PDA

مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد بازی استراتژیک The Lord of the Rings

maysamsina
05-04-16, 12:13
سلام دوستان آیا بجز 1و 2 The Battle for Middle earth و
The Battle For Middle Earth 2 The Rise of the Witch King !نسخه جدیدترم اومده برای این بازی ؟ کلا 3 تا نسخه ازش اومد آیا نسخه چهارم هم هست ؟ بعدش آیا استراتژیک The.Hobbit هم ساختن ؟

amigames
05-04-16, 12:35
سلام دوستان آیا بجز 1و 2 The Battle for Middle earth و
The Battle For Middle Earth 2 The Rise of the Witch King !نسخه جدیدترم اومده برای این بازی ؟ کلا 3 تا نسخه ازش اومد آیا نسخه چهارم هم هست ؟ بعدش آیا استراتژیک The.Hobbit هم ساختن ؟

سلام عزیز. The Rise of the Witch King آخرین محتویات مربوط به سری Battle for the Middle Earth هست و متاسفانه شرکت EA سال ها پیش این سری و در ادامه سری Command and Conqueror رو کنار گذاشت.

maysamsina
05-04-16, 12:44
سلام عزیز. The Rise of the Witch King آخرین محتویات مربوط به سری Battle for the Middle Earth هست و متاسفانه شرکت EA سال ها پیش این سری و در ادامه Command and Conqueror رو کنار گذاشت.
لینک هر 3 نسخه شو رو دارید ؟ ویچ گینک رو باید روی 2 نصب کرد درسته ؟

amigames
05-04-16, 12:52
لینک هر 3 نسخه شو رو دارید ؟ ویچ گینک رو باید روی 2 نصب کرد درسته ؟

تا اونجا که یادمه بله. گاهی اوقات این محتویات همراه با نسخه پایه برای دانلود قرار داده میشن. به نظر میاد در لینک های زیر چنین خبری نیست. برای اطمینان قبل از دانلود Battle For the Middle Earth 2 شروع به دانلود Rise of the Witch King کنید و اگر از محتویات نسخه پایه اش یعنی Battle for the Middle Earth 2 خبری نبود اون وقت خود Battle for the Middle Earth 2 هم دانلود کنید.

Battle For the Middle Earth 2 Rise of the Witch King

پارت 01 - حجم 1 گیگابایت (Only the registered members can see the link The.Witch.King-RELOADED.Only the registered members can see the link)
پارت 02 - حجم 1 گیگابایت (Only the registered members can see the link The.Witch.King-RELOADED.Only the registered members can see the link)
پارت 03 - حجم 1 گیگابایت (Only the registered members can see the link The.Witch.King-RELOADED.Only the registered members can see the link)
پارت 04 - حجم 1 گیگابایت (Only the registered members can see the link The.Witch.King-RELOADED.Only the registered members can see the link)
پارت 05 - حجم 132 مگابایت (Only the registered members can see the link The.Witch.King-RELOADED.Only the registered members can see the link)

Battle for the Middle-Earth 2

پارت 01 - حجم 1 گیگابایت (Only the registered members can see the link)
پارت 02 - حجم 1 گیگابایت (Only the registered members can see the link)
پارت 03 - حجم 1 گیگابایت (Only the registered members can see the link)
پارت 04 - حجم 1 گیگابایت (Only the registered members can see the link)
پارت 05 - حجم 1 گیگابایت (Only the registered members can see the link)
پارت 06 - حجم 603 مگابایت (Only the registered members can see the link)

Battle for the Middle Earth

پارت 05 - حجم 48 مگابایت (Only the registered members can see the link)

منبع: Download.ir

رمز فایل ها:

Only the registered members can see the link

اگه لینکی از یک نسخه Repack براشون پیدا کردم قرار میدم یا اگه کسی از دوستان پیدا کرد ایشالا لطف میکنه و قرار میده.

maysamsina
14-04-16, 11:48
تا اونجا که یادمه بله. گاهی اوقات این محتویات همراه با نسخه پایه برای دانلود قرار داده میشن. به نظر میاد در لینک های زیر چنین خبری نیست. برای اطمینان قبل از دانلود Battle For the Middle Earth 2 شروع به دانلود Rise of the Witch King کنید و اگر از محتویات نسخه پایه اش یعنی Battle for the Middle Earth 2 خبری نبود اون وقت خود Battle for the Middle Earth 2 هم دانلود کنید.

Battle For the Middle Earth 2 Rise of the Witch King

پارت 01 - حجم 1 گیگابایت (Only the registered members can see the link The.Witch.King-RELOADED.Only the registered members can see the link)
پارت 02 - حجم 1 گیگابایت (Only the registered members can see the link The.Witch.King-RELOADED.Only the registered members can see the link)
پارت 03 - حجم 1 گیگابایت (Only the registered members can see the link The.Witch.King-RELOADED.Only the registered members can see the link)
پارت 04 - حجم 1 گیگابایت (Only the registered members can see the link The.Witch.King-RELOADED.Only the registered members can see the link)
پارت 05 - حجم 132 مگابایت (Only the registered members can see the link The.Witch.King-RELOADED.Only the registered members can see the link)

Battle for the Middle-Earth 2

پارت 05 - حجم 1 گیگابایت (Only the registered members can see the link)
پارت 06 - حجم 603 مگابایت (Only the registered members can see the link)

Battle for the Middle Earth

پارت 05 - حجم 48 مگابایت (Only the registered members can see the link)

منبع: Download.ir

رمز فایل ها:

Only the registered members can see the link

اگه لینکی از یک نسخه Repack براشون پیدا کردم قرار میدم یا اگه کسی از دوستان پیدا کرد ایشالا لطف میکنه و قرار میده.
درود . ترینرشو دارید؟ هرچی گشتم پیدا نکردم ؟ مال ویچ کینگ

amigames
15-04-16, 16:21
درود . ترینرشو دارید؟ هرچی گشتم پیدا نکردم ؟ مال ویچ کینگ

ترنیر رو ضمیمه این پست کردم. اگر Anti virus یا Anti Malware تون اخطار داد (معمولا فکر کنم این امر عادی هست) به احتمال 99 درصد مشکلی نیست اما تضمین نمی کنم.

maysamsina
19-04-16, 20:43
ترنیر رو ضمیمه این پست کردم. اگر Anti virus یا Anti Malware تون اخطار داد (معمولا فکر کنم این امر عادی هست) به احتمال 99 درصد مشکلی نیست اما تضمین نمی کنم.
چطور میشه به The Lord of the Rings, The Rise of the Witch-king مودینگ یا mod اضافه کرد ؟

amigames
21-04-16, 17:41
چطور میشه به The Lord of the Rings, The Rise of the Witch-king مودینگ یا mod اضافه کرد ؟

کلی منظور هست یا مود خاصی رو در نظر دارید؟ مود برای این بازی امتحان نکردم و مسلما خیلی سال از زمانی که خود این بازی رو انجام دادم میگذره اما معمولا هر مودی توضیحاتش همراهش هست در یک فایل Notepad d یا صفحه ای که دانلودش می کنید و یا فایل مخصوص نصب خودش رو برای انجام دقیق فرآیند انتقال فایل ها به فولدر بازی رو داره.

maysamsina
24-04-16, 11:57
کلی منظور هست یا مود خاصی رو در نظر دارید؟ مود برای این بازی امتحان نکردم و مسلما خیلی سال از زمانی که خود این بازی رو انجام دادم میگذره اما معمولا هر مودی توضیحاتش همراهش هست در یک فایل Notepad d یا صفحه ای که دانلودش می کنید و یا فایل مخصوص نصب خودش رو برای انجام دقیق فرآیند انتقال فایل ها به فولدر بازی رو داره.
منظورم heroes جدید:love:, fortress جدید و نقشه و.. میباشد چطور میشه اضافه کرد که میشه همون mod ,..!

amigames
27-04-16, 20:55
منظورم heroes جدید:love:, fortress جدید و نقشه و.. میباشد چطور میشه اضافه کرد که میشه همون mod ,..!

می دونم اما گفتم شاید Mod خاصی مد نظر داری که می پرسی. از هرجا هر Mod ای دانلود کردی به احتمال جاش رو نوشته و معمولا اگه توی دانلودتون فولدر هم وجود داشته به احتمال اون فولدر همنامش توی فولدر اصلی بازیتون هم هست و کافیه همونجا کپی اش کنید.

maysamsina
27-04-16, 21:26
می دونم اما گفتم شاید Mod خاصی مد نظر داری که می پرسی. از هرجا هر Mod ای دانلود کردی به احتمال جاش رو نوشته و معمولا اگه توی دانلودتون فولدر هم وجود داشته به احتمال اون فولدر همنامش توی فولدر اصلی بازیتون هم هست و کافیه همونجا کپی اش کنید.
سایت خاصی مد نظرتون هست مد پیدا کنم ؟

amigames
28-04-16, 10:26
سایت خاصی مد نظرتون هست مد پیدا کنم ؟

سایت moddb (لینک صفحه مربوطه)
(Only the registered members can see the link)
سایت The3rdrage (لینک مربوطه (Only the registered members can see the link[]=3). در بخشی که Type فایل ها رو زده دنبال Mod ها باشید)

maysamsina
28-04-16, 10:31
سایت moddb (لینک صفحه مربوطه)
(Only the registered members can see the link)
سایت The3rdrage (لینک مربوطه (Only the registered members can see the link[]=3). در بخشی که Type فایل ها رو زده دنبال Mod ها باشید)
رفیق میشه کمکم کنی . سر در نمیارم . چی رو باید دانلود کنم الان ؟:11():
الان اگه اینو دالنود کنم بعدش باید چیکار کنم ؟MasterHero Mod 2.2.2 ؟ کجا باید بریزم ؟ نصبش ؟

amigames
28-04-16, 11:17
رفیق میشه کمکم کنی . سر در نمیارم . چی رو باید دالنود کنم الان ؟:11():

مثلا توی این لینک (Only the registered members can see the link tle-for-middle-earth-ii-rise-of-the-witch-king%2Fdownloads) لیست تمامی مد های موجود به همراه فایل های مربوطه اون ها برای بازی Rise of the Witch King (یا همون ROTWK) در سایت modd براتون نمایش داده میشه. مثلا من مد The Battle of Pelennor Fields رو از لیست انتخاب کردم. توی صفحه مربوطش (که این لینکش هست (Only the registered members can see the link)) می تونید در بخش Summary یا Details توضیحات مربوط به محتویات مد و راهنمای نصبش رو ببینید (همه Mod ها لزوما راهنمای نصب براشون نوشته نشده. بعضی هارو باید دانلود کنید و خودتون تشخیص بدید کجا جاشون هست).

این Mod که به عنوان نمونه انتخاب کردم مربوط به یک نبرد خاص در تاریخ ارباب حلقه ها هست و به نظر میاد فرقه های مختلف نیروهای انسانی درگیر در این نبرد رو برای کنترل در اختیارتون قرار میده. برای دانلودش کافی هست در همون لینک صفحه مربوطه دکمه DOWNLOAD NOW رو بزنید و راهنماش که در بخش Details یا Summary هست دنبال کنید. این ترجمه راهنماش هست:

1. بعد از دانلود Mod فولدری به اسم Battle of The Pelennor Fields در درایو دلخواه مثل C درست کنید و مود رو در اونجا قرار بدید.
2. از فایل exe بازی یک Shortcut درست کنید (در صورتی که Shortcut ای براش ندارید)
3. حالا بر روی Shortcut راست کلیک کنید و گزینه Properties رو انتخاب کنید بعدش در قسمت Target محلی که فایل exe قرار داده مشخص شده و باید دستور "-mod "C:\Battle Of The Pelennor Fields رو بعدش اضافه کنید مثلا با پیش فرض اینکه بازی در درایو C نصب هست به این شکل میشه:
"C:\Program Files\Electronic Arts\The Lord of the Rings, The Rise of the Witch-king\lotrbfme2ep1.exe" -mod "C:\Battle Of The Pelennor Fields"
4. حالا این Mod رو با این Shortcut می تونید اجرا کنید.

لطفا توجه داشته باشید که نسخه بازیتون هم ممکنه مهم باشه و تضمینی برای سالم بودن Mod ها داده نمیشه. می تونید توی بخش Comment هر Mod به دنبال نظر سایرین بگردید تا ببینید نظر سایرین در موردش چی هست و آیا به مشکلی در هنگام اجرا برخوردن یا نه.