PDA

مشاهده نسخه کامل : راهنمائی جهت روت کردن Xiaomi Redmi Note 3 Pro

Pr0m3en
10-05-16, 14:29
درود
دوستان از عنوان معلومه
لطفا روش unroot کردن هم بگید
با تشکر

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

AMD>INTEL
10-05-16, 14:39
نسخه اندروید روی گوشی ؟
IROOT
یکی از بهترین ها هست
iRoot v3.1.1 (Only the registered members can see the link)

AMD>INTEL
10-05-16, 14:43
برای خارج کردن از حالت روت Root Cleaner
اندرویدینا | دانلود Root Cleaner 5.2.1 انروت کامل اندروید (Only the registered members can see the link)

Pr0m3en
11-05-16, 21:13
نسخه اندروید روی گوشی ؟
IROOT
یکی از بهترین ها هست
iRoot v3.1.1 (Only the registered members can see the link)
شیائومی یه نمه بوتش داستانه
آگه با برنامه اشتباه بزنم ممکنه صدمه وارد بشه
این برنامه نام گوشی من رو تولیستش نزده

AMD>INTEL
11-05-16, 21:18
برنامه روت زیاده ولی اگر مهارت کافی نداری بهتره بدی کسی که وارده برات انجام بده .

- - - Updated - - -

برنامه روت زیاده ولی اگر مهارت کافی نداری بهتره بدی کسی که وارده برات انجام بده .

- - - Updated - - -

Pr0m3en
13-05-16, 11:34

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

گوشی زیاد فلش زدم و میخوام رو گوشی خودمم تست کنم

mahdimonster
02-02-17, 10:36
سلام خسته نباشین...من گوشی ردمی پرو دارم..اومدم برنامه ی N7 Player رو نصب کردم ک نیاز ب پچ داشت و من توو اینترنت سرچ کردم گفتش باید گوگل پلی استور اورجینالتو ریموو کنی و بجاش نسخه ی مود شده ی گوگل پلی رو نصب کنی ک برای اینکار باید گوشیتو روت کنی...و من اومدم با استفاده از کینگ روت تحت گوشی روت کردم و اوکی شد و خوده گوگل پلی مود شده ی نسخه ی دیگه ای داشت بنام گوگل پلی اینستالر فک کنم بود ک ابتدا اینو نصب کردم بعدش از من ریست گوشی رو خواست..منم اوکی کردم بعدش ک گوشی ریست شد توو صفحه ی لودینگ mi موند و همینطوری تا آخر در حال لود شدنه و بالاتر نمیاد...حالا واقعا نمیدونم چیکار کنم گوشی بالا بیاد...ممنون میشم اگه کمکم کنین از دیشب فکرمو داغون کرده

Al!R3ZA
03-02-17, 10:35
با گوشی های ردمی آشنایی ندارم اینجور مواقع در بیشتر برندها با زدن کرنل مشکل حل و گوشی بالا میاد حالا شما هم چک کنید اگه نیست نهایتن باید فلش بزنید.

mohsen1367
04-02-17, 03:48
درود
دوستان از عنوان معلومه
لطفا روش unroot کردن هم بگید
با تشکر

سلام
تو گوشی های شیائومی،
شیائومی رد می پرو داریم
شیائومی ردمی 3 پرو داریم .
شیائومی ردمی نوت 3 هم داریم در دو نسخه ، یکی با چیپ اسنپ دراگون، یکی دیگه با چیپ مدیاتک

ولی تا اونجا که من میدونم شیائومی ردمی نوت 3 پرو نداریم

شما دقیقا منظورت کدوم یک از این گوشیهاست ؟؟

بعد شما برای روت باید مشخصات چیپ ست گوشیت به علاوه ورژن اندروید و نسخه miui رو داشته باشی