PDA

مشاهده نسخه کامل : سوال درباره برنامه Origin و اموزش ان

0reza666
15-05-16, 20:31
سلام.
چرا هرکاری میکنم ارور میده اکاند هم ساختم. میخوام یه بازی انلاین اجرا کنم ولی چطوری اصلا کار با اورجین بلد نیستم

Only the registered members can see the link

راهنمایی لطفا

با فندق شکنم رفتم ولی باز همین ارور نوت فونت...

میخوام این بازی انلاین بازی کنم که دوستانی گفتن نیاز به اورجین داره

...

AMD>INTEL
15-05-16, 20:44
بازیتون مگه ارجینال هست که میخواهید با origin آنلاین بازی کنید.

0reza666
15-05-16, 20:47
خوب اینجا داره میگه نیازی به اصلی نیس که و خودش نسخه کرک میندازه دور و اصلی میکنه

آشنایی و آموزش کامل کار با اوریجین (Only the registered members can see the link)

اموزششم هست ولی عکس اولی لودینگ که هیچ میرم داخل عکس دومی مال من نمیاد و نوت فونت میزنه چرا؟؟؟

عکس اورجین من فلش کشیدم اون قسمت

و اما عکس اورجینی

که تو اموزش هست. محتویاتش کار ندارم اونجای که فلش کشیدم اون نمیاد اون گذینه ها نمیاد....

اون ادرس بریدبایینش این نوشه

حال بر روی بازی مورد نظر کلیک راست کرده و بر روی Download کلیک کنید. نرم افزار اوریجین به طور خودکار فایل های کرک شده را پاک کرده و از اول دانلود میکند. در صورت نیاز نیز بازی را به آخرین ورژن آپدیت خواهد کرد.

AMD>INTEL
15-05-16, 20:52
باید صبر کنید تا همکار بخش گیم جوابتون رو بدهند .
در تاپیک قبلی هم گفتم به شما عکسها را در اپلود سنتر شهر سخت افزاربگذارید از گذاشتن عکسی که در اپلود سنتر دیگه ای اپلود شده جدا خوداری کنید .

0reza666
15-05-16, 21:07
باشه صبر میکنم.

اخه یه جوری این ابلود سنتر اصلا مثل ابلود سنتر8 نیست.

من این بیدا کردم رفتم

دانلود آخرین نسخه ORIGIN + آموزش نصب و استفاده | بخش اول :: فینوز | ورود به دنیایی مدرن (Only the registered members can see the link)

و الان اضافه شده کلیک کردم بازی اجرا بشه صفحه سیاه و هیچی

دقیق عین اموزش رفتم جلو کامل اون سایت بخونید متوجه میشید.

این ابلود سنتر حذف نمیشه ها حالا حالا نگران عکس ها هستین که حذف بشه. اخه ابلود سنتر سایت شما گیج کننده اس:1. (27):

AMD>INTEL
15-05-16, 21:15
باشه صبر میکنم.

اخه یه جوری این ابلود سنتر اصلا مثل ابلود سنتر8 نیست.

من این بیدا کردم رفتم

دانلود آخرین نسخه ORIGIN + آموزش نصب و استفاده | بخش اول :: فینوز | ورود به دنیایی مدرن (Only the registered members can see the link)

و الان اضافه شده کلیک کردم بازی اجرا بشه صفحه سیاه و هیچی

دقیق عین اموزش رفتم جلو کامل اون سایت بخونید متوجه میشید.

این ابلود سنتر حذف نمیشه ها حالا حالا نگران عکس ها هستین که حذف بشه. اخه ابلود سنتر سایت شما گیج کننده اس:1. (27):

گیج کننده نیست . در صورت عدم رعایت مجبور به حذف لینک ها میشم .

amigames
29-05-16, 16:52
شرمنده این تاپیک رو ندیدم و واسه همین دیر جواب میدم. اون آموزش مربوط به نسخه های اصل هست و اگه درست یادم باشه "فندق شکنی" چیزی لازم دارید تا اون صفحه ای که فلش زدید بارگذاری بشه یعنی حداقل واسه من مشکل اونطوری حل شد اما در کل استفاده ی شما از Origin محدود به نسخه های اصل یا برخی بازی هایی که به طور مجانی یا آزمایشی در اختیارتون قرار داده میشن هست.

0reza666
29-05-16, 19:47
ممنون پیگیر این تاپیک بودین و جواب دادین.

ولی یادم میاد اون لحضه حتی با فندق شکن هم تست کردم و هیچی نمیومد. الانم اورجین حذف کردم رفت.. چون اون لحضه اعصبانی شده بودم ولی اکاند توش دارم...

0reza666
03-06-16, 22:56
پینگ سرورهای Origin چگونه تست بگیرم.

