PDA

مشاهده نسخه کامل : سوال در باره مدیاپلیر خود ویندز و اکولایزر

0reza666
11-05-16, 14:10
با سلام.
خود مدیاپلیر ویندز عالی و قسمت اکولایزرم رفتم چیزای خوبی داره

Only the registered members can see the link

ولی من میخواستم باز افکت بیشتر بهش اضافه کنم خودش در قسمت اخر میده برای دانلود از سایت ماکروسافت ولی نمیاد برای دانلود

Visualizations for Windows Media Player - Microsoft Windows (Only the registered members can see the link)

چطور میشه چیزای جدید بحالتر به مدیاپلیر اضافه کرد من ستون اولی از سمت راست خودتون همون اولی خوش کردم ولی نمیشه دانلود.

یه توضیح مختصر و راهنمایی می کنید لطفا

من خیلی دوست دارم این عکس اولی از سمت راست متحرک و با اهنگ بزنه بمونه رو مدیاپلیر ببینید این ادرس

Only the registered members can see the link 84%D8%A7%DB%8C%D8%B2%D8%B1&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiA3eqc5NHMAhWkHJoKHRfjB_kQ_AUIBygB&biw=1024&bih=668

...

AMD>INTEL
11-05-16, 14:35
کافیه از اون سایت دانلود کنید و اجرا کنید . خودش به قسمت پلاگین در قسمت اپشن وارد میشه و قابل انتخاب .

0reza666
11-05-16, 14:37
مشکل اینجاست عد اونیکه من میخوام نت فونت میده و پاک شده انگاری رو سرور Energy Bliss کلیک کن:1. (27):
سایت دیگه نیست. و چیزای خوشگلتر نیس جای

0reza666
03-08-16, 20:56
یه سوال دیگه دارم.

خود مدیاپلیر ویندز یه گذینه داره فلش کشیدم اون بیارم اهنگ تندتر و یا اهسته تر میخونه خوب عکس ببینید

خوب تا اینجا هیچ چون این میتونم بیارم و بلدم.

حالا میخوام این گذینه در مدیاپلیر ج تادیو ببینم کجاست و میخوامش و میخوام یکم اهنگ ارومتر بخونه بزارم البته اگه داشته باشه میشه راهنمایی کنید

.

AMD>INTEL
03-08-16, 22:23
گزینه SPEED CONTROL
JetAudio (Only the registered members can see the link)

0reza666
04-08-16, 20:19
گزینه SPEED CONTROL
JetAudio (Only the registered members can see the link)

ممنون. نمیشه کاری کرد که همش رو 90 بمونه حتی با خاموش روشن کردن سیستم. مثلا یجا ذخیره بشه.