PDA

مشاهده نسخه کامل : تنظیم نشدن رزولشن مانیتور دل 2001fp در هنگام بوت سیستم عامل

kordiss
05-05-16, 18:24
سلام دوستان من مانیتور سامسونگ داشتم با رزولشن 1600*900 که بنا به دلایلی خراب شد الان یه مانیتور دل 2001fp تهیه کردم با رزولشن 1600*1200 مشکلم اینه که هنگام ریستارت کردن یا بوت شدن سیستم عامل صفحه تنظیم نیست متمایل به چپ هست ودرست نمایش داده نمیشه ارم بایوس مادربرد ولوگو ویندوز همه متمایل به چپ هستند حتی وقتی میرم توی تنظیمات بایوس مادربردم همه چیز سمت چپ عملا هیچی معلوم نیست و خیلی مشکل حادی هست لطفا میشه کمک کنید برای رفع مشکل ؟؟ با تشکر

AMD>INTEL
05-05-16, 18:30
از چه پورتی استفاده میکنی ؟
کلید auto نداره مونیتور شما ؟

kordiss
05-05-16, 18:52
کلید اتومات نداره یا شاید هم من پیدا نمیکنم . مانیتور قبلیم کلید اتومات داشت

از پورت قدیمی استفاده میکنم اسمشو نمیدونم فکر کنم D-SUB باشه . یعنی میشه اگر از DVI استفاده کنم درست بشه یا تفاوتی نداره ؟

AMD>INTEL
05-05-16, 18:55
کلید اتومات نداره یا شاید هم من پیدا نمیکنم . مانیتور قبلیم کلید اتومات داشت

از پورت قدیمی استفاده میکنم اسمشو نمیدونم فکر کنم D-SUB باشه . یعنی میشه اگر از DVI استفاده کنم درست بشه یا تفاوتی نداره ؟

باید کلید اتو داشته باشه . یک چک کنید . با اتو درست میشه . بعید میدونم به خاطر کابل باشه .

AMD>INTEL
05-05-16, 19:04
مونیتور شما کلید auto داره توی manual دستگاه هم قید شده .کلید 5 . این هم عکسش
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

kordiss
05-05-16, 19:14
ممنون از شما متوجه شدم و درست شد .یه سوال دیگه داشتم دکمه خاموش و روشن مربوط به کلید 6 انگار کار نمیکنه و یا برای دکورگذاشتنش عملا من نمیتونم بدون از برق کشیدنش مانیتورو خاموش کنم

AMD>INTEL
05-05-16, 19:16
ممنون از شما متوجه شدم و درست شد .یه سوال دیگه داشتم دکمه خاموش و روشن مربوط به کلید 6 انگار کار نمیکنه و یا برای دکورگذاشتنش عملا من نمیتونم بدون از برق کشیدنش مانیتورو خاموش کنم

عجیبه . حتما manual را بخونید . ممکنه کلید خاموش کردن حالت قفل داره که قبلش باید یکی از کلیدها رو بزنید . متاسفانه مونیتوری هست که خیلی باهاش کار نکردم .

kordiss
05-05-16, 19:21
عجیبه . حتما manual را بخونید . ممکنه کلید خاموش کردن حالت قفل داره که قبلش باید یکی از کلیدها رو بزنید . متاسفانه مونیتوری هست که خیلی باهاش کار نکردم .

اره درست میگین متاسفانه من مانبتورو دست دوم خریدم برام عجیبه انگار دکمه اش سالمه اما هیچ واکنشی نداره حتی وقتی چند ثانیه نگه میدارم

AMD>INTEL
05-05-16, 19:24
این موارد در مونیتورهای ریفر وارادتی وجود داره . مزاحمتی هم ایجاد نمیکنه .