PDA

مشاهده نسخه کامل : نصب ویندوز ۱۰ روی لپ تاپ خام بدون سیستم عامل به چه صورت هست ؟

MoeinAkbari
20-04-16, 17:49
سلام خسته نباشید.

من برای اولین بار لپ تاپ خریدم و تاحالا تجربه بدون سیستم عامل بودن رو نداشتم متاسفانه :1. (27):

حالا یه چندتا سوال دارم ممنون میشم کمکم کنین.

لپ تاپی که خریدم این هست : ASUS N552VW

ASUS N552VW - A - 15 inch Laptop | (Only the registered members can see the link)

نظرتون در مورد خودش چیه ؟ اگه موردی در موردش باید بدونم حتما بهم بگین ممنون میشم.

سوال اصلیم !

من موندم کدوم یکی از این بسته های نرم افزاری رو بخرم :

این ( پرند ) : Only the registered members can see the link!/tab-techspecs/

یا

این ( گردو ) : Only the registered members can see the link!/tab-techspecs/

لپ تاپ سیستم عامل نداره.

میخواستم ببینم با استفاده از این پکیج ها که توشون آخرین نسخه ویندوز ۱۰ رو داره میتونم ویندوز روش نصب کنم ؟ و اینکه کلا چطوری باید نصبش کنم ؟ دی وی دی رو بزارم توش حالت عادی مراحل نصب میاد ؟ یا باید با قسمت داس و ... کاری کرد ؟

AMD>INTEL
20-04-16, 18:38
سلام خسته نباشید.

من برای اولین بار لپ تاپ خریدم و تاحالا تجربه بدون سیستم عامل بودن رو نداشتم متاسفانه :1. (27):

حالا یه چندتا سوال دارم ممنون میشم کمکم کنین.

لپ تاپی که خریدم این هست : ASUS N552VW

ASUS N552VW - A - 15 inch Laptop | (Only the registered members can see the link)

نظرتون در مورد خودش چیه ؟ اگه موردی در موردش باید بدونم حتما بهم بگین ممنون میشم.

سوال اصلیم !

من موندم کدوم یکی از این بسته های نرم افزاری رو بخرم :

این ( پرند ) : Only the registered members can see the link!/tab-techspecs/

یا

این ( گردو ) : Only the registered members can see the link!/tab-techspecs/

لپ تاپ سیستم عامل نداره.

میخواستم ببینم با استفاده از این پکیج ها که توشون آخرین نسخه ویندوز ۱۰ رو داره میتونم ویندوز روش نصب کنم ؟ و اینکه کلا چطوری باید نصبش کنم ؟ دی وی دی رو بزارم توش حالت عادی مراحل نصب میاد ؟ یا باید با قسمت داس و ... کاری کرد ؟

فرقی نداره دوست گرامی . فرق زیادی نمیکنند . من گردو را ترجیح میدم . فقط باید بوت را روی dvd بگذارید و ویندوزتون رو نصب کنید . نیاز به کار خاصی نیست .

MoeinAkbari
20-04-16, 20:17
فرقی نداره دوست گرامی . فرق زیادی نمیکنند . من گردو را ترجیح میدم . فقط باید بوت را روی dvd بگذارید و ویندوزتون رو نصب کنید . نیاز به کار خاصی نیست .

عزیز میشه این قسمت رو بیشتر باز کنین ؟ من با بوت هیچ وقت کار نکردم

ممنون میشم.

AMD>INTEL
20-04-16, 20:27
وارد بایوس میشید و در قسمت بوت روی dvd writer دستگاه قرار میدید . اگر تا به حال ویندوز را نصب نکردید پیشنهاد میکنم از کسی که مهارت کافی داره کمک بگیرید .

MoeinAkbari
20-04-16, 20:51
وارد بایوس میشید و در قسمت بوت روی dvd writer دستگاه قرار میدید . اگر تا به حال ویندوز را نصب نکردید پیشنهاد میکنم از کسی که مهارت کافی داره کمک بگیرید .
عزیز ویندوز چندین بار نصب کردم اما اینکه سیستم داس باشه و سیستم عامل روش نباشه اولین بارم هست که همون مراحل اولیش مشکل هست. به مراحل نصب و پارتیشن بندی برسم تمومه دیگه میدونم بقیشو.
واسه همین از تجربه شما میخوام استفاده کنم.

AMD>INTEL
20-04-16, 21:01
عزیز ویندوز چندین بار نصب کردم اما اینکه سیستم داس باشه و سیستم عامل روش نباشه اولین بارم هست که همون مراحل اولیش مشکل هست. به مراحل نصب و پارتیشن بندی برسم تمومه دیگه میدونم بقیشو.
واسه همین از تجربه شما میخوام استفاده کنم.

باید وارد بایوس بشید معمولا کلید F1-F2 در اسوس وارد بایوس میشه .
بعد در قسمت بوت FIRST BOOT DEVICE را روی DVD/RW دستگاه میگذارید .F10 را میزنید و SAVE میکنید و شروع به نصب میکنید .

mahsi9396
11-04-17, 21:03
سلام من يه لپ تاپ خريدم ايسوس مدل V401UQ - Aكه سي دي رام نداره و همراش سي دي رام اكسترنال گرفتم اما در نصب ويندوز به مشكل بر خوردم ، و به قسمت پارتيشن بندي هارد كه ميرسه و درايو درست ميكنم و يك درايو رو انتخاب ميكنم براي نصب وبندوز پيغام خطا مياد

we couldn't create a new partition or location an existing one. for more information . see Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)
the setup log file's.
اين پيغام مياد ، بايد چكار كنم؟

- - - Updated - - -

19036ا19037اينم عكس ها قبل زدن next و بعد زدن next

AMD>INTEL
11-04-17, 21:08
سلام من يه لپ تاپ خريدم ايسوس مدل V401UQ - Aكه سي دي رام نداره و همراش سي دي رام اكسترنال گرفتم اما در نصب ويندوز به مشكل بر خوردم ، و به قسمت پارتيشن بندي هارد كه ميرسه و درايو درست ميكنم و يك درايو رو انتخاب ميكنم براي نصب وبندوز پيغام خطا مياد

we couldn't create a new partition or location an existing one. for more information . see Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)
the setup log file's.
اين پيغام مياد ، بايد چكار كنم؟

- - - Updated - - -

19036ا19037اينم عكس ها قبل زدن next و بعد زدن next

یک پارتشین کنید ببینید نصب میشه یا نه ؟

mahsi9396
12-04-17, 05:18
نه يك پارتيشن هم ميكنم نصب نميشه

- - - Updated - - -

یک پارتشین کنید ببینید نصب میشه یا نه ؟
يك پارتيشن هم ميكنم نصب نميشه ، همون پيغام خطا دوباره مياد

ab_mud73
12-04-17, 06:34
طبق چیزی که میبینم فضا برای درایو اول 100 گیگ خیلی زیاده بکنیدبین 50 تا 60 گیگ و فرمت بکنید اون درایو رو بعد برید برای نصب

AMINREZA
12-04-17, 07:52
سلام
یه سوالی برام پیش اومده
بعضی از لپتاپ ها برای نصب ویندوز حتما باید فرمت درایوشون GPT باشه نه MBR. حالا وقتی یه لپتاپ بدون سیستم عامل میخریم و بار اول میخوایم موقع نصب ویندوز پارتیشن بندیش کنیم ، فرمت درایوها رو از چه قسمتی باید تبدیل به GPT کنیم ؟