PDA

مشاهده نسخه کامل : [مسابقه عیدانه] اگه سیستم خفن داشتی چی‌کار می‌کردی؟! (با جوایز ارزنده)

M A H R A D
24-03-16, 13:48
اگر تا به حال ایده‌ها، آرزو‌ها و افسوس‌های زیاد از کارهایی که دوست داشتید با یک سیستم خفن کامپیوتری دسکتاپ انجام دهید، داشتید، اکنون وقت بیان آن‌ها و بردن جایزه‌های ارزشمند است! عید امسال، شهرسخت‌افزار با مسابقه‌ای متفاوت با نام «اگه سیستم خفن داشتی، چی‌کار می‌کردی؟!» مهمان شما عزیزان خواهد بود تا با حمایت آواژنگ (گارانتی کولرمستر و گیگابایت)، نوروزی پرجایزه و جذاب را سپری کنید. در ادامه با ما باشید.

Only the registered members can see the link

جوایز مسابقه
- یک کارت گرافیک Gigabyte GTX950 OC
- چهار خنک کننده CoolerMaster Seidon 120V
- چهار تندیس (Action Figure) بازی League of Legends به صورت هفتگی (به عنوان یادبود)
- به همراه یک خنک کننده CoolerMaster Seidon 120V برای بخش قرعه‌کشی تلگرام

اطلاعات بیشتر + شرکت در مسابقه:

[مسابقه عیدانه] اگه سیستم خفن داشتی چی‌کار می‌کردی؟! (با جوایز ارزنده و حمایت آواژنگ) (Only the registered members can see the link)

marjaneh66
28-03-16, 21:27
اگه یه سیستم خیلی قوی داشتم تجربه بازی ها رو روزلیشن 4k رو امتحان می کردم
چیزی که تو این همه سال بیشتر اذیت کرد من رو سرعت کم اینترنت و سرعت کم انتقال داده ها بود در سیستم

AMD>INTEL
28-03-16, 21:36
اگه یه سیستم خیلی قوی داشتم تجربه بازی ها رو روزلیشن 4k رو امتحان می کردم
چیزی که تو این همه سال بیشتر اذیت کرد من رو سرعت کم اینترنت و سرعت کم انتقال داده ها بود در سیستم

تو سایت باید بنویسید . به آدرسی که مهراد جان دادند برید و موارد خواسته شده را بنویسید و در مسابقه شرکت کنید .

M A H R A D
29-03-16, 22:55
معرفی برندگان هفته اول مسابقه عیدانه شهرسخت‌افزار (Only the registered members can see the link)

mahddi
17-04-16, 13:11
سلام
مشخص نیست کی برنده ها اعلام میشن؟

M A H R A D
18-04-16, 21:19
سلام
مشخص نیست کی برنده ها اعلام میشن؟
سلام

تا روز چهارشنبه نتایج نهایی اعلام میشه دوست عزیز.

سپاس

M A H R A D
21-04-16, 16:01
معرفی برندگان اصلی مسابقه عیدانه شهرسخت‌افزار (Only the registered members can see the link)