PDA

مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای خرید تی وی زیر 3 تومن

rt93
05-04-16, 11:46
درود من میخوام یه تلویزیون ال سی دی(ال ای دی) بخرم. سقف بودجم 3 تومنه.بین 48 تا 50 اینچ چه برند و مدلی خوبه؟واسم زاویه دید و انطباق تصویر هم مهمه.زیاد مهارت تو این زمینه ندارم اما انگار زیر 200 هرتز برای دیدن فیلم های اکشن و نماهای تند مناسب نیست.با چنی بودجه ای میشه انطباق تصویر بالاتر گیر اورد؟
سپاس گزار میشم اگه مدل های مناسب رو اینجا برام بنویسید

AMD>INTEL
05-04-16, 14:48
X.Vision
XS5020
Only the registered members can see the link

rt93
06-04-16, 17:41
X.Vision
XS5020

سپاس اما این 50هرتزه! کم نیست. یکی از دوستام ی سامسونگ 48 گرفته مدلش رو نمی دونم اما دو و پونصد دادن .منی که با تی وی های معمولی فوتبال میدیدم با اون هنگام راه دویدن بازیکن ها رو تصویر سایه ایجاد میشد! راستش خیلی تو ذوقم خورد. میخوام بدونم اینکه 50هرتزه چقدر مشکل سایه رو داره؟

AMD>INTEL
06-04-16, 17:58
سپاس اما این 50هرتزه! کم نیست. یکی از دوستام ی سامسونگ 48 گرفته مدلش رو نمی دونم اما دو و پونصد دادن .منی که با تی وی های معمولی فوتبال میدیدم با اون هنگام راه دویدن بازیکن ها رو تصویر سایه ایجاد میشد! راستش خیلی تو ذوقم خورد. میخوام بدونم اینکه 50هرتزه چقدر مشکل سایه رو داره؟

من چیزی که شما میگید روی هیچکدوم از led های ایکس ویژن ندیدم . چون پنلشون lg هست .

rt93
06-04-16, 18:36
من چیزی که شما میگید روی هیچکدوم از led های ایکس ویژن ندیدم . چون پنلشون lg هست .
ببخشید بازم مزاحمتون شدم چون من تو این زمینه تخصص ندارم می پرسم.یعنی تی وی هایی که پنلشون از الجی هست مشکل سایه پشت دار شدن تصویر پشت بازیکن"مثلا هنگام دویدن بازیکن فوتبال" رو ندارند؟

یه پرسش دیگه هم داشتم که به اندازه تی وی بر میگرده.من تو یه مقاله خوندم که زمان خرید تا جاییکه می تونید تی وی السیدی"ال ای دی" بزرگ بگیرید وگرنه بعدا پشیمون میشید.پذیرایی ما تقریبا 40 متری هستش 8در5 و ما تی وی رو در امتداد ضلع 5 میزاریم با این موقعیت قرارگیری و اندازه پذارایی تی وی 50 اینچی مناسبه تا کوچیکتر بگیرم بهتره مثلا 48.میدونم شاید بگید به خودم بستگی داره اما خاستم نظر شخصیه شما رو بدونم البته اگه لطف کنید

AMD>INTEL
06-04-16, 18:42
ببخشید بازم مزاحمتون شدم چون من تو این زمینه تخصص ندارم می پرسم.یعنی تی وی هایی که پنلشون از الجی هست مشکل سایه پشت دار شدن تصویر پشت بازیکن"مثلا هنگام دویدن بازیکن فوتبال" رو ندارند؟

یه پرسش دیگه هم داشتم که به اندازه تی وی بر میگرده.من تو یه مقاله خوندم که زمان خرید تا جاییکه می تونید تی وی السیدی"ال ای دی" بزرگ بگیرید وگرنه بعدا پشیمون میشید.پذیرایی ما تقریبا 40 متری هستش 8در5 و ما تی وی رو در امتداد ضلع 5 میزاریم با این موقعیت قرارگیری و اندازه پذارایی تی وی 50 اینچی مناسبه تا کوچیکتر بگیرم بهتره مثلا 48.میدونم شاید بگید به خودم بستگی داره اما خاستم نظر شخصیه شما رو بدونم البته اگه لطف کنید

من شارپ و الجی و ایکس ویژن را برای خیلی از دوستان و آشنایان گرفتم . این مورد شما را مشاهده نکردم . البته روی شارپ برای دو نفر که گرفتم واقعا از کیفیت تصویر و سیستم صوتیش راضی بودند . چون پنلش rgby هست یعنی به غیر از رنگ های اصلی رنگ زرد هم اضافه شده .اگر تهران هستید حتما به جمهوری سر بزنید و کیفیت شارپ را از نزدیک ببینید .
البته 50 اینچ ممکنه برای فضای چهل متری بزرگ باشه . 46 فکر میکنم برای شما مناسب باشه .