PDA

مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزار برای اشتراک گذاری اینترنت وای فای گوشی اندروید

david-ebi
19-05-16, 21:05
دوستان آیا نرم افزاری برای اندروید هست تا توسط آن بتوان اینترنت گوشی از نوع وای فای و نه اینترنت همراه 3g یا 4g را با یک لب تاپ به اشتراک گذاشت؟

AMD>INTEL
19-05-16, 21:17
فکر نمیکنم نیاز به برنامه باشه . با تنظیمات زیر میتونی
آموزش اشتراک گذاری اینترنت موبایل در اندروید و آیفون • آموزش نرم افزار (Only the registered members can see the link)

این هم هست
PdaNet+ FULL 4.19 (Only the registered members can see the link)

david-ebi
19-05-16, 21:28
فکر نمیکنم نیاز به برنامه باشه . با تنظیمات زیر میتونی
آموزش اشتراک گذاری اینترنت موبایل در اندروید و آیفون • آموزش نرم افزار (Only the registered members can see the link)

این هم هست
PdaNet+ FULL 4.19 (Only the registered members can see the link)

برنامه pdanet آیا وقتی از طریق هات اسپات بخواهم اینترنت گوشی رو به لب تاپ برسونم وای فای گوشی رو قطع نمیکنه؟(آخه خود گوشی اینترنت رو داره از یک مودم بیسیم می گیره)

راههایی که شما دادید فقط برای موقعی هست که گوشی اینترنتشو داره از طریق 3g یا 4g می گیره.اما منظور من این بود که گوشی خودش داره اینترنتشو از یک مودم بی سیم می گیره

یعنی برنامه ای می خواهم شبیه برنامه هایی که لب تاپ رو تبدیل به یک روتر بیسیم می کنه اما برای اندروید

AMD>INTEL
19-05-16, 21:43
اون مورد رو تست نکردم .این برنامه ممکنه جواب بده
WiFi Tether Router

david-ebi
19-05-16, 22:11
ظاهرا این برنامه
WiFi Tether Router باید چیزی رو که من میخواهم انجام بده اما در آخر اصلا اسم ssid این برنامه رو در سیستمم نمیبینم تا بتونم بهش وصل بشم:1. (28):

Dark Devil
19-05-16, 22:21
اندروید در بخش هات اسپاتش بخشی به نام bluetooth tethering داره
فعالش کنید و اینترنت وای فای گوشی رو از طریق بلوتوث به اشتراک بذارین

AMD>INTEL
19-05-16, 22:34
ظاهرا این برنامه
WiFi Tether Router باید چیزی رو که من میخواهم انجام بده اما در آخر اصلا اسم ssid این برنامه رو در سیستمم نمیبینم تا بتونم بهش وصل بشم:1. (28):

گوشیت روت هست یا نه ؟

david-ebi
20-05-16, 00:28
اندروید در بخش هات اسپاتش بخشی به نام bluetooth tethering داره
فعالش کنید و اینترنت وای فای گوشی رو از طریق بلوتوث به اشتراک بذارین

وقتیکه در بخشی که گفتید می خواهم با بلوتوث به سیستمم وصل شوم می گوید به علت روشن بودن وای فای اتصال با بلوتوث امکان پذیر نیست

- - - Updated - - -

گوشیت روت هست یا نه ؟

بله روت هست

AMD>INTEL
20-05-16, 00:37
تو آموزش لینک اول هم اون روش دیگه هم هست .

AMD>INTEL
20-05-16, 00:44
این هم دقیق نوشته
Only the registered members can see the link

Dark Devil
20-05-16, 00:51
وقتیکه در بخشی که گفتید می خواهم با بلوتوث به سیستمم وصل شوم می گوید به علت روشن بودن وای فای اتصال با بلوتوث امکان پذیر نیست

متوجه نشدم چه کار کردید

من الان انجام دادم و با لپ تاپ از طریق بلوتوث به اینترنتی که گوشیم از وای فای میگرفت وصل شدم و خیلی راحت هست

david-ebi
20-05-16, 01:22
متوجه نشدم چه کار کردید

من الان انجام دادم و با لپ تاپ از طریق بلوتوث به اینترنتی که گوشیم از وای فای میگرفت وصل شدم و خیلی راحت هست

دوست عزیز من اول با گوشی به اینترنت مودم به صورت بیسیم وصل میشم.

بعد بلوتوث گوشی رو روشن می کنم و قابل دیدن برای دستگاههای اطراف می کنمش

بعد از تو قسمت اتصال و نقاط قابل حمل(گوشی من منوش به فارسی هست. اس4) تیک اتصال بلوتوث رو میزنم

بعد میام تو سیستم کامپیوترم(لب تاپ نیستش در اصل و دسکتاپ با کارت شبکه وایرلس بلوتوث دار هست) و روی آیکون بلوتوث کنار ساعت در پایین صفحه دسکتاپ راست کلیک می کنم

از منوی باز شده گزینه join a personal area network رو انتخاب می کنم(از قبل گوشیم و سیستمم با هم جفت شده اند)

صفحه ای برام باز میشه که توش آیکون موبایلی هست که زیرش اسم گوشیم نوشته شده.

روی اون راست کلیک می کنم و به ترتیب گزینه های connecting using >direct connection رو میزنم که مینویسه connection succseful اما متاسفانه وصل نمیشه و پایین همون صفحه جلوی عبارت status مینویسه not connected

- - - Updated - - -

این هم دقیق نوشته
آموزش اشتراک گذاری اینترنت یک موبایل با موبایل های دیگر (اندروید و آیفون) (Only the registered members can see the link)

متاسفانه هم در روشی که در پست دوم گذاشتید(روش شماره 1) و هم در روشی که در پست قبل گذاشتید تماما در صورتی عملی هستند که گوشی اینترنتشو از دکلهای مخابراتی گرفته باشه

یعنی به اینترنت 3g یا 4g وصل باشه و نه به اینترنت مودم adsl

david-ebi
20-05-16, 07:46
خوب تونستم بالاخره گوشیم رو در حالیکه به اینترنت بیسیم مودم adsl وصل هست اینترنتشو توسط بلوتوث با سیستمم به اشتراک بزارم و این دو توسط بلوتوث به هم وصل شدند.

دقیقا مراحل قبل رو رفتم اما در آخر به جای گرینه direct connection باید گزینه access point رو انتخاب کنید

اما مشکل همچنان باقیست

الان سیستم گوشی رو با بلوتوث شناخته و بهش وصله اما روی آیکون اینترنت کنار ساعت در پایین صفحه دسکتاپ مثلث زرد رنگ هست و سیستم نمیتونه داخل هیچ سایتی بره

ضمن اینکه در کمال تعجب این آیکن اینترنت کنار ساعت دسکتاپ به جای اینکه شکل آیکن بیسیم باشه به شکل آیکنی هست که وقتی مودم رو با کابل به سیستم وصل می کنم

david-ebi
24-05-16, 03:11
خوب دوستان با روشی که بالا گفتم با یک بار ریست کردن سیستم اون مثلث زرد رنگ هم از روی نشان اینترنت کنار ساعت دسکتاپ از بین رفت و سیستمم تونست اینترنت رو توسط بلوتوث از گوشی بگیره

مساله اینجاست که اینترنتی که به راحتی باهاش با سرعت 600 کیلوبایت در گوشی دانلود می کنم وقتی توسط بلوتوث به سیستمم میرسه سرعت دانلودم از 100 کیلو بایت(در سیستمم) بیشتر نمیشه

و من فکر می کنم این محدودیت سرعت برمی گرده به اینکه دارم از بلوتوث برای شیر کردن استفاده می کنم

بنابراین بازم از دوستان می پرسم که آیا به غیر از روش شیر با بلوتوث روشی نیست که بشه باهاش اینترنت گوشی رو که داره از یک مودم adsl می گیره(وای فای) به صورت بی سیم با سیستم کامپیوتر(ویندوز) شیر کرد؟

باز هم می گم دوستان که روش هات اسپات خود گوشی فقط برای مواقعیست که گوشی اینترنتشو داره از دکل مخابراتی به صورت 2g و 3g و 4g می گیره.

AMD>INTEL
24-05-16, 09:06
این مقدار افت به دلیل اینکه که از در چندین مرحله اشتراک گذاری میشه طبیعی و قابل قبول هست .در هات اسپات وضعیت بهتر خواهد بود البته با این روش شما قابل اجرا نیست .

amirpcp30
24-05-16, 10:21
خوب دوستان با روشی که بالا گفتم با یک بار ریست کردن سیستم اون مثلث زرد رنگ هم از روی نشان اینترنت کنار ساعت دسکتاپ از بین رفت و سیستمم تونست اینترنت رو توسط بلوتوث از گوشی بگیره

مساله اینجاست که اینترنتی که به راحتی باهاش با سرعت 600 کیلوبایت در گوشی دانلود می کنم وقتی توسط بلوتوث به سیستمم میرسه سرعت دانلودم از 100 کیلو بایت(در سیستمم) بیشتر نمیشه

و من فکر می کنم این محدودیت سرعت برمی گرده به اینکه دارم از بلوتوث برای شیر کردن استفاده می کنم

بنابراین بازم از دوستان می پرسم که آیا به غیر از روش شیر با بلوتوث روشی نیست که بشه باهاش اینترنت گوشی رو که داره از یک مودم adsl می گیره(وای فای) به صورت بی سیم با سیستم کامپیوتر(ویندوز) شیر کرد؟

باز هم می گم دوستان که روش هات اسپات خود گوشی فقط برای مواقعیست که گوشی اینترنتشو داره از دکل مخابراتی به صورت 2g و 3g و 4g می گیره.
سلام دوست عزیز
بله وقتی تاپیک رو خوندم حدس میزدم به این مشکل برخورده باشید ، شما میخواهید از گوشی به عنوان کارت وایرلس برای کامپیوتر استفاده کنید اما بلوتوث سرعتش محدود به همین حدود سرعتی که گفتید ، برای اینکه بتونید حداکثر سرعت رو داشته باشید به جای بلوتوث از usb tethering استفاده کنید و با کابل گوشی رو به کامپیوتر متصل کنید
:give_rose:

david-ebi
24-05-16, 21:59
دوستان تا جایی که من فهمیدم هیچ کارت شبکه ای نمی تونه در حالیکه داره اینترنت رو به صورت وای فای می گیره(از مودم adsl یا وایمکس)در همون لحظه همزمان اینترنت رو به صورت وای فای به یک دیوایس گیرنده دیگه برسونه.(شیر کنه)یعنی ظاهرا چیزی که من می خواهم ناممکن است.

حالا نمی دونم آیا اگر کارت شبکه ما دو بانده باشد (2.4 و 5 گیگاهرتز) امکان داره بتونه با یکی از فرکانسها دریافت کنه و با فرکانس دیگه ارسال کنه؟یا کلا این قضیه ربطی به باند و فرکانس باند نداره

البته این هم منوط به اینه که مودم adsl ما و یا دیوایس گیرنده ما یکیشون دو باند باشند.

در ضمن من نمی تونم گوشیمو با کابل یو اس بی به سیستمم وصل کنم تا از اون راه اینترنت گوشیمو شیر کنم.چون فاصله گوشی با سیستمم حدودا 6 متر هستش.در اصل گوشی داره اینترنت وای فای مودمی که به علت بعد مسافت به سیستمم نمیرسه رو می گیره و به عنوان رپیتر اونو به سیستمم می رسونه.