PDA

مشاهده نسخه کامل : سوال درباره رم کامپیوتر

0reza666
16-05-16, 22:02
دوتا سوال میخواستم بدونم چه فرقی بین رم های ddr3 با باس 1600 با همین مدل اما باس های بالاتر داره مثلا 2000 یعنی سرعت سیستم خیلی بهتر از باس اولی که نوشتم هست.
رم ddr3 چقدر فرق و ضعیفتر با رم ddr4 داره. میخوام بدونم چون یعنی من اشتباه کردم این مدل مادربورد گرفتم و رم 16 زدم تکمیل کردم و اگه خیلی فرق کاشکی ddr4 میگرفتما هان چون بعضی از سیستم دوستان میبینم یه جوری میشم من. یه توضیح کامل. کامل از رم از نوع رم و باسشون میگید بهم لطفا تا بفهمم چی به چیه...

AMD>INTEL
16-05-16, 22:10
فرکانس رم هم موثر هست ولی نه بطوری که معجزه کنه . چند درصدی سیستم قویتر میشه .
در حال حاضر خیلی تفاوت چشمگیری بین رم های DDR3 با DDR4 نیست . ولی به مرور بهتر خواهند شد از نظر فرکانس و تایمینگ

- - - Updated - - -

فرکانس رم هم موثر هست ولی نه بطوری که معجزه کنه . چند درصدی سیستم قویتر میشه .
در حال حاضر خیلی تفاوت چشمگیری بین رم های DDR3 با DDR4 نیست . ولی به مرور بهتر خواهند شد از نظر فرکانس و تایمینگ

0reza666
17-01-17, 12:12
یه سوال دیگه درباره همین رم کامپیوتر.

تو گوگل چیزای خوندم که زیاد تاثیر نداره ولی چطور من میتونم از تنضیمات خود ویندوز نه بایوس. من میخوام چون رم 16 دارم تا حد امکان برای گرافیک شر share کنم. میدونم در مواقعه لازم خود سیستم اینکارو میکنه ولی من قبلا یه توضیحی در گوگل خونده بودم الان پیداش نمیکونم که میشود به دلخواه تو تنضیمات ویندوز رم شر share کرد برای کارت گرافیک. کسی میتونه این مورد راهنمایی کنه.

اهان تو گوگل گشتم این بود پیدا کردم. حالا واقعا تاثیر داره؟

آموزش تقویت کردن کارت گرافیک کامپیوتر (Only the registered members can see the link)

و

3 برابر کردن قدرت کارت گرافیک در 30 ثانیه!!! (Only the registered members can see the link F%D9%86_%D9%82%D8%AF%D8%B1%D8%AA_%DA%A9%D8%A7%D8%B 1%D8%AA_%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%81%DB%8C%DA%A9_%D8%A F%D8%B1_30_%D8%AB%D8%A7%D9%86%DB%8C%D9%87)!!!

و

قدرت کارت گرافیک NVIDIA را 2 برابر کنید (Only the registered members can see the link)

حالا من چطور این قسمت بیشتر کنم عکس ببیند

Only the registered members can see the link

رم که زیاد دارم میخوام باز به گرافیک بدم؟

راستی برای فهمیدن که چقدر از رم به گرافیک شر share شده این قسمت باید برید.

(Only the registered members can see the link)
این تصویر بالایی مال سیستم من نیستا

0reza666
18-06-17, 14:44
سوال دارم درباره رم و شر share کردن رم.

سوال اول: الان گرافیک من 8 گیگ رم شر کرده درسته؟

سوال دوم: چرا اینجا که فلش قرمز کشیدم هیچی نیست و صفر نوشته؟ و اصلا اون چی هست؟

سوال سوم: اگه مادربوردم رم پبیشتری میخورد مثلا 32 گیگ و من 32 گیگ رم میداشتم ایا بازم شر شدن گرافیک بیشتر میشود و امکان داشت 16 گیگ رم شر کنه؟

سوال چهارم: اصلا همینقدر که الان عکسش گذاشتم رم شر شده اصلا رو گرافیک تاثیر داره و بازی رونتر میکنه یا الکیه؟

ممنون میشم تک تک سوالم جواب بدین و تک تک بنویسید.

AMD>INTEL
18-06-17, 15:15
سوال دارم درباره رم و شر share کردن رم.

سوال اول: الان گرافیک من 8 گیگ رم شر کرده درسته؟

سوال دوم: چرا اینجا که فلش قرمز کشیدم هیچی نیست و صفر نوشته؟ و اصلا اون چی هست؟

سوال سوم: اگه مادربوردم رم پبیشتری میخورد مثلا 32 گیگ و من 32 گیگ رم میداشتم ایا بازم شر شدن گرافیک بیشتر میشود و امکان داشت 16 گیگ رم شر کنه؟

سوال چهارم: اصلا همینقدر که الان عکسش گذاشتم رم شر شده اصلا رو گرافیک تاثیر داره و بازی رونتر میکنه یا الکیه؟

ممنون میشم تک تک سوالم جواب بدین و تک تک بنویسید.

خیر این گرافیک فقط از رم اختصاصی خودش استفاده میکنه و به هیچ عنوان در هیچ حالتی از رم سیستم استفاده نمیکنه
این مقداری که میزنه .فقط برای زمانی هست که از igp پردازنده استفاده میکنید