومودو رو نصب کن چون رایگانه و خوبه.

لینک دانلود کومودو : Only the registered members can see the link

لینک دانلود آپدیت اولیه کومودو (ضروری ست) : Only the registered members can see the link

البته باید پیکربندی بشه ، آموزش پیکربندی که بودش ، عکساش از سرورها حذف شده متاسفانه.

آموزش پیکر بندی (Only the registered members can see the link)

TechRadar
03-06-16, 13:42
ممنون آقا رضا.
بعد یه سوال خدمت آقا امید عزیز و رضا جان هر کدوم تونستید جواب بدین ممنون میشم.راه دیگه ای نداره؟ چون مطمئنا اون یارو هم میخواد سخت افزاری درست کنه. اگه اطلاعاتی نیاز هست بگید من براتون گیر میارم.
یه sleeping dogs می خوام بازی کنم. اون مشکل پیدا کرده و بالاتر از رزولیشن مانیتور من اجرا میشه. اگه سخت افزاری و نرم افزاری راه حلی هست هر جور باشه درستش می کنم اونقدر هم بی عرضه نیستم که نتونم صحبت هاتون رو متوجه بشم.

AMD>INTEL
03-06-16, 14:08
ممنون آقا رضا.
بعد یه سوال خدمت آقا امید عزیز و رضا جان هر کدوم تونستید جواب بدین ممنون میشم.راه دیگه ای نداره؟ چون مطمئنا اون یارو هم میخواد سخت افزاری درست کنه. اگه اطلاعاتی نیاز هست بگید من براتون گیر میارم.
یه sleeping dogs می خوام بازی کنم. اون مشکل پیدا کرده و بالاتر از رزولیشن مانیتور من اجرا میشه. اگه سخت افزاری و نرم افزاری راه حلی هست هر جور باشه درستش می کنم اونقدر هم بی عرضه نیستم که نتونم صحبت هاتون رو متوجه بشم.

یک بار بازی را انیستال کن دوباره نصب کن . احتمالا درست میشه .

TechRadar
03-06-16, 14:28
همین کارو کردم.بعد رو بازی کلیک می کردم اجرا نمی شد.

AMD>INTEL
03-06-16, 14:30
همین کارو کردم.بعد رو بازی کلیک می کردم اجرا نمی شد.

بازی را کرک کردید ؟

TechRadar
03-06-16, 14:38
نمی دونم کرک سالمش رو از کجا گیر بیارم.دوتا کرک با هم می ذارم اجرا میشه. رزولیشنش بالاتر از مانیتورم میشه و مانیتور 60 هرتزی من میگه:
out of range
170 hz
خیلی ممنون میشم کمکم کنین.

- - - Updated - - -

sleeping dogs v1.4

TechRadar
03-06-16, 16:14
میشه جواب بدین؟!؟!:give_rose:
چرا جواب نمی دین؟!؟:1. (28):

AMD>INTEL
03-06-16, 16:18
میشه جواب بدین؟!؟!:give_rose:
چرا جواب نمی دین؟!؟:1. (28):

عزیز دل این مورد را در قالب یک تاپیک در قسمت مشکلات گیم مطرح کنید . amirgames عزیز همکار انجمن گیم بهتر میتونه کمکتون کنه . برای حل مشکل اجرای گیم و نحوه کرک کردن

TechRadar
03-06-16, 20:43
آخه این به کرک ربطی نداره. من بحثم سره مانیتوره. یهو شما فرمودین بازی رو کرک کردین موضوع عوض شد. اگه برای این مانیتور lcd ما کاری میشه کرد بفرمایید. مانیتور رو reset to default هم کردم. بعدش رزولیشن دستی ساختم اما به مانیتورم فیت نمیشه.

AMD>INTEL
03-06-16, 20:53
آخه این به کرک ربطی نداره. من بحثم سره مانیتوره. یهو شما فرمودین بازی رو کرک کردین موضوع عوض شد. اگه برای این مانیتور lcd ما کاری میشه کرد بفرمایید. مانیتور رو reset to default هم کردم. بعدش رزولیشن دستی ساختم اما به مانیتورم فیت نمیشه.

برادر عزیز این بازی روی مونیتور ضعیف تر شما هم اجرا میشه . روی مونیتورهای lcd -led با رزولیشن پایین تر هم اجرا میشه .این که روی مونیتور شما مشکل داره عجیبه .
شما ویندوز عوض کردید ؟

TechRadar
04-06-16, 00:07
ویندوزم 7 64 بیته.

TechRadar
04-06-16, 11:04
نه. فقط سیستمم رو ارتقا دادم و به یارو گفتم ویندوز سون 64 بیت بریزه واسم. روی دو تا سیستم قبلی ام که عوض کردم اینطوری نمی شد و حتی با ویندوز 10 و و یندوز 7 (هردو 64 بیت) مشکلی نداشتن و رزولیشن مانیتور 1440x900 رو داشتن و مشکلی نبود.

TechRadar
04-06-16, 13:40
میشه یه جایی به من معرفی کنید سوالم رو بپرسم و اینقدر معطل نمونم؟ نمی دونم چه مشکلی با من دارید!
خودتون فرمودین که لطفاً سوالاتتون رو در انجمن مطرح کنید. ما مطرح می کنیم اما ......
اگه خودتون نمی تونین به من بگین از کی بپرسم.
می دونم شما هم علاف من نیستین اما تنها دنیای من کامپیوتره که اون هم همش مشکل پیدا می کنه.
یا جواب ما رو بدین یا بگین از کی بپرسیم. با تشکر.:1. (28)::1. (28):

AMD>INTEL
04-06-16, 15:08
من به شما گفتم ویندوزت را عوض کن . تا ایراد مشخص بشه .

TechRadar
04-06-16, 17:29
آخه چطوری اولش اینکه چطوری ویندوز قبلی رو حذف و ویندوز جدید رو نصب کنم و بعد هم اطلاعاتم از بین نره؟
بعدش که آیا ویندوز 10 از ویندوز 8.1 ویندوز blue بهتره یا نه؟ چون اون انگار برای گیم خیلی بهینه شدس.

AMD>INTEL
04-06-16, 17:40
آخه چطوری اولش اینکه چطوری ویندوز قبلی رو حذف و ویندوز جدید رو نصب کنم و بعد هم اطلاعاتم از بین نره؟
بعدش که آیا ویندوز 10 از ویندوز 8.1 ویندوز blue بهتره یا نه؟ چون اون انگار برای گیم خیلی بهینه شدس.

نحوه و آموزش ویندوز هم خواسته بودید که لینک دادم . شما ابتدا کاری که بهتون گفته میشه انجام بدید و بعد توقع جواب برای رفع مشکل داشته باشید .

TechRadar
04-06-16, 17:59
شما چرا ناراحت می شین؟ من که قصدی نداشتم آخه روی دو تا سیستم قبلیم همین ویندوز ها نصب بود.(7 و 10) با اونا مشکل مانیتور نداشتم اونوقت با این سیستم اینطوری میشه. میگم اگه کار سخت افزاری هست من توانا بهش هستم. اگه ریست کردن مانیتوره بهم بگید بوت کردن سیستم هستش بهم بگید. اونقدر هم برای این کارها ناتوان نیستم.

AMD>INTEL
04-06-16, 18:08
شما چرا ناراحت می شین؟ من که قصدی نداشتم آخه روی دو تا سیستم قبلیم همین ویندوز ها نصب بود.(7 و 10) با اونا مشکل مانیتور نداشتم اونوقت با این سیستم اینطوری میشه. میگم اگه کار سخت افزاری هست من توانا بهش هستم. اگه ریست کردن مانیتوره بهم بگید بوت کردن سیستم هستش بهم بگید. اونقدر هم برای این کارها ناتوان نیستم.

شما ویندوز جدید نصب کنید اگر توانایی نصب ویندوز دارید اگر ندارید هم آموزشش رو لینک گذاشته بودم باز اگر ندارید باید از کسی که وارد هست بخواهید براتون ویندوز را نصب کند . تا ویندوز عوض نشه نمیشه از هیچی مطمئن بود .

TechRadar
05-06-16, 23:20
ممنون بابت راهنمایی تون. یک متخصص (به از شما نباشد) درستش کرد و همه چی درست شد.