PDA

مشاهده نسخه کامل : فایر فاکس 3 آلفا 1

Shahryar
28-09-06, 15:03
سلام دوستان این هم یک مرورگر باحال برین باهاش حال کنید!!!
این مرور نسخه 3 از سری نسخه های مرور گر فایرفاکس هست که البته ویرایش آفا 1 تازه اومده ولی با این حال بسیار عالی و با اسم کد :Minefield هست ... برای دانلود روی دانلود کیکل کنید:
دانلود (Only the registered members can see the link)
این مرورگر لازم به ذکر است سرعت خوبی هم داره...
باتشکر شهریار:23:

mostafaeshghi
28-09-06, 20:26
به نظر من تا نسخه هی 2 کامل نشده و به صورت کامل تضمین نشده و لینک دانلود در صفحه ی اصلی نیامده بهتر است از این لینکها استفاده نکنیم. چون این نسخه ها دارای مشکلات و باگهای فراوانی است که هنوز اصلاح نشده است. پس بهتره تا آمدن نسخه ی 2 اصلی فایر فاکس صبر کنیم تا نتیجه ی بهتری بگیریم.

Shahryar
28-09-06, 20:42
به نظر من تا نسخه هی 2 کامل نشده و به صورت کامل تضمین نشده و لینک دانلود در صفحه ی اصلی نیامده بهتر است از این لینکها استفاده نکنیم. چون این نسخه ها دارای مشکلات و باگهای فراوانی است که هنوز اصلاح نشده است. پس بهتره تا آمدن نسخه ی 2 اصلی فایر فاکس صبر کنیم تا نتیجه ی بهتری بگیریم.

وقتی من معرفیش می کنم مشکلی نداشته!
تا حالا که من باهاش هیچ مشکلی ندیدم!
باتشکر شهریار:104:

mostafaeshghi
28-09-06, 22:13

وقتی من معرفیش می کنم مشکلی نداشته!
تا حالا که من باهاش هیچ مشکلی ندیدم!
باتشکر شهریار:104:

اینکه شما معرفیش کنی که بحثی نیست مشکلی نداره. :21:

ولی منظوره من مشکلات امنیتی و باگهایی بود که در کار شما خللی ایجاد نمیکنه ولی ممکنه سیستم را ویروسی کنه یا به هر جهت مشکلی پیش بیاره.

با اجازه دیگه من این بحث را ادامه نمیدم. و هر کس میخواد دانلود کنه اون دیگه پ
ای خودشه.

با تشکر: مصطفی عشقی