PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل با پرینتر LBP6000-B

iranch
06-04-16, 19:24
با درود
دوستان این پرینتر موقع نصب، ارتباطش با کامپیوتر برقرار نیشه. من کابل هم عوض کردم. همان قسمت نصب که میگه کابل پرینتر رو بزنید در پورت USB
پرینتر خاموش و روشن کردم و کابل رو در اوردم و وسط کار زدم و جواب نداد.
چه کنیم؟

AMD>INTEL
06-04-16, 19:29
روی پورت usb دیگر روی سیستم تست کردید ؟ روی usb پشت کیس وصل کنید . گاهی بعضی از دیوایس ها با usb جلوی کیس مشکل دارند.
جدیدترین درایور هم از سایت کانن دریافت کنید
i-SENSYS LBP6000B - Canon Europe (Only the registered members can see the link)

iranch
06-04-16, 20:19
روی پورت usb دیگر روی سیستم تست کردید ؟ روی usb پشت کیس وصل کنید . گاهی بعضی از دیوایس ها با usb جلوی کیس مشکل دارند.
جدیدترین درایور هم از سایت کانن دریافت کنید
i-SENSYS LBP6000B - Canon Europe (Only the registered members can see the link)

والا لپ تاپ هست. بله روی usb2 نشد. روی usb3 هم همین کار کردم.
بله همین درایور هست

AMD>INTEL
06-04-16, 20:41
روی pc هم تست کنید . که مشکل کاملا تفکیک بشه .

iranch
07-04-16, 13:11
روی pc هم تست کنید . که مشکل کاملا تفکیک بشه .

ممنون
امروز روی PC تست میکنم اما وقتی درایور ش که خود ویندوز نصب میکنه(ناقص بود) پاک کردم و ری استارت زدم ، خود ویندوز پرینتر رو شناخت و اسمش در لیست اورد
اما درایور رو نتونست نصب کنه.حالا بحث اینجاست که نمیشه گفت ارتباط بین پرینتر و کامپیوتر کامل قطع هست.
اما موقع نصب هم اصلا ارتباط برقرار نمیکنه با پرینتر

AMD>INTEL
07-04-16, 13:21
ممنون
امروز روی PC تست میکنم اما وقتی درایور ش که خود ویندوز نصب میکنه(ناقص بود) پاک کردم و ری استارت زدم ، خود ویندوز پرینتر رو شناخت و اسمش در لیست اورد
اما درایور رو نتونست نصب کنه.حالا بحث اینجاست که نمیشه گفت ارتباط بین پرینتر و کامپیوتر کامل قطع هست.

روی PC تست کنید نتیجه را اطلاع بدید .

javadshahvand
07-04-16, 17:28
ممنون

موقعه نصب 2تا گزینه نصب با کابل و بدون کابل داره هر دوتا رو تست کن اما مشکل شما مربوط میشه درایورها ، درایور چیپست مادربرد و درایور پرینتر رو دانلود و دوباره نصب کن

iranch
07-04-16, 19:45
به سادگی در پی سی با ویندوز 7 نصب شد!

AMD>INTEL
07-04-16, 20:07

خوب
شما
یکبار ویندوز لپتاپ را تعویض کنید . اگر مدل جدید هست . چیپست و USB ها را به آخرین نسخه اپدیت و نصب کنید . باید مشکل حل بشه . درایور مربوط به نسخه ویندوزتون از کانن دریافت و نصب کنید .

javadshahvand
08-04-16, 04:08
احتمال اینکه پاور افت ولتاژ داشته باشه هم هست

iranch
08-04-16, 11:32
احتمال اینکه پاور افت ولتاژ داشته باشه هم هست

ببخشید بیشتر میشه توضیح بفرمائید؟
پاور چی؟ و چطور به این نتیجه رسیدید؟ ممنون :give_rose:

iranch
08-04-16, 18:51
روی ویندوز 8.1 هم نصب شد.
پس از نسخه سیستم عامل نیست. لپ تاپ هم 8.1 هست
نظر شما اول اپدیت بایوس و چیپست و اینها هست یا تعویض ویندوز؟

AMD>INTEL
08-04-16, 18:56
روی ویندوز 8.1 هم نصب شد.
پس از نسخه سیستم عامل نیست. لپ تاپ هم 8.1 هست
نظر شما اول اپدیت بایوس و چیپست و اینها هست یا تعویض ویندوز؟

تعویض ویندور ونصب کامل درایورها به روز شده که در سایت سازنده لپتاپ وجود دارد .

javadshahvand
09-04-16, 07:25
ببخشید بیشتر میشه توضیح بفرمائید؟
پاور چی؟ و چطور به این نتیجه رسیدید؟ ممنون :give_rose:

اگر پاور شما مشکل داشته باشه زمانی که پورت پرینتر به سیستم وصل میشه این افت ولتاژ بطور کامل جدی اتفاق می افته و پاور افت کارایی پیدا می کنه که با این مورد زیاد برخورد کردم که با تعویض پاور مشکل حل شده البته این مورد برای شما فقط یک احتمال هست که باید بعد از نصب درایورها اگر مشکل حل نشد بررسی بشه

iranch
09-04-16, 10:54
اگر پاور شما مشکل داشته باشه زمانی که پورت پرینتر به سیستم وصل میشه این افت ولتاژ بطور کامل جدی اتفاق می افته و پاور افت کارایی پیدا می کنه که با این مورد زیاد برخورد کردم که با تعویض پاور مشکل حل شده البته این مورد برای شما فقط یک احتمال هست که باید بعد از نصب درایورها اگر مشکل حل نشد بررسی بشه

مشکل با لپ تاپ هست. با 2 تا سیستم تست کردم یکی ویندوز 7 با 32 بیتی و 8.1 با 64 بیتی.
دیشب خواستم ویندوز مجدد نصب نکنم و بایوس رو آپیدت کردم. فایده نداشت.درایور خاص و جدیدی هم برای این لپ تاپ که asus x554lj هست نیامده بود و اخرین بودند.
درایور رو تونستم نصب کنم روی لپ تاپ. منتها دستور پرینت هم میده اما پرینت نمیکنه . یعنی مثل حالتی که کابل قطعی مثلا داره!!
دیشب بعد از 50 بار تست ، یکبار روی پورت usb2 پرینت کرد که وقتی موس رو اضافه کردم و ... دوباره همان شد و فایده نداشت..
الان ویندوز نصب کردم. در حال دانلود درایور ها هستم .
پرینتر با درگاه USB این لپ تاپ مشکل داره.

AMD>INTEL
09-04-16, 11:14
درایورها را با دقت نصب کنید . چیپست و Usb ها را نصب کنید . پرینتر هم روی دیفالت پرینتر ست کنید

javadshahvand
09-04-16, 14:07
مشکل با لپ تاپ هست. با 2 تا سیستم تست کردم یکی ویندوز 7 با 32 بیتی و 8.1 با 64 بیتی.
دیشب خواستم ویندوز مجدد نصب نکنم و بایوس رو آپیدت کردم. فایده نداشت.درایور خاص و جدیدی هم برای این لپ تاپ که asus x554lj هست نیامده بود و اخرین بودند.
درایور رو تونستم نصب کنم روی لپ تاپ. منتها دستور پرینت هم میده اما پرینت نمیکنه . یعنی مثل حالتی که کابل قطعی مثلا داره!!
دیشب بعد از 50 بار تست ، یکبار روی پورت usb2 پرینت کرد که وقتی موس رو اضافه کردم و ... دوباره همان شد و فایده نداشت..
الان ویندوز نصب کردم. در حال دانلود درایور ها هستم .
پرینتر با درگاه USB این لپ تاپ مشکل داره.

درایور چیپست و یو اس بی رو نصب و بعد اقدام به درایور پرینتر کن

iranch
09-04-16, 23:17
درایور چیپست و یو اس بی رو نصب و بعد اقدام به درایور پرینتر کن

جسارتا درایور USB کدام میشه؟ من در سایت چنین چیزی نمیبینم. زیر مجموعه کدام هست؟ چیپست رو دیدم اما یو اس بی نه

AMD>INTEL
09-04-16, 23:21
مدل لپتاپتون چیه ؟ اگر ویندوز 8.1 نصب کرده باشی و کنترلر usb 3.0 اینتل باشه نیازی به نصب درایور usb 3.0 نیست چون خودشن دیفالت نصب میکنه .

javadshahvand
10-04-16, 07:18
جسارتا درایور USB کدام میشه؟ من در سایت چنین چیزی نمیبینم. زیر مجموعه کدام هست؟ چیپست رو دیدم اما یو اس بی نه

شما یک عکس از سریال زیر لپ تاپ بزار درایور مورد نظر رو بدم