PDA

مشاهده نسخه کامل : برنامه نویس ویندوز، ویندوز موبایل و اندروید

ryco
27-04-16, 16:33
بسم الله الرحمن الرحیم

سلام؛

تمامی پروژه های مبتنی بر ویندوز 10 یکپارچه (ویندوز 10 دسکتاپ و ویندوز 10 موبایل)، ویندوز فون 8.1، ویندوز دسکتاپ (ویندوز فرم و WPF) و اندروید را با نهایت دقت و طراحی زیبا انجام می دهیم.
پروژه های رفع باگ، بهینه سازی و افزایش پرفمنس، افزودن امکانات جدید به سورس شما نیز پذیرفته می شود.

چند نمونه کار:

1. Do!
Do! محصول خود ما بوده و در حال حاضر به صورت نسخه بتا در استور مایکروسافت برای کاربران تست ما قرار دارد. برنامه مربوط به مدیریت زمان کاربر و قرار ملاقات های شماست که ویژگی های جذابی در آینده به آن اضافه خواهد شد.
Only the registered members can see the link

2. تلگرام چی
تلگرام چی به سفارش گروه "شماره ساز" تولید شده است. این برنامه برای ارسال تبلیغات به اعضای شبکه تلگرام کاربرد دارد و تحت پلتفرم ویندوز دسکتاپ تولید شده است. این برنامه قابلیت ارسال به صورت خصوصی، گروهی و کانالی را دارد و می توان در تبلیغات از تصویر و ویدئو نیز استفاده کرد. همچنین در پایان گزارش نهایی ارسال ها در اختیار کاربر قرار خواهد گرفت.

3. فیلتر تلگرام
این برنامه نیز به سفارش گروه "شماره ساز" بهینه سازی شده است و هدف آن غربال شماره ها و جداسازی شماره های عضو تلگرام است. این برنامه پس از بهینه سازی، تا 30 برابر سریعتر از نسخه ابتدایی به غربال کردن شماره ها می پردازد.

برای تماس می توانید از موارد قید شده در امضا استفاده کنید.

Mehrdad.A 88
27-04-16, 17:52
یک پیشنهاد:من خودم سیمبین دارم ولی با ویندوز موبایل کار کردم و احساس میکنم ویندوز موبایل به شدت یک چیزی کم داره و اون برنامه ای شبیه به situations از pastilli labs هست، شخصا بخاطر نبود این برنامه برای ویندوز موبایل به هیچ عنوان حاضر نیستم یک موبایل ویندوزی بگیرم

ryco
27-04-16, 18:22
یک پیشنهاد:من خودم سیمبین دارم ولی با ویندوز موبایل کار کردم و احساس میکنم ویندوز موبایل به شدت یک چیزی کم داره و اون برنامه ای شبیه به situations از pastilli labs هست، شخصا بخاطر نبود این برنامه برای ویندوز موبایل به هیچ عنوان حاضر نیستم یک موبایل ویندوزی بگیرم
سلام و تشکر بابت پیشنهادتون.
لطفا عملکرد برنامه رو در پ.خ تشریح کنید. شاید ساختیم!