PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل در درون ریزی سایت

M3RS4D 50062
23-04-16, 19:57
سلام
من قالب Astrid نصب کردم رو سایتم و درون ریزی هارو انجام دادم … ولی خوب یه سری از موارد رو رو سایتم ندارم …

مثل: خدمات
تیم ما
پروژه ها
نظرات
مشتریان
اینارو چیکار کنم تا مثل دمو رو سایتم اضافه بشه؟
و اینکه ایا میشه فایل درون ریزی دمو که فایل xml هست رو دستی درون ریزی کرد؟

Astrid (Only the registered members can see the link)

DEC – Digital – Electronic – Computer (Only the registered members can see the link)

AMD>INTEL
23-04-16, 20:21
برادر فکر کنم باید با کد نویسی مواردی که لازم داری اضافه کنی .
این هم ببین
ساخت فهرست و تنظیم منوها در وردپرس (Only the registered members can see the link)

M3RS4D 50062
23-04-16, 21:32
برادر فکر کنم باید با کد نویسی مواردی که لازم داری اضافه کنی .
این هم ببین
ساخت فهرست و تنظیم منوها در وردپرس (Only the registered members can see the link)

ممنونم ... مواردی که گفتین رو مطالعه کردم ولی من فهرست و منو هام مشکلی نداره ...
مشکل من توی درون ریزی فایل XML هست که با این حال که درست انجام میشه ولی سایتم به شکل دمو در نمیاد ..

AMD>INTEL
23-04-16, 21:34
این مورد باید با طراح سایتی که وردپرس کار میکنه در میان بگذاری . چون شخصا به این مورد برنخوردم .
آموزش درون ریزی در وردپرس WordPress Importer (Only the registered members can see the link)

ravegoat
24-04-16, 20:56
سلام
من قالب Astrid نصب کردم رو سایتم و درون ریزی هارو انجام دادم … ولی خوب یه سری از موارد رو رو سایتم ندارم …

مثل: خدمات
تیم ما
پروژه ها
نظرات
مشتریان
اینارو چیکار کنم تا مثل دمو رو سایتم اضافه بشه؟
و اینکه ایا میشه فایل درون ریزی دمو که فایل xml هست رو دستی درون ریزی کرد؟

Astrid (Only the registered members can see the link)

DEC – Digital – Electronic – Computer (Only the registered members can see the link)

با سلام!

پیشنهاد می کنم همون XML دمو رو از سایت قالب دانلود بفرمایید و ویرایش کنید. احتمالا مشکل حل بشه.

شاد باشید:11():