PDA

مشاهده نسخه کامل : تصویر ندادن کارت گرافیک

mohamr
22-05-16, 12:31
سلام- من کارت گرافیک را برای تمیز کردن ازاسلات خارج کردم و بعد از جازدن مجدد و راه اندازی سیستم دیگر تصویر نداد و نه در سستم و نه در بایوس شاخت نشد و در دباگر مادربورد ارور d6 نمایش میده-به گارانتی بردم گفتن غیر قابل تعمیر میباشد و gpu fail شده و برق بهش نمیرسه از این دست حرفها - چون پلمپشو بازکردی تعویض نمیشه در حالیکه فنهاش کار میکنند-مدلشم msi-r9 280x میباشد- لطفا راهنمایی کنید .

AMD>INTEL
22-05-16, 12:43
سلام- من کارت گرافیک را برای تمیز کردن ازاسلات خارج کردم و بعد از جازدن مجدد و راه اندازی سیستم دیگر تصویر نداد و نه در سستم و نه در بایوس شاخت نشد و در دباگر مادربورد ارور d6 نمایش میده-به گارانتی بردم گفتن غیر قابل تعمیر میباشد و gpu fail شده و برق بهش نمیرسه از این دست حرفها - چون پلمپشو بازکردی تعویض نمیشه در حالیکه فنهاش کار میکنند-مدلشم msi-r9 280x میباشد- لطفا راهنمایی کنید .

باید تعمیرکار ببینه کارت شما رو نمیشه اینطوری راهنمایی کرد .اگر واقعا gpu fail شده باشه نمیشه کاری کرد .

mohamr
22-05-16, 13:15
علت gpu fail شدن کارت چیه.چون من این پروسه را بارها انجام دادم و هیچگونه ایراد فیزکی به کارت وارد نشده.

AMD>INTEL
22-05-16, 13:20
من دقیقا نمیدونم شما چه کردید یا گارانتی چه اقداماتی انجام داده . اگر خواستید برای نظر دقیق کارت برای تست پیشم بیارید . چندی پیش یک کارت 280x از برند پاورکالر برای یکی از کاربران پرشین تولز را تعمیر کردم .

mohamr
22-05-16, 14:39
چطوری باید کارت را پیش شما بیارم

AMD>INTEL
22-05-16, 14:52
چطوری باید کارت را پیش شما بیارم

پیغام خصوصی بزنید .

mohamr
22-05-16, 15:07
همون پیام خصوصی منظورم بود

پیام خصوصی زدم