PDA

مشاهده نسخه کامل : انتظار ها به پایان رسید !! فریمور جدید برای N73 Me آمد !

X Ray
29-07-07, 19:44
سلام دوستان عزیز !
فریمور جدید برای N73 موزیک ادیشن آمده...
من آپدیت می کنم و تغییراتش رو می گم بهتون...

با تشکّر - X Ray

X Ray
29-07-07, 19:54
همان طور که می دونید برای آپدیت گوشی نیاز به برنامه NOKIA Software Updater دارید که می تونید جدیدترین ورژن اش رو از لینک زیر دانلود کنید.

دانلود (Only the registered members can see the link)

X Ray
29-07-07, 21:38
من آپدیت کردم !
مشخصات فریمور :

V 4.0727.2.2.1
04-07-2007

یکم با گوشی کار می کنم ، بعدش می یام تغییراتش رو می گم بهتون...
فعلآ !

Saman-Tci
06-08-07, 11:10
با سلام خدمت دوستان عزیز یه چند مطلبی را در مورد ورژن‌های جدید نوکیا N73 خدمتتون عرض می‌کنم. من دو ورژن جدید N73 معمولی و ME را دانلود کردم و به نتایجی رسیدم که در پایین می‌تونین بخونین.
امیدوارم به کارتون بیاد.

در مورد تفاوت ورژن جدید N73 معمولی (V 4.0726.2.0.1) و ورژن جدید N37 موزیک ادیشن(V 4.0727.2.2.1) عرض کنم که تفاوت زیادی بین این دو ورژن نیست و تمامی امکانات مربوط به N73 موزیک ادیشن مثل تنظیمات صدا و افکت تصویری در هنگام پخش موریک بر روی N73 معمولی قرار داده شده....
خوب تفاوتهای این دو ورژن با همدیگه:
1) تفاوت اولشون در کلید مدیاپلیرشونه که در معمولی با زدن کلید مدیا صفحه مربوط به انتخاب پنج گزینه میاد ولی در ME مستقیما وارد مدیاپلیر میشه.(که البته از اول هم این تفاوت داشتن)
2) یه تفاوت کوچیکه دیگه هم دارن و اون در تم‌هاشونه که 2تا تم بیشتر در موزیک ادیشن هست. که این تفاوت هم از اول داشتن.
3) تفاوت دیگشونم در تاریخ Realase شدنه ورژنشونه که یکی مربوط به ماه گذشته یعنی June میشه(N73 معمولی) و دیگری مربوط به این ماه یعنی July میشه(N73-ME).
پس هر کدومشونو دانلود کنین فرقی نمی‌کنه....
خوب مواردی که من در این 2 ورژن دیدم در مقاسه با ورژن‌های قبلی:
1) بعد از دانلود شدن نرم‌افزار و نصب بر روی گوشی بعد از روشن شدن خطوط آنتن نمایش داده نمی‌شه که جای نگرانی نیست با یک خاموش و روشن کردن مشکل حل میشه.
2) در هنگام روشن شدن گوشی یه ویبره زده میشه.
3) در صفحه اصلی یا همون Standby mode دکمه انتخاب سمت راست، ساعت جای خودشو به دوربین داده و شش تا آیکون در بالای صفحه دو، سه تاشون تغییر کردن. که البته براحتی میشه تغییرشون داد.
4) در قسمت منو پوشه جدیدی به نام اینترنت اضافه شده که گزینه‌های مربوط به اینترنت که در ورژن‌های قبلی در جای دیگه‌ای بودن داخل این پوشه Manage شدن.
5) بازی Snake در این ورژن حذف شده..!!!!
6) در قسمت Tools گزینه‌ای به نام Device mgr اضافه شده که مربوط به آپدیت نرم‌افزاری و سخت‌افزاریه که از طریق اینترنت موبایل می‌تونین نرم‌افزار اونا آپدیت کنین.
7) من در این تاپیک خوندم که استریو بلوتوث در این ورژن قرار گرفته ولی من که تفاوتی حس نکردم(مشکلی که متاسفانه در N73 هست و فکر می‌کنم سخت‌افزاری باشه تا نرم‌افزاری).
8) در هنگام مکالمه در قسمتی که اسم کسی که دارین با اون صحبت می‌کنین نمایش داده میشه اگه دقت کنین در سمت راست این قسمت علامت مکان‌نما قرار داره و چشمک میزنه که در ورژن‌های قبلی اینطوری نبود(یه مشکل که زیاد هم مهم نیست).

این مواردی بود که من دیدم البته موارد دیگه‌ای هم هست که با بررسی دقیق‌تر به اطلاع دوستان می‌رسونم.....
موفق باشین ( نقل از یکی از دوستان در موبایلستان )

X Ray
06-08-07, 11:13
بزرگترین مشکل این فریمور این هست که در هنگام سایلنت صدای شاتر دوربین قطع نمیشه !