PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل بسیار عجیب هارد اکسترنال ADATA HD710 - 1TB !؟

Ariya2015
13-05-16, 23:19
با سلام و احترام خدمت همه دوستان گرامی و عزیز.

من یک هارد اکسترنال ADATA HD710 - 1TB خریدم که روی پورت USB 2.0 کار نمی کنه و هارد بالا نمیاد و شناخته نمیشه ولی روی پورت USB 3.0 عالی کار میکنه !

به نظرتون مشکل از کجا می تونه باشه؟

با آپدیتی ، چیزی رفع میشه یا باید بره گارانتی؟

ویندوز 7 کاملا آپدیت شده دارم و روی چند پورت USB 2.0 روی سیستمم چک کردم که کار نکرد!

شاد و سلامت باشید.

ممنونم.

AMD>INTEL
13-05-16, 23:58
با سلام و احترام خدمت همه دوستان گرامی و عزیز.

من یک هارد اکسترنال ADATA HD710 - 1TB خریدم که روی پورت USB 2.0 کار نمی کنه و هارد بالا نمیاد و شناخته نمیشه ولی روی پورت USB 3.0 عالی کار میکنه !

به نظرتون مشکل از کجا می تونه باشه؟

با آپدیتی ، چیزی رفع میشه یا باید بره گارانتی؟

ویندوز 7 کاملا آپدیت شده دارم و روی چند پورت USB 2.0 روی سیستمم چک کردم که کار نکرد!

شاد و سلامت باشید.

ممنونم.

روی سیستم دیگه که USB 2.0 داره تست کنید .

Ariya2015
14-05-16, 02:20
با سلام و احترام.

قابل توجه هست هارد اکسترنال ADATA HD710 - 1TB روی لپ تاپ من که مدل ASUS K40IE هست و فکر کنم پورت USB 2.0 داره شناخته شد و کار کرد !

البته از پورت USB 2.0 روی لپ تاپ اطمینان ندارم.

ممنونم.

Ariya2015
14-05-16, 03:11
با سلام و احترام.

دوستان عزیز ، با آپدیتی ، چیزی رفع میشه یا باید بره گارانتی؟

یا هارد رو عوض کنم ؟

شاد و سلامت باشید.

ممنونم.

AMD>INTEL
14-05-16, 04:06
با سلام و احترام.

قابل توجه هست هارد اکسترنال ADATA HD710 - 1TB روی لپ تاپ من که مدل ASUS K40IE هست و فکر کنم پورت USB 2.0 داره شناخته شد و کار کرد !

البته از پورت USB 2.0 روی لپ تاپ اطمینان ندارم.

ممنونم.

روی سیستم دیگه مطمئن هستید ازش روی پورت usb 2.0 چک کنید . بعید میدونم مشکل از هارد باشه .

javadshahvand
14-05-16, 09:10
با سلام و احترام.

دوستان عزیز ، با آپدیتی ، چیزی رفع میشه یا باید بره گارانتی؟

یا هارد رو عوض کنم ؟

شاد و سلامت باشید.

ممنونم.

رو یه سیستم دیگه تست و نتیجه رو اعلام کن

Hamid Seilsepour
14-05-16, 13:37
سلام دوستان .بنده میخوام با هارد اکسترنال فیلم ببینم از طریق گیرنده دیجیتال مدل:کالیوز 835 . که قابلیت پخش mkv و زیرنویس رو هم داراست(با فلش تست کردم قبلا)

(((هارد رو چند دقیقه وصل کردم و کاملا جواب داد و فیلم و زیرنویس هم اجرا کرد))))

میخوام ببینم که اگه هارد رو وصل کنم به گیرنده . فیلم ببینم ،مشکلی برای هارد پیش نمیاد ؟ عمرش کم نمیشه؟ ????? ایا اصلا این کار درسته؟ ؟؟؟؟؟
مدل هارد: adata HD710 1TB

AMD>INTEL
14-05-16, 13:40
سلام دوستان .بنده میخوام با هارد اکسترنال فیلم ببینم از طریق گیرنده دیجیتال مدل:کالیوز 835 . که قابلیت پخش mkv و زیرنویس رو هم داراست(با فلش تست کردم قبلا)

