PDA

مشاهده نسخه کامل : همگام سازی آی دی ام با مروگر فایر فاکس

0reza666
27-05-16, 10:17
با سلام. ورژن 39 فایرفاکس دارم و 64 بیتی هم هست و حالا ای دی ام باهاش همگانسازی نداره چه کنم عکس

Only the registered members can see the link

اصلا نیومده این قسمت. لطفا راهی بگین که با همین ورژن سازگار باشه وگرنه میدونم باید مروگر یا ورژن پایینتر نصب کنم یا ورژن بالاتر. اینم بگم ای دی ام اخرین ورژن هست. قدیمی هم نصب کرده بودم همینطوری بود. ایا راهی هست؟

AMD>INTEL
27-05-16, 17:06
اینجا توضیح داده
افزونه دانلود منیجر (IDM) برای فایرفاکس | پی سی مرورگر (Only the registered members can see the link)

0reza666
27-05-16, 18:11
توضیحات کامل خوندم تنها دانلود کردن کافی نیس اونجای که نوشته ابدیت و ادغام هم باید خوند و بعد میشه به نتیجه رسید و الان حل شد. تشکر

...

AMD>INTEL
27-05-16, 18:15
با این لینک راحت اضافه میشه من الان تست کرد . فقط باید install بزنی

0reza666
20-11-16, 16:45
ورژن 50 مروگر فایر فاکس و 64 بیتی این لینک و توضیحات بالارو میرم تا یکم میره ولی وای میسته و همگام سازی نمیشه. اینترنتمم مشکلی نداره چرا اینطوری گیر میکنه. راهی دیگه ای نیست؟

نشد بالای مروگر داره میره و تا اخر میره ولی گیر میکنه عکس بگیرم ولی از تنضیمات عکس گرفتم ببینید نمیره...

0reza666
28-11-16, 21:28
خوب سوال بالا هیچ چون باز برگشتم به مروگر قدیمی یعنی ورژن قدیمی بگزریم.

یه سوال دیگه. یه مشکلی دارم. من یادم نیس چه برنامه ای نصب کرد ولی برنامه افزایش سرعت مروگر فایرفاکس بود و تو کنترل پنل چیزی نیومده تا اون حذف کنم چون مشکل اینکه ای دی ام باز میکنم میگه یه برنامه نمیذاره همگام سازی انجام بشه. البته همگام سازی شده و هر چی بزنم دانلود ای دی ام میاد و به دروغ مینویسه همگام سازی عکس پایین.
در صورتی که مروگر کاملا همگام سازی شده
و از روزی اون برنامه سرعت مروگر نصب کردم اینطوری شده. قبلا هیچ مشکلی نداشتم تا این برنامه نصب کردم اینطوری شده. کسی میدونه دقیق اون برنامه نصب کردم کجا رفته؟ و البته چی بوده اه.

خوب انقدر گشتم بلخره پیدا کردم پوشه مخفی بود SpeedyFox ولی باز مشکل هست و وقتی برای اولین بار ای دی میزنم میاد بالا اون اخطار میاد میبندم ردیفه ولی برای باز اول همش میاد و این خوب نیس. چه باید کرد مشکل کجاست؟

0reza666
01-12-16, 20:44
در پست بالا هر دو عکس یکی گذاشته شده نمیدونم چه اشتباهی شده در صورتی که دو عکس باید فرق داشته باشه بخاطر همین همون پست ولی اینبار درستش باز میذارم.

یه سوال دیگه. یه مشکلی دارم. من یادم نیس چه برنامه ای نصب کرد ولی برنامه افزایش سرعت مروگر فایرفاکس بود و تو کنترل پنل چیزی نیومده تا اون حذف کنم چون مشکل اینکه ای دی ام باز میکنم میگه یه برنامه نمیذاره همگام سازی انجام بشه. البته همگام سازی شده و هر چی بزنم دانلود ای دی ام میاد و به دروغ مینویسه همگام سازی عکس پایین.
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link apture.png)
در صورتی که مروگر کاملا همگام سازی شده. عکس پایین.
و از روزی اون برنامه سرعت مروگر نصب کردم اینطوری شده. قبلا هیچ مشکلی نداشتم تا این برنامه نصب کردم اینطوری شده. کسی میدونه دقیق اون برنامه نصب کردم کجا رفته؟ و البته چی بوده اه.

خوب انقدر گشتم بلخره پیدا کردم پوشه مخفی بود SpeedyFox ولی باز مشکل هست و وقتی برای اولین بار ای دی میزنم میاد بالا اون اخطار میاد میبندم ردیفه ولی برای باز اول همش میاد و این خوب نیس. چه باید کرد مشکل کجاست؟

mahdi0930
28-03-17, 21:38