PDA

مشاهده نسخه کامل : خرید تبلت الویت با خواندن کتاب

iranch
12-05-16, 19:26
با درود
دوستان تبلت زیر 800 - 900 تومن چی خوبه؟
ترجیحا صفحه نمایش بزرگ باشد چون الویت با خواندن کتاب و چرخیدن در اینترنت هست. و چشم ضعیفی داریم!!
خوب به طبع خر کار!! هم باشد. و باطزری و حافظه خوب :11():
راسشتی این کتابخوان های امازون چطوره؟ فقط فایل های pdf و اون پسوند موجود در امازون رو باز میکنه؟

AMD>INTEL
12-05-16, 19:29
اگر برای خوندن کتاب میخوای ebook reader آمازون بگیر . من چند روزی دستم بود واقعا قبل قیاس با تبلت های متداول برای خوندن کتاب نیست .

AMD>INTEL
12-05-16, 19:53
البته اگر بودجت رو کمی میبردی بالای تبلت های ایپد اپل هم برای کتاب خوانی و مصارف دیگه هم خوب هستند .

VAhid_El
13-05-16, 09:31
با درود
ترجیحا صفحه نمایش بزرگ باشد چون الویت با خواندن کتاب و چرخیدن در اینترنت هست. و چشم ضعیفی داریم!!
راسشتی این کتابخوان های امازون چطوره؟ فقط فایل های pdf و اون پسوند موجود در امازون رو باز میکنه؟
سلام.
من فک میکنم تبلت Asus ZenPad Z300CL نسخه 32 گیگابایت برای شما مناسب باشه.
این کتاب خوان های آمازون هم خیلی خوبن ولی یه سری محدودیت دارند و اینکه قیمتشون هم به نسبت نسخه های مشابه بیشتره.
در ضمن همه چیزم باز میکنه.

Haswell
17-05-16, 09:31
با درود
کتابخوان یک بحث مجزا از تبلته و بجای نمایشگرهای رایج از e-ink استفاده میکنه اما برای وبگردی و سایر کاربردهای غیر کتاب خواندن ساخته نشده
پیشنهاد میشه دنبال خرید تبلت با نمایشگر AMOLED باشین تا هم در روشنایی و هم در تاریکی برتری چشمگیر خودش رو بهتون نشون بده بخصوص برای مطالعه در تاریکی
نمایشگرهای رایج LCD که در %99 تبلتها وجود داره در تاریکی بخصوص موقع مطالعه چشم رو واقعا اذیت میکنن دلیلشم نداشتن مشکی واقعی و در واقع همون نور پس زمینه ی بسیار مزاحمشون هست
بهمین خاطر اگر بهترین تبلت LCD IPS بازار رو هم تهیه کنین بعد از یکی دو شب از مطالعه در تاریکی و بلکه مطالعه با تبلت کلا بیزار میشین شخصا با اینکه عاشق مطالعه ام اما این مشکل رو روی تبلتهای مختلف از "7 تا "12 تجربه کردم تازه رنگها رو نگاتیو می کنم (نوشته های روشن در زمینه تاریک) و از برنامه ی twilight برای کاهش بیش از حد نرمال روشنایی و خصوصا کاهش نور آبی که در طولانی مدت باعث دژنراسیون ماکولا و نابینایی میشه مدد می گیرم ولی خب بازم هر کاری کنی فناوری LCD (که مردم بهش میگن LED) در قیاس با OLED مثل ژیان هست در برابر بنز و هیچکاریش نمیشه کرد
بر این اساس سری Galaxy Tab S که "8.4 و "10.5 هست و یا سری جدیدترش که Tab S2 در اندازه های "8 و "9.7 هست رو پیشنهاد می کنم (و طبعا ابعاد بزرگتر بهتره) هر چند ممکنه قدری از بودجتون بالاتر باشن ولی همیشه کیفیت برتر ارزشش رو داره
رویووهای تخصصی این تبلتها در notebookcheck.net موجوده