PDA

مشاهده نسخه کامل : نبودن تنظیمات در گوشی

javaheri69
31-05-16, 08:03
با سلام و خسته نباشید..گوشیم جی 700 یو 10 هست..گوشیم چند وقته هنگ کرده و خراب شده. ی مشکل عجیب دارم وارد منو گوشی که میشم گزینه تنظیمات گوشی وجود نداره..ده بار ریستش کردم از طریق ریکاوری ولی فایده نداشت.یکی از دوستان گفت از طریق سیف مود برو ولی بازم فایده نداشت.رام رسمی شو دانلود کردم از حالت زیپ که حارج کردم این گزینه ها هست..boot.img....cache.img..custpack.img..MT658 2_Android_scatter.txt..preloader_huawei82_wet_jb5. bin..recovery.img..و چند گزینه دیگه داره..میشه بگید به چه طریق فلش کنم؟؟؟؟در ضمن گوشی من گزینه >>>>تنظیمات <<تو منو نیست..نمیدونم چکار شده..از اساتید عزیز ممنون میشم راهنمایی کنند.

STUXNET
31-05-16, 08:18
سلام توحالت ریکاوری مورد رفتید از اونجا تونستید ریست کنید>؟

javaheri69
31-05-16, 08:44
سلام توحالت ریکاوری مورد رفتید از اونجا تونستید ریست کنید>؟

بله دوست عزیز از طریق ریکاوری هم ریست کردم نشد

designme
31-05-16, 12:48
با سلام و خسته نباشید..گوشیم جی 700 یو 10 هست..گوشیم چند وقته هنگ کرده و خراب شده. ی مشکل عجیب دارم وارد منو گوشی که میشم گزینه تنظیمات گوشی وجود نداره..ده بار ریستش کردم از طریق ریکاوری ولی فایده نداشت.یکی از دوستان گفت از طریق سیف مود برو ولی بازم فایده نداشت.رام رسمی شو دانلود کردم از حالت زیپ که حارج کردم این گزینه ها هست..boot.img....cache.img..custpack.img..MT658 2_Android_scatter.txt..preloader_huawei82_wet_jb5. bin..recovery.img..و چند گزینه دیگه داره..میشه بگید به چه طریق فلش کنم؟؟؟؟در ضمن گوشی من گزینه >>>>تنظیمات <<تو منو نیست..نمیدونم چکار شده..از اساتید عزیز ممنون میشم راهنمایی کنند.

How to Flash G700-U10:
Step 1: Download and extract the stock firmware on your computer.
Step 2: After extracting you will find the SP Flash Tool, Driver and instruction manual.
Step 3: Install the USB Drivers (skip if drivers are already installed).
Step 4: Open the SP Flash Tool and load the Scatter File from the firmware folder.
Step 5: Connect your Smartphone to the computer using the USB Driver.
Step 6: Click on Upgrade / Download Button in the SP Flash Tool to Begin the Flashing.
Step 7: Green Ring will appear at the end of successful Flash.

منبع: Huawei Ascend G700-U10 Stock Firmware ROM (Flash File) (Only the registered members can see the link)

javaheri69
31-05-16, 14:13
How to Flash G700-U10:
Step 1: Download and extract the stock firmware on your computer.
Step 2: After extracting you will find the SP Flash Tool, Driver and instruction manual.
Step 3: Install the USB Drivers (skip if drivers are already installed).
Step 4: Open the SP Flash Tool and load the Scatter File from the firmware folder.
Step 5: Connect your Smartphone to the computer using the USB Driver.
Step 6: Click on Upgrade / Download Button in the SP Flash Tool to Begin the Flashing.
Step 7: Green Ring will appear at the end of successful Flash.

منبع: Huawei Ascend G700-U10 Stock Firmware ROM (Flash File) (Only the registered members can see the link)

دوست عزیز میشه فارسی بگین من چکار کنم.

salpc
31-05-16, 14:43
دوست عزیز میشه فارسی بگین من چکار کنم.

درود

روش اول: (گوشیهایی که بالا میان( گوشی های روشن)

1-فولدری به نام DLOAD تو مموری کارت درست کنید...

2-رام دانلودی UPDATE.APP رو داخل فولدری که ساختید بریزید...

3-تو گوشی به مسیر زیر بروید

Settings-> Storage-> Software Upgrade-> SD Card Upgrade-> Confirm-> Upgrade

و گزینه Upgrade رو انتخاب کنید....

روش دوم:گوشی های خاموش(هنگ و...)

3-گوشی رو خاموش کنید...

4-همزمان کلیدهای ولوم بالا و پایین رو نگه دارید و پاور کنید...

5-بعد چندثانیه کلیدها رو رها کنید...

6-بصبرید رام در مرحله نصب است...

روش سوم:این روش مخصوص سری mtk هست...