(((هارد رو چند دقیقه وصل کردم و کاملا جواب داد و فیلم و زیرنویس هم اجرا کرد))))

میخوام ببینم که اگه هارد رو وصل کنم به گیرنده . فیلم ببینم ،مشکلی برای هارد پیش نمیاد ؟ عمرش کم نمیشه؟ ????? ایا اصلا این کار درسته؟ ؟؟؟؟؟
مدل هارد: adata HD710 1TB

گیرنده های دیجیتال خروجی ولتاژ خیلی مطمئنی ندارند . چون دستگاه های خیلی استانداردی نیستند. فلش های گزینه های مناسب تری هستند .

Hamid Seilsepour
14-05-16, 13:43
متشکرم از جوابتون. حرف شما صحیح. ولی توی کاتالوگش که خوندم زده پشتیبانی از هارد دیسک. و امروز چند دقیقه باهاش فیلم دیدم خوب یود.. نمیدونم از عمر هارد کم میشه یاخیر..
دوم اینکه فلش هم زیاد داغ میشه وقتی فیلم میبینم ....

AMD>INTEL
14-05-16, 13:45
متشکرم از جوابتون. حرف شما صحیح. ولی توی کاتالوگش که خوندم زده پشتیبانی از هارد دیسک. و امروز چند دقیقه باهاش فیلم دیدم خوب یود.. نمیدونم از عمر هارد کم میشه یاخیر..
دوم اینکه فلش هم زیاد داغ میشه وقتی فیلم میبینم ....

اون داغ شدن هم حکایت از نوسان ولتاژ usb روی پورت usb گیرنده داره . کلا دستگاه هایی ضعیفی از نوع طراحی هستند .

Hamid Seilsepour
14-05-16, 13:47
متشکرم دوست عزیز

AMD>INTEL
14-05-16, 13:50
متشکرم دوست عزیز

فقط میشه یک کاری کرد . از هاب usb آداپتور داراستفاده کرد که تغذیه اش جداگانه هست . در اون حالت احنمال خرابی هارد به حداقل میرسه.

Ariya2015
14-05-16, 22:03
با سلام و احترام.

با پورتهای USB 3.0 پشت کیس وقتی به هاب وصل هستند ، هارد اکسترنال کار نمیکنه ولی وقتی به طور مستقیم وصل میکنم ، کار میکنه.

اما با پورتهای USB 2.0 جلوی کیس کار نمیکنه !

همچنین وقتی به لپ تاب ASUS K40IE که فکر میکنم ، پورتهای USB 2.0 داره وصل میکنم کار میکنه و هارد رو میشناسه !

الان نظر دوستان چیست ؟

بفرستم گارانتی ؟

هارد مشکل داره؟

مشکل از کجا هست ؟

ممنونم.

AMD>INTEL
14-05-16, 22:05
با سلام و احترام.

با پورتهای USB 3.0 پشت کیس وقتی به هاب وصل هستند ، هارد اکسترنال کار نمیکنه ولی وقتی به طور مستقیم وصل میکنم ، کار میکنه.

اما با پورتهای USB 2.0 جلوی کیس کار نمیکنه !

همچنین وقتی به لپ تاب ASUS K40IE که فکر میکنم ، پورتهای USB 2.0 داره وصل میکنم کار میکنه و هارد رو میشناسه !

الان نظر دوستان چیست ؟

بفرستم گارانتی ؟

هارد مشکل داره؟

مشکل از کجا هست ؟

ممنونم.

پاور سیستمتون چیه ؟

Ariya2015
15-05-16, 02:13
پاور سیستمتون چیه ؟

با سلام.

Cooler Master Thunder 600W

ممنونم.

AMD>INTEL
15-05-16, 02:17
با سلام.

Cooler Master Thunder 600W

ممنونم.

از چه ویندوزی استفاده میکنید ؟
شما حتما درایور چیپست مادربرد و درایور usb 3.0 مادربردتون را از سایت سازنده مادربرد دریافت و نصب کنید .
احتمالا مشکل درایور دستگاه شما هست .