PDA

مشاهده نسخه کامل : نــــــوروز 95 مــبـارک؛ گپی دوستانه با کاربران SSA

M A H R A D
21-03-16, 12:13
نمی‌شود که بهار از تو ســبــزتر باشد!*

Only the registered members can see the linkنـــوروز-93-مــبــارک؛-گپی-با-کاربران-شهر-سخت-افزار-i35043_02233-jpg
* نادر ابراهیمی

با سلام و شادباش محضر شما کاربران شهر سخت افزار؛

خوشحالیم از اینکه بهـار 95 رو نیز در شهر سخت افزار، کنار شما دوستان و همراهان عزیز جشن می‌گیریم.

آرزوی سالی رو برای شما داریم که:

شادی هایش از غم هایش

آرامشش از بی‌قراری هایش

و خوبی هایش از بدی هایش

پررنگ تر و ماندگارتر باشد. :11():

===

به رسم هر سال، ضمن اینکه میتونید در این تاپیک به سایر دوستان و کاربران عید رو تبریک بگید، خواهشمندیم به سوالات زیر هم پاسخ بدید! (اجباری در کار نیست، میتونید فقط به سوالایی که دوست دارید جواب بدید)

مشابه همین سوالات رو در سال‌های قبل نیز مطرح کردیم. تفاوت جواب‌ها در این چند سال می‌تونه جالب باشه :wink:

1 . اگه خاطره ای از شهر سخت افزار داری برامون تعریف کن!

2 . اگه یه پاک کن واقعی داشتی از 94 چیا رو پاک میکردی؟

3 . سال 94 به من آموخت...

4 . دروغ سیزده!

5 . و در نهایت، یه یادگاری تقدیم کن به بچه های شهر سخت افزار! (این یادگاری میتونه یه عکس، موزیک، جمله، ... باشه)

پ.ن: با توجه به تنظیمات انجمن، پست های این تاپیک با تائید مدیریت نمایش داده می شوند. پس مشکل از فرستنده ست و شما دست به گیرنده هاتون نزنید! (پست ها رو چندبار ارسال نکنید)

سپاس :1. (14)::1. (21):

RAVYY
21-03-16, 13:06
من سال نو رو به تمام دوستان وعزیزان تو این سایت خوب تبریک عرض میکنم امیدوارم سال پر خیر و برکت همراه با موفقیتهای روز افزون برای تمام عزیزان باشه . سال نوتون مبارک.
جواب به سوالات:
1.همین که به این سایت سرمیزنم وساعاتی رو با دوستام میگذرونم برام بهترین خاطره هست .
2.کدورت و بدیهارو
3.تا میتونیم دل به دست بیاریم و دوستیهامون رو محکمتر کنیم و هوای همدیگه و اطرافیانمون رو داشته باشیم چون لذتی توش هست که نمی تونی جایی دیگه به دستش بیاریم .
4.تو این دنیا که کسی دروغ نمیگه .
5.من یه جمله برای یادگاری به دوستانم میگم .
فقط قدر دوستان و دوستیهای واقعی رو بدونین و همیشه سعی کنید دل به دست بیارین چون دلشکستن هنر نیست دل به دست آوردن هنره.

DOOM999
21-03-16, 13:37
ضمن تبریک عید باستانی نوروز به تمامی بچه های شهر سخت افزار و همچنین مدیریت محترم .آرزوی سالی پر از شادمانی و امنیت و سلامت را برای همگان خواستارم
1-خاطره:سر جمع کردن سیستم خیلی گیر گرده بودم که باکمک امید عزیز مشکلم برطرف شد و یه سیستم خوب جمع کردم
2-اگر یک پاک کن داشتم تمامی لحظاتی رو در دیروزم گیر کرده بودم یا در دلهره فردام بودم پاک میکردم .
3-زندگی رو سخت نگیرم خدا همه جا هست و خیلی مهربانه
4-قیمت پردازنده و مادربورد و کارت گرافیک و پاور 85 درصد کاهش پیدا کرد.بقیش رو هم باشه قابل شمارو نداره هروقت داشتی بیار.
5-Only the registered members can see the link

AMD>INTEL
21-03-16, 14:09
درود به تمام دوستان و تمام اهالی و فعالان سایت و انجمن شهر سخت افزار با آرزوی بهترین ها برای شما .
خاطره شاید بهترین اون محبت دوستان برای تشکر و تاپیکی که ایجاد شد .
2-مرگ مادربزرگم در روز 27 اسفند
3- صبر و صبوری
4- ......
5-این شعر تقدیم به دوستان
من که باشم که بر آن خاطر عاطر گذرم
لطف‌ها می‌کنی ای خاک درت تاج سرم

دلبرا بنده نوازیت که آموخت بگو
که من این ظن به رقیبان تو هرگز نبرم.

"حافط"

M3RS4D 50062
21-03-16, 22:06
سلاااااااااااااااااااام :Love-ssa~! (1):

آقا سال نوتون مبارک ... ایشالا که سال خیلی خوبی داشته باشین و سالتون پر از سلامتی و پول و امنیت و آرامش و آسایش و سالی ایده آل باشه براتون ....:give_rose::give_rose::give_rose:

خوب خوب خوب من همین اول پستم بگم که یه چند وقتی هست که نیستم و نمیتونم فعالیت داشته باشم تو انجمن