برای مثال u8812d

دو مدل رام برای این گوشی ها موجوده...

1- رام های که به صورت زیپ هستند و از طریق ریکاوری خود گوشی فلش میشن ( فکر میکنم دوستان تا حدی به این روش آشنایی دارن و نیاز به توضیح کامل نیست)

روش اول اینه که رام مورد نظر را دانلود کنید سپس نام فایل را به update.zip تغییر بدید و داخل رم کپی کنید سپس از طریق ریکاوری خود گوشی ( install zip from sd) رام را نصب کنید...

2- رام هایی که از طریق دانلودر رایت میشن

توی این روش وقتی فایل را دانلود میکنید و اکستراکت میکنید...

3-دانلودر را باز میکنید و ابتدا روی گزینه scatter loading کلیک میکنید و یه فایل به نام scatter که با پسوند txt هست را اد میکنید سپس میتونید فایلها را اد کنید

4-برای انتخاب فایل هم روی اسم فایل که کلیک کنید توی پنجره باز شده میتونید اد کنید سپس تیک da dl all with check sum را هم فعال کنید و روی گزینه frimware upgrade کلیک کنید و با نگه داشتن کلید ولوم بالا گوشی را به usb متصل کنید...

javaheri69
31-05-16, 14:54
درود

روش اول: (گوشیهایی که بالا میان( گوشی های روشن)

3-تو گوشی به مسیر زیر بروید

Settings-> Storage-> Software Upgrade-> SD Card Upgrade-> Confirm-> Upgrade

و گزینه Upgrade رو انتخاب کنید....

روش دوم:گوشی های خاموش(هنگ و...)

3-گوشی رو خاموش کنید...

4-همزمان کلیدهای ولوم بالا و پایین رو نگه دارید و پاور کنید...

5-بعد چندثانیه کلیدها رو رها کنید...

6-بصبرید رام در مرحله نصب است...

روش سوم:این روش مخصوص سری mtk هست...

برای مثال u8812d

دو مدل رام برای این گوشی ها موجوده...

1- رام های که به صورت زیپ هستند و از طریق ریکاوری خود گوشی فلش میشن ( فکر میکنم دوستان تا حدی به این روش آشنایی دارن و نیاز به توضیح کامل نیست)

روش اول اینه که رام مورد نظر را دانلود کنید سپس نام فایل را به update.zip تغییر بدید و داخل رم کپی کنید سپس از طریق ریکاوری خود گوشی ( install zip from sd) رام را نصب کنید...

2- رام هایی که از طریق دانلودر رایت میشن

توی این روش وقتی فایل را دانلود میکنید و اکستراکت میکنید...

3-دانلودر را باز میکنید و ابتدا روی گزینه scatter loading کلیک میکنید و یه فایل به نام scatter که با پسوند txt هست را اد میکنید سپس میتونید فایلها را اد کنید

4-برای انتخاب فایل هم روی اسم فایل که کلیک کنید توی پنجره باز شده میتونید اد کنید سپس تیک da dl all with check sum را هم فعال کنید و روی گزینه frimware upgrade کلیک کنید و با نگه داشتن کلید ولوم بالا گوشی را به usb متصل کنید...

بسیار عالی از جواب دادنتون..فقط ببخشید من اشتباه زدم گوشیم G730u10هست..
رام رسمی شو دانلود کردم از حالت زیپ در اوردم ایناها داخل پوشه بود >>.boot.img....cache.img..custpack.img..MT658 2_Android_scatter.txt..preloader_huawei82_wet_jb5. bin..recovery.img کدام یک از روش های بالا رو که گفتین رو باید انجام بدم؟؟؟؟؟

salpc
31-05-16, 14:57
بسیار عالی از جواب دادنتون..فقط ببخشید من اشتباه زدم گوشیم G730u10هست..
رام رسمی شو دانلود کردم از حالت زیپ در اوردم ایناها داخل پوشه بود >>.boot.img....cache.img..custpack.img..MT658 2_Android_scatter.txt..preloader_huawei82_wet_jb5. bin..recovery.img کدام یک از روش های بالا رو که گفتین رو باید انجام بدم؟؟؟؟؟

روش اول .
../

javaheri69
31-05-16, 15:01
روش اول .
../

دوست عزیز فک کنم اشتباه گفتی..اخه خوب دقت نکردین..گوشی منوی تنظیماتش پاک شده..گرفتی یا ن>>؟؟منظورم وقتی گوشی روشن میکنم تو منو که میرم گزینه>>تنظیمات<<نداره.نمیدونم چکار شده.بعد روش اول گفته که وارد تنظیمات بشید تا بتونید فلش کنید..درد من همینه که تو تنظیمات نمیره یعنی تنظیمات نیست..به نظرم روش اخر رو من باید تست کنم؟؟؟؟