دوستی در یه سایتی بهم گفت قبل اینکه سی دی کی بخرم اول پینگ بگیرم ببین تو ایران پینگ خوب میده.

گفت شبکه Steam در ایران برای تمام ISP ها پینگ مناسب ( 90 تا 150 ) رو داره. اما برنامه Origin تست نگرفته و نمیدونه خوب من چطور باید این برنامه Origin تست بگیرم...

Aaron Swartz
03-06-16, 23:20

دوستی در یه سایتی بهم گفت قبل اینکه سی دی کی بخرم اول پینگ بگیرم ببین تو ایران پینگ خوب میده. گفت شبکه Steam در ایران برای تمام ISP ها پینگ مناسب ( 90 تا 150 ) رو داره. اما برنامه Origin تست نگرفته و نمیدونه خوب من چطور باید این تست بگیرم...

90 تا 150 چندان هم مناسب نیست. شما باید در نظر بگیری که باید با یک واسطه (ف.شکن) به سرور اوریجین وصل بشید و این مورد در پینگ تاثیر گذار هست.

0reza666
03-06-16, 23:42
لطفا درست بیامم بخون اون 90 تا 150 تا برای برنامه Steam که دوستم تست ای بی گرفته و بهم گفته من میگم برنامه اورجین تست نگرفته. میگم چطور باید تست گرفت برای برنامه اورجین.

amigames
06-06-16, 22:38

دوستی در یه سایتی بهم گفت قبل اینکه سی دی کی بخرم اول پینگ بگیرم ببین تو ایران پینگ خوب میده.

گفت شبکه Steam در ایران برای تمام ISP ها پینگ مناسب ( 90 تا 150 ) رو داره. اما برنامه Origin تست نگرفته و نمیدونه خوب من چطور باید این برنامه Origin تست بگیرم...

اگه منظورزتون رو درست متوجه شده باشم کافیه دکمه ویندوز رو بزنید و کلمه cmd رو تایپ کنید و دستور easo.ea.com رو برای بررسی پینگ سرورهای EA تایپ کنید.

0reza666
06-06-16, 23:53
البته منظورت کلمه R و دکمه ویندزه. بگزریم. زدم دستور وارد کردم اصلا چیزی نمیاره تا بفهمم سرعت خوبه یا بد... یه چیزای انگلیسی مینویسه مبنی بر کد های اشتباهست شماره پینی نمیاره... انگلیسی بالا دادین درسته و باید اون وارد کرد ایا متمانید شما؟

AMD>INTEL
06-06-16, 23:58
جلوی عبارتی که دوستمون گفتند باید کلمه ping رو بزنید
ping easo.ea.com

0reza666
07-06-16, 00:05
چند شد و خوبه یا بد؟

...

AMD>INTEL
07-06-16, 00:07
چند شد و خوبه یا بد؟

...

104 هست ..... متوسط با توجه به عددی که خودتون اعلام کردید .

0reza666
07-06-16, 00:12
من از ای پی ثابت هم دارم استفاده میکنم و فکر نکنم دیگه این عدد کم بشه بگزریم حالا این متوسط بده یا خوب برای تو بازی کردن نت فور اسپید 2015 و انلاین بازی کردنش. لک از گرافیک رم سی پی یو نداشته باشم از نت نمیگیرم با این متوسطی که گفتین؟؟؟

AMD>INTEL
07-06-16, 00:14
من از ای پی ثابت هم دارم استفاده میکنم و فکر نکنم دیگه این عدد کم بشه بگزریم حالا این متوسط بده یا خوب برای تو بازی کردن نت فور اسپید 2015 و انلاین بازی کردنش. لک از گرافیک رم سی پی یو نداشته باشم از نت نمیگیرم با این متوسطی که گفتین؟؟؟

این بقیه موارد خود امیر جان توضیح بدن بهتره . چون من بازی آنلاین بازی نمیکنم و از کم و کیف کار خبری ندارم .

salpc
07-06-16, 01:20
درود
طوری که شنیدم این بازی nfs 2015 هر یک ساعت 50 یا 60 مگ مصرف اینترنت داره و پا این TTL هم پاسخگو هست.

amigames
07-06-16, 15:54
شرمنده توی پست قبلی کلمه Ping که اصلش بود رو یادم رفت تاپپ کنم حواسم نبود.

در مورد سرعت و پنگ مورد نیاز برای nfs 2015 اطلاعی ندارم اما حداقل بر اساس طبق تجربه شخصی بیشتر بازی های شوتر هستن که حداقل 200 به پایین برای بازی نسبتا مطلوب تر مهم است و وابسته به سبک می تونه سقفش بالاتر باشه (مثلا زیر 500 زیر 1000 بستگی به بازی داره).