PDA

مشاهده نسخه کامل : چگونگی اتصال هارد دوم اینترنال به کامپیوتر

haj_farbod
10-05-16, 21:19
سلام ؛ من یدونه هارد اینترنال ساتا دارم که میخوام به عنوان هارد اصلی روش ویندوز بریزم و استفاده کنم و این هارد فعلی بشه هارد دومم و ویندوز از روش پاک بشه.

چجوری این کار ممکنه ؟

AMD>INTEL
10-05-16, 21:37
پارتشین سیستم رزو هارد فعلی و پارتشین ویندوزش را پاک کنید . و هارد جدید را وصل کنید و ویندوز بریزید .

haj_farbod
10-05-16, 21:59
پارتشین سیستم رزو هارد فعلی و پارتشین ویندوزش را پاک کنید . و هارد جدید را وصل کنید و ویندوز بریزید .

ینی اول روی این هارد جدید ویندوز بریزم ، بعد سیستم رو بالا بیارم ، و بعد هارد قدیمیم رو وصل کنم ؟

بعد ممنون میشم یه آموزش از اتصال هارد دوم به کامپیوتر قرار بدید

AMD>INTEL
10-05-16, 22:12
بهتره با یک برنامه پارتشین بندی بوتیبل . پارتشین ویندوز و سیستم رزو هارد فعلی را پاک کنید . بعد هارد دوم را وصل کنید .

haj_farbod
11-05-16, 18:40
سلام ؛ من هارد رو با موفقیت وصل کردم ، برنامه Hard Disk Sentinel قبلا نصب بوده و الانم هست ؛ دمای هارد قبلا بالای 38 نمیرفت ؛ اما الان شده 41 :1. (27):

طبیعی ــع ؟

AMD>INTEL
11-05-16, 19:08
41 درجه هم نرمال هست و غیر طبیعی نیست .

haj_farbod
11-05-16, 23:22
41 درجه هم نرمال هست و غیر طبیعی نیست .

چند درجه غیر طبیعی میشه ؟

...

یک حالت دیگه برام سوال شده !

فرض کنید من روی هر دو هارد ویندوز نصب میکنم ، اما فقط یکی از هارد ها رو به سیستم وصل میکنم ؛ بعد اگه نیاز شد ، کابل ها رو به هارد دوم میزنم و از اون استفاده میکنم !

قطع و وصل کردن هارد ، هفته ای چند بار مشکلی نداره ؟

AMD>INTEL
11-05-16, 23:33
چند درجه غیر طبیعی میشه ؟

...

یک حالت دیگه برام سوال شده !

فرض کنید من روی هر دو هارد ویندوز نصب میکنم ، اما فقط یکی از هارد ها رو به سیستم وصل میکنم ؛ بعد اگه نیاز شد ، کابل ها رو به هارد دوم میزنم و از اون استفاده میکنم !

قطع و وصل کردن هارد ، هفته ای چند بار مشکلی نداره ؟

تا 50 درجه نرماله . هاردها را نزدیگ بهم وصل نکنید . درجه حرارت هارد بستگی به کولینگ کیسنون داره .
اون هم مشکلی ایجاد نمیکنه .