PDA

مشاهده نسخه کامل : چند پيشنهاد براي زيباسازي انجمن

hOjjAt_PcNeTwOrK
03-08-07, 22:03
سلام
من يه چند تا پيشنهاد دارم كه اميدوارم مديران توجه كنن كه نميكنن (شوخي بود!):1. (38)::1. (38):
براي انجمن شهر سخت افزار كه اميدوارم بزرگترين انجمن بشه ميتونين چند تا كار بكنين:

1- امتياز در انجمن بذارين
يعني بشه امتياز به هم بديم تو به من امتياز بدي من به تو
و اين امتياز ها ميتونه سودي داشته باشه
مثل اين فروم:
forums.gtpland.com
يا به نحوي گيل

2 - منوي بذارين مثل قالب قبلي!
يعني 10 پست آخر 10 كاربر عضو شده آخر رو نشون بده

اين دو پيشنهاد به زيباسازي انجمن كمك ميكند
و يه پيشنهاد ديگه:
من متاسفانه چند وقت پيش ديده بودم كه يكي از همكاران انجمن كه اسمشون رو نميگم يك تاپيك اموزشي زدن و بلافاصله مهمش كردم:1. (8):
اين كار يعني چي خوب؟
اين كار درسته؟
ممنون
حجت:1. (3):

Shahryar
03-08-07, 22:09
سلام
من يه چند تا پيشنهاد دارم كه اميدوارم مديران توجه كنن كه نميكنن (شوخي بود!):1. (38)::1. (38):
براي انجمن شهر سخت افزار كه اميدوارم بزرگترين انجمن بشه ميتونين چند تا كار بكنين:

1- امتياز در انجمن بذارين
يعني بشه امتياز به هم بديم تو به من امتياز بدي من به تو
و اين امتياز ها ميتونه سودي داشته باشه
مثل اين فروم:
forums.gtpland.com
يا به نحوي گيل

2 - منوي بذارين مثل قالب قبلي!
يعني 10 پست آخر 10 كاربر عضو شده آخر رو نشون بده

اين دو پيشنهاد به زيباسازي انجمن كمك ميكند
و يه پيشنهاد ديگه:
من متاسفانه چند وقت پيش ديده بودم كه يكي از همكاران انجمن كه اسمشون رو نميگم يك تاپيك اموزشي زدن و بلافاصله مهمش كردم:1. (8):
اين كار يعني چي خوب؟
اين كار درسته؟
ممنون
حجت:1. (3):

دوست عزیزم در مورد استات ها باید بگم داریم روی یک سیستم کار می کنیم و چکش می کنیم که با IE و ... مشکل نداشته باشه ( قبلی با IE مشکل داشت )

امتیاز بندی با توجه به بزرگ شدن فروم فقط باعث دلخوری و پارتی بازی و باند بازی هست ...

در مورد تاپیک هم تمامی انجمن مدیریت میشه و اگه تاپیکی مهم شده حتما صلاحی دیده شده ...

موفق باشید
شهریار:11():

Hamed
04-08-07, 15:04
اين ها كه گفتيد را من متوجه شدن سيستم رتبه را نياز نيست شمااز گزينه معروفيت استفاده مي كرديد كه متاسفانه در اين سايت گويا غير فعال است در حالي كه بر روي تمام سيستم ها نصب است!! در مورد آخرين اعضا فكر نمي كنم نياز ي باشد اگر لازم بود مي ساختيم!