- - - Updated - - -

روش اول .
../

دوست عزیز فک کنم اشتباه گفتی..اخه خوب دقت نکردین..گوشی منوی تنظیماتش پاک شده..گرفتی یا ن>>؟؟منظورم وقتی گوشی روشن میکنم تو منو که میرم گزینه>>تنظیمات<<نداره.نمیدونم چکار شده.بعد روش اول گفته که وارد تنظیمات بشید تا بتونید فلش کنید..درد من همینه که تو تنظیمات نمیره یعنی تنظیمات نیست..به نظرم روش اخر رو من باید تست کنم؟؟؟؟

salpc
31-05-16, 15:06
اینم یه روش دیگه:
آموزش نصب :
۱ – فایل رام رسمی را آنزیپ کرده
۲ – پوشه ی dload رو به مموری کارت انتقال میدید
۳ – گوشی را خاموش کرده و بعد همزمان کلید ولوم + و – را گرفته و منتظر می مانیم تا گوشی وارد مرحله نصب رام شود
۴ – حدودا ۱۰ دقیقه نصب رام طول می کشد

- - - Updated - - -

[QUOTE=javaheri69;355874]دوست عزیز فک کنم اشتباه گفتی..اخه خوب دقت نکردین..گوشی منوی تنظیماتش پاک شده..گرفتی یا ن>>؟؟منظورم وقتی گوشی روشن میکنم تو منو که میرم گزینه>>تنظیمات<<نداره.نمیدونم چکار شده.بعد روش اول گفته که وارد تنظیمات بشید تا بتونید فلش کنید..درد من همینه که تو تنظیمات نمیره یعنی تنظیمات نیست..به نظرم روش اخر رو من باید تست کنم؟؟؟؟
اینم یه روش دیگه:
آموزش نصب :
۳ – گوشی را خاموش کرده و بعد همزمان کلید ولوم + و – را گرفته و منتظر می مانیم تا گوشی وارد مرحله نصب رام شود
۴ – حدودا ۱۰ دقیقه نصب رام طول می کشد

- - - Updated - - -

[QUOTE=javaheri69;355874]دوست عزیز فک کنم اشتباه گفتی..اخه خوب دقت نکردین..گوشی منوی تنظیماتش پاک شده..گرفتی یا ن>>؟؟منظورم وقتی گوشی روشن میکنم تو منو که میرم گزینه>>تنظیمات<<نداره.نمیدونم چکار شده.بعد روش اول گفته که وارد تنظیمات بشید تا بتونید فلش کنید..درد من همینه که تو تنظیمات نمیره یعنی تنظیمات نیست..به نظرم روش اخر رو من باید تست کنم؟؟؟؟

اینم یه روش دیگه:
آموزش نصب :
۴ – حدودا ۱۰ دقیقه نصب رام طول می کشد.

- - - Updated - - -

اینم یه روش دیگه:
آموزش نصب :
۴ – حدودا ۱۰ دقیقه نصب رام طول می کشد.

javaheri69
31-05-16, 15:09
بسیار عالی فقط یچیز.
این پوشه که شما میگی dloadدرست کنید.یعنی همون رام رسیمی که دانلود کردم رو تو این پوشه بریزم>>

salpc
31-05-16, 15:11
این پست بالایی رو نمیدونم چرا اینطور شد.
موقعی که مینوشتم هیچی نبود فقط متن استارتر بود ولی بعدش که فرستادم اینجوری شد.

- - - Updated - - -

بسیار عالی فقط یچیز.
این پوشه که شما میگی dloadدرست کنید.یعنی همون رام رسیمی که دانلود کردم رو تو این پوشه بریزم>>

بله.
همینطوره.

javaheri69
31-05-16, 15:14
این پست بالایی رو نمیدونم چرا اینطور شد.
موقعی که مینوشتم هیچی نبود فقط متن استارتر بود ولی بعدش که فرستادم اینجوری شد.

- - - Updated - - -

بله.
همینطوره.

ممنون که خوب جواب میدین..وقتی کلید بالا و پایین و پاور میزنم میره تو محیط ریکاوری ایا درست پیش میرم>>؟؟نصبش کنم؟؟

salpc
31-05-16, 15:19
ممنون که خوب جواب میدین..وقتی کلید بالا و پایین و پاور میزنم میره تو محیط ریکاوری ایا درست پیش میرم>>؟؟نصبش کنم؟؟

همزمان کلید ولوم + و – را گرفته/ کلید پاور میره به ریکاوری.
فقط + و - .

AMD>INTEL
31-05-16, 15:32
یک نکته رو بگم . چون تسلط کافی به زبان ندارید . ممکنه به مشکل بخورید . بهتره فلش کردن گوشی رو به شخص وارد بسپرید .الان اگر ببرید هزینه کمتری خواهید پرداخت .