PDA

مشاهده نسخه کامل : راهنمای خرید کیبورد حرفه ای تا 250 هزار تومان

problem
28-05-16, 13:10
سلام دوستان من بازی های گروهی آنلاین رو نمیشه گفت ندارم در طول روز ولی خب کارهای برنامه نویسی بیشتر سهم وقت منو میگیره ... در نتیجه من یک کیبوردی میخوام که هم توی بازی حرفه ای باشه هم توی برنامه نویسی ... حالا یکی از ویژگی هایی که مد نظرم هست داشته باشه صدای دگمه ها هست ... صدای دگمه میخوام اصلا نداشته باشه و نرم باشه ... از لحاظ قیمت هم نهایت تا 250 میتونم خریداری کنم ... لطفا فقط مدل برای کیبورد خالی بگید نه با موس ... موس فعلی من یک موس حرفه ای هست (لاجی تک M705) ... ترجیها هم کیبورد بی سیم میخوام لطفا بهترین مدل هارو توی این رنج قیمتی که گفتم با مشخصاتی که گفتم رو معرفی کنید...

AMD>INTEL
28-05-16, 14:06
Cougar 500K Mechanical Keyboard
272 تومنه . کیبرد بسیار خوبیه
----------
این از بودجتون بالاتره ولی مورد خوبیه
Logitech K800 Wireless Illuminated Keyboard
این کیبرد فکر کنم به خاطر نرم بودن و وایرلس بودن بیشتر به خواسته شما نزدیکه

problem
28-05-16, 14:14
Cougar 500K Mechanical Keyboard
272 تومنه . کیبرد بسیار خوبیه
----------
این از بودجتون بالاتره ولی مورد خوبیه
Logitech K800 Wireless Illuminated Keyboard
این کیبرد فکر کنم به خاطر نرم بودن و وایرلس بودن بیشتر به خواسته شما نزدیکه

کیبوردی که واقعا ارزش خرید داشته باشه رو من باهاش مشکلی ندارم ... مثلا کیبورد هست 500-600 خب میتونم خریداری کنم اما واقعا آیا نیازه !!! ؟؟؟ یک کیبورد چی می تونه داشته باشه که دیگه قیمتش 500 هزار تومن باشه !!!!

AMD>INTEL
28-05-16, 14:17
کیبوردی که واقعا ارزش خرید داشته باشه رو من باهاش مشکلی ندارم ... مثلا کیبورد هست 500-600 خب میتونم خریداری کنم اما واقعا آیا نیازه !!! ؟؟؟ یک کیبورد چی می تونه داشته باشه که دیگه قیمتش 500 هزار تومن باشه !!!!

نه کیبرد دومی 330 هست . از نظر من مورد مناسبیه برای شما

problem
28-05-16, 14:57
نه کیبرد دومی 330 هست . از نظر من مورد مناسبیه برای شما

من از طرح و شکل اولی خیلی بیشتر خوشم اومد ... آیا تفاوت اولی و دومی خیلی زیاد هست ؟؟

AMD>INTEL
28-05-16, 15:06
من از طرح و شکل اولی خیلی بیشتر خوشم اومد ... آیا تفاوت اولی و دومی خیلی زیاد هست ؟؟

اولی USB هست . اگر مشکلی نداری مورد خوبیه .

problem
28-05-16, 22:17
اولی USB هست . اگر مشکلی نداری مورد خوبیه .

سلام من برای کیبورد دومی رفتم اما یک کیبورد اونجا خیلی نظرم رو جلب کرد

Raser Deathstalker

و خب قیمتش هم 350 بود ... و میشه گفت واقعا الان از خریدم راضی هستم ... کیبورد سیمی هست اما خب کیبورد مشکلی نیست سیمی باشه ولی خب از ویژگی های این کیبورد دگمه های نرم اون هست و چراغ هایی که داره و واقعا قشنگه ... متاسفانه یا حالا خوشبختانه دو کیبوردی که شما به بنده معرفی کردید رو پیدا نکردم ولی خب شکی در اون نیست که اون دو کیبورد هم از بهترین ها هستن و تشکر میکنم از راهنمایی شما