PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل با نصب هدست maxeeder

ermemahe
24-04-16, 22:46
سلام دوستان یک هدست maxeeder mx-0921bt خریدم بهمراه دنگل USB ولی متاسفانه این هدست با گوشی عالیه ولی در pc علیرغم نصب نرم افزار ivt blusoeil ورژن 8 بتوصیه دوست گرامی آقای... با یوزر amd>intel مشکلم حل نشد چون کرکش کار نمیکنه و آیتمهاش غیرفعالند.ناگفته نماند قبلا با یکی دو تا نرم افزار دیگه امتحان کردم ولی با وجود شناسایی هدست درایورش با علامت اخطار مثلث زرد مواجه میشم.ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

فرستاده شده از GT-I9500ِ من با Tapatalk

ermemahe
24-04-16, 22:56
Eror:bluetooth peripheral device

ویندوزم هم 7

AMD>INTEL
24-04-16, 23:18
دیوایس دیگه بلوتوث را تست کنید . اگر مشکل باقی بود ایراد از دانگل بلوتوث کامپیوترتون هست . اون برنامه ivt هم بارها از سافت گذر دانلود کردم و راحت کرک شد .

ermemahe
24-04-16, 23:25
سلام.دنگل سالمه به محض اتصال شناسایی میشه چطور با بلوتوث گوشی چک کنم اون نرم افزار که سافت98 یه پچ داده براش اول نصب کردم بعد بلوتوث و اینترنت خاموش و نصب پچ و ریستارت ولی اتفاقی نمیفته ایتماش غیر فعاله و تو بلوتوث دیوایس اکتیو و بای فعاله میشه لینک یه نرم افزار فری رو بدی

به محض وصله دنگل پیام میده lenovo easycamera install

AMD>INTEL
24-04-16, 23:29
سلام.دنگل سالمه به محض اتصال شناسایی میشه چطور با بلوتوث گوشی چک کنم اون نرم افزار که سافت98 یه پچ داده براش اول نصب کردم بعد بلوتوث و اینترنت خاموش و نصب پچ و ریستارت ولی اتفاقی نمیفته ایتماش غیر فعاله و تو بلوتوث دیوایس اکتیو و بای فعاله میشه لینک یه نرم افزار فری رو بدی

با این برنامه بلوتوث را یکبار دیگه تعریف کنید
Bluetooth Driver Installer 1.0.0.98b x86/x64 (Only the registered members can see the link)

ermemahe
25-04-16, 00:13
نصب کردم باز تو دیوایس اند پرینتر که میخواد troubleshooting کنه سه تا ارور یکسان میده با این مضمون
bluetooth peripheral device doesnt have a driver
با یک ضربدر قرمز جلوشون مبنی بر
not fixed

AMD>INTEL
25-04-16, 00:19
نصب کردم باز تو دیوایس اند پرینتر که میخواد troubleshooting کنه سه تا ارور یکسان میده با این مضمون
bluetooth peripheral device doesnt have a driver
با یک ضربدر قرمز جلوشون مبنی بر
not fixed

خوب بلوتوث شما شناخته نمیشه . باید درایورش نصب بشه .

ermemahe
25-04-16, 00:24
مدلشو بالا نوشتم تو سایتش درایوری نداره دنگل هم مال همون شرکته منتها جدا گرفتم

AMD>INTEL
25-04-16, 00:32
مدلشو بالا نوشتم تو سایتش درایوری نداره دنگل هم مال همون شرکته منتها جدا گرفتم

من نظرم این هست که دانگلتون ایراد داره .

ermemahe
25-04-16, 00:46
دنگل maxeeder mx-0102bt مدلشه اگه از اینه چرا هدستو میشناسه فقط اخطار درایور میده بنظرتون از آپدیت ویندوزم نیست چون وقتی با نرم افزارهای نصب درایور سخت افزار اسکن کردم بازم اخطار نصب مضمون بالا رو میداد ولی گشتم تو نت گیرم نیومد

AMD>INTEL
25-04-16, 10:09
دنگل maxeeder mx-0102bt مدلشه اگه از اینه چرا هدستو میشناسه فقط اخطار درایور میده بنظرتون از آپدیت ویندوزم نیست چون وقتی با نرم افزارهای نصب درایور سخت افزار اسکن کردم بازم اخطار نصب مضمون بالا رو میداد ولی گشتم تو نت گیرم نیومد

شناسایی دیوایس اون هم به شکل زیر دلیل بر سلامت دانگل شما نیست . باید دانگل بدون مشکل کار کنه بدون دردسر