PDA

مشاهده نسخه کامل : خرید گوشی ‍‍‍‍برچمدار تا ۱۶۰۰

lei
04-04-16, 16:00
سلام من میخوام تا یک ماه دیگه یه گوشی بخرم تا ۱۶۰۰ هم میخوام خرج کنم میخواستم بدونم بهترین گوشی تو این قیمت چیه خودم نظرم رو Xperia Z5 Dual هستش از نزدیک باهاش کار کردم خوشم اومد به نظر شما گوشی خوبیه و تا حداقل سه سال کارایی میده؟ و اگه گوشی بهتری مد نظر دارین بگید و بنظرتون گوشی رو با گارانتی بخرم یا بدون اون چون بدون گارانتی حدود ۱۴۰۰ درمیاد برام و بنظرم بصرفه تره و آ یا گارانتی ارزش این همه هزینه ی اضافی رو داره؟ گوشی رو هم از جای آشنا میگیرم نگرانی ندارم. ممنون میشم راهنماییم کنین.

AMD>INTEL
04-04-16, 16:09
Huawei P8max Dual SIM - 64GB Mobile Phone
این گوشی از هوای هم امکانات و قدرت خوبی داره

lei
04-04-16, 16:21
Huawei P8max Dual SIM - 64GB Mobile Phone
این گوشی از هوای هم امکانات و قدرت خوبی داره

سلام من گوشی فعلیم هوآوی میت ۷ ۳۲ هستش و چون اندازش بزرگه میخوام عوضش کنم چون زیاد بیرون از خونه باهاش کار میکنم کار کردن با یک دست برام راحت نیست و برای همین گوشی کوچکتر میخوام وگرنه میت ۸ میخریدم میگرفتم نظرتون رو درباره LG V10 & Sony Xperia Z5 هم بگین و اگه گوشی دیگری هم مد نظر دارین معرفی کنین.

AMD>INTEL
04-04-16, 16:47
LG V10
هم گوشی مناسب و خوبیه . سونی را نمیتونم نظر بدم . چون چند سالی هست سمتش نرفتم و برای کسی هم نخریدم

lei
04-04-16, 17:00
LG V10
هم گوشی مناسب و خوبیه . سونی را نمیتونم نظر بدم . چون چند سالی هست سمتش نرفتم و برای کسی هم نخریدم

ممنون نظرتون رو در مورد گارانتی داشتن یا نداشتن بگین و اینم بگین با دیدن تفاوت های Z5 & Z5 Premium آیا ارزششو داره که بیشتر خرج کنم و بریمیم بگیرم؟

AMD>INTEL
04-04-16, 17:19
ممنون نظرتون رو در مورد گارانتی داشتن یا نداشتن بگین و اینم بگین با دیدن تفاوت های Z5 & Z5 Premium آیا ارزششو داره که بیشتر خرج کنم و بریمیم بگیرم؟

اگر آشنا مطمئن داری بدون گارانتی بگیر و اگر نداری با گارانتی . سونی رو متاسفانه شناخت کافی ندارم .