PDA

مشاهده نسخه کامل : فن کارت گرافیک

Westeros
25-03-16, 05:20
سلام دوستان , چند ماهی بود که فن کارت گرافیک من یکم گیر داشت و زیاد صدا میداد و امروز که داشتم Pes 2015 بازی میکردم که یه صدایی از داخل کیس اومد و وسط بازی صفحه سیاه شد و ری استارت هم جواب نمیداد مجبور شدم با دکمه پاور خاموش روشن کنم سیستمو . دره کیسو باز کردم دیدم فن کارت گرافیک دیگه تکون نمیخوره . الان میخواستم ببینم ممکنه که بدون فن کارت گرافیکم بسوزه یا نیم سوز بشه ؟
چند تا سواله دیگه هم دارم .
1:ممکنه همین فن رو بشه تعمیر کرد یا فن جدید برام میندازن ؟
2:اصلا فن کارت گرافیک جدا گیر میاد ؟
3:اگه میندازن لطفا بگید حدودا چقدر قیمتش میشه ؟

اینم مشخصاته گرافیکم : Geforce Gt 630 Zotac

لطفا کمکم کنید .:1. (28):

DOOM999
25-03-16, 05:55
بله تعمیر میشه جداهم گیرمیاد فکر میکنم فن v50 یا v65 دیپ کول واسه این مدل مناسب باشه ولی اگر فن بغل کیس دارید و روبروی هیت سینک کارت قرارمیگیره کارت خنک میمونه.بهترین کار اینه که بعد تعطیلات از شرکتی که کارتتو گارانتی کرده یه استعلام بگیرید شاید فابریکشو داشته باشند.امید آقا AMD>INTEL (Only the registered members can see the link) تافردا بهت دقیق میگه چیکارکنی
DEEPCOOL VGA Coolers (Only the registered members can see the link)

AMD>INTEL
25-03-16, 09:22
deepcool v95
مناسب کارت شما حدود 40 تومنه

Westeros
25-03-16, 20:25
مرسی دوستان از راهنماییتون فقط من تا بعد از عید وقت نمی کنم کیس رو ببرم درست کنم .
الان فقط یه کلش بازی میکنم و فیلم هم نگاه میکنم مشکلی برای گرافیک پیش نمی یاد؟ دوستمون که گفته بود فن بغل کیس من که دیدم به جز فن پاور یک فن هم روی مادربورد بالای کارت گرافیک هست .

AMD>INTEL
25-03-16, 20:28
یک فن 8 جلوی هیت سینک کارت گرافیک قرار بدید تا چیپ کارت گرافیک زیاد داغ نکنه

Aaron Swartz
25-03-16, 20:31
مرسی دوستان از راهنماییتون فقط من تا بعد از عید وقت نمی کنم کیس رو ببرم درست کنم .
الان فقط یه کلش بازی میکنم و فیلم هم نگاه میکنم مشکلی برای گرافیک پیش نمی یاد؟ دوستمون که گفته بود فن بغل کیس من که دیدم به جز فن پاور یک فن هم روی مادربورد بالای کارت گرافیک هست .
فعلا بزار رو آنبرد و کارهات روانجام بده تا سیزدهم.

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

Westeros
25-03-16, 20:34
deepcool v95
مناسب کارت شما حدود 40 تومنه
داداش این مدلی که شما گفتین من دیدم خیلی بزرگتر از فنی هست که زیر کارت گرافیک منه فن گرافیک من حد اقل یک سوم اینه .
این فن مثل فنی هست که روی مادربورد و بغل رممه هست .

AMD>INTEL
25-03-16, 20:38
داداش این مدلی که شما گفتین من دیدم خیلی بزرگتر از فنی هست که زیر کارت گرافیک منه فن گرافیک من حد اقل یک سوم اینه .
این فن مثل فنی هست که روی مادربورد و بغل رممه هست .

اندازه پیچ ها مهمه . این فن چند نوع سایز gpu رو پشتیبانی میکنه . بقیه رو باید از سایت دیپ کول چک کنی که با کارت شما سازگار هستند یا نه . اندازه فن به نفع شماست کارتت کمتر داغ میکنه .

Westeros
25-03-16, 23:32
فعلا بزار رو آنبرد و کارهات روانجام بده تا سیزدهم.

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk
سلام من نمیدونم چطوری بزارم روی انبرد میشه راهنمایی کنی ؟
یا تاپیکی در این مورد هست تو این انجمن ؟

DOOM999
26-03-16, 05:00
سلام من نمیدونم چطوری بزارم روی انبرد میشه راهنمایی کنی ؟
یا تاپیکی در این مورد هست تو این انجمن ؟

cpu شما چیه؟باید دید گرافیک داخلی داره یا نه؟

Westeros
26-03-16, 05:56
cpu شما چیه؟باید دید گرافیک داخلی داره یا نه؟
سلام ببخشید که اینقد سوال پرسیدم .
Cpu من : AMD Athlon II X3 450

DOOM999
26-03-16, 07:31
سلام ببخشید که اینقد سوال پرسیدم .
Cpu من : AMD Athlon II X3 450

سلام دوست عزیز اساس انجمن برای سوال کردنه
متاسفانه پردازندتون گرافیک داخلی نداره .تنها راه همون استفاده از کارت گرافیکتون هست ولی کار زیاد ازش نکشید 630 کارت داغی نیست
سیستمو روشن کنید این برنامه رو نصب کنید با این برنامه دمای کارت رو چک کنید gt 630 دمای لودش از 75 درجه نباید بیشتر بشه ولی فکر کنم تا 85 خطری نباشه .ضمنا فنی که امید جان پیشنهاد دادن خنک ترین فن برای گرافیک شماست .کلا هیت سینک موقع تعویض عوض میشه ولی تعویضش رو اگه نمیتونید بدید تعمیرکار
CPUID HWMonitor Pro 1.23 نمایش عملکرد CPU (Only the registered members can see the link)

Only the registered members can see the linkفن-کارت-گرافیک-1-jpg