PDA

مشاهده نسخه کامل : مشاوره برای خرید تبلت تا 1500

in-fo
18-04-16, 10:24
سلام ممنون میشم یه تبلت بهم معرفی کنید که هم ظاهری زیبا داشته باشه هم سبک باشه هم کیفیت صفحه نمایشش عالی باشه و چشم هارو خسته نکنه . کاربرد اولم مطالعه طولانی مدته و وبگردی هستش بعضی وقتا شاید از 12 ساعت هم بیشتر با تبلت مطالعه میکنم واسه همین میخوام خیلی کیفیتش بالا باشه و چشمارو خسته نکنه . کاربرد بعدی هم اجرای نرم افزار های متعدد و بازی های دیتا دار قوی هستش و میخوام بدون لگ همه اینا اجرا بشن . ممنون میشم بهم معرفی کنید

AMD>INTEL
18-04-16, 11:32
Apple iPad Air 2 Wi-Fi Tablet - 16GB
مورد مناسبیه
همچنین
Samsung Galaxy Tab S2 8.0 LTE Tablet - 32GB

in-fo
18-04-16, 11:43
با این اوصاف به نظر خودتون کدوم یکی ارزش خرید بیشتری داره ؟

AMD>INTEL
18-04-16, 12:11
با این اوصاف به نظر خودتون کدوم یکی ارزش خرید بیشتری داره ؟

من اپل رو ترجیح میدم .

in-fo
18-04-16, 12:27
من اپل رو ترجیح میدم .

آخه از یه طرفم هر دو زیبا هستن و سامسو سخت افزار قدرتمند تری داره و حافظه بیشتری داره و متاسفانه اپل حافظه کمتری داره و از کارت sd هم پشتیبانی نمیکنه که نقطه ظعف بزرگیه . واقعا سردرگمم

AMD>INTEL
18-04-16, 12:50
آخه از یه طرفم هر دو زیبا هستن و سامسو سخت افزار قدرتمند تری داره و حافظه بیشتری داره و متاسفانه اپل حافظه کمتری داره و از کارت sd هم پشتیبانی نمیکنه که نقطه ظعف بزرگیه . واقعا سردرگمم

بالاخره هر قطعه ای نقطه ضعف و نقاط قوتی داره . اپل برای اینترنت و مطالعه بهتر از سامسونگ به شما جواب خواهد داد . با هر دو محصول کار کردم . خودم قصد تهیه داشته باشم سراغ اپل میرم .

in-fo
18-04-16, 15:36
بالاخره هر قطعه ای نقطه ضعف و نقاط قوتی داره . اپل برای اینترنت و مطالعه بهتر از سامسونگ به شما جواب خواهد داد . با هر دو محصول کار کردم . خودم قصد تهیه داشته باشم سراغ اپل میرم .

واسه بازی چی ؟ خودم هم اپل رو خیلی دوست دارم اما از یه طرفی هم نسبت به مدلی که از سامسونگ معرفی کردید قدیمی تره و سخت افزار ضعیف تری داره

AMD>INTEL
18-04-16, 16:02
طبق سوالتون که گفتید مطالعه و اینترنت اپل را پیشنهاد دادم . گیم بحثش فرق میکنه مسلما نیاز به حافظه بیشتر دارید . سامسونگ ارجح تر هست .

in-fo
18-04-16, 17:35
طبق سوالتون که گفتید مطالعه و اینترنت اپل را پیشنهاد دادم . گیم بحثش فرق میکنه مسلما نیاز به حافظه بیشتر دارید . سامسونگ ارجح تر هست .

بله الویت اولم با مطالعه و وبگردی بود ولی خب بازی هم گفتم پس بعد از ظهر میرم بیرون ببینم چجوری ان از نزدیک

in-fo
19-04-16, 10:41
رفتم بازار هر دو رو از نزدیک دیدم سامسونگ رو سفارش میدم از بازار . فقط گفت 1550 با بیمه خودشون . به نظرتون بگیرم ؟ میگن هر شکستگی یا سوختگی داشته باشه رو برام تعمیر یا تعویض میکنن اگه هم غیر قابل تعمیر باشه رو 50 درصد پولش رو برمیگردونن . بیمش هم 1 ساله هست دیگه موندم انلاین سفارش بدم با از بازار . قابل اعتماد هم هست دیجیکالا مشکلش اینه که باید بفرستمیش تا تهران واسه تعمیر و فاصله ما خیلی زیاده چون جنوب هستیم

AMD>INTEL
19-04-16, 10:48
رفتم بازار هر دو رو از نزدیک دیدم سامسونگ رو سفارش میدم از بازار . فقط گفت 1550 با بیمه خودشون . به نظرتون بگیرم ؟ میگن هر شکستگی یا سوختگی داشته باشه رو برام تعمیر یا تعویض میکنن اگه هم غیر قابل تعمیر باشه رو 50 درصد پولش رو برمیگردونن . بیمش هم 1 ساله هست دیگه موندم انلاین سفارش بدم با از بازار . قابل اعتماد هم هست دیجیکالا مشکلش اینه که باید بفرستمیش تا تهران واسه تعمیر و فاصله ما خیلی زیاده چون جنوب هستیم

بیمه خودشون چیه . خیلی جالبه مغازه ها هم زدن تو کار بیمه و گارانتی .:lol:

in-fo
19-04-16, 11:41
بیمه خودشون چیه . خیلی جالبه مغازه ها هم زدن تو کار بیمه و گارانتی .:lol:

البته من فقط توی شهر خودمون دیدم این بیمه رو . گوشی رو بدون گارانتی میفروشن بعد 50 تومن هزینه بیمه میگیرن اگه مشتری بخواد بعد بستگی به نوع گوشی یا بین تا 1 سال یا 2 سال بیمه میشه . دیگه این بیمه شامل همون شرایط گارانتی میشه اما بر عهده مغازه داره

in-fo
19-04-16, 11:44
اینم تبلت ، توی مغازه باهاش کار کردم واقعا تبلت روونی هست و خیلی باریک و سبکه ولی رنگ فقط سفیدش رو توی مغازش داشت که رنگ سفیدش زیاد قشنگ نیست. البته هنوز نخریدمش امروز بعد از ظهر یا پنج شنبه میرم برای خرید
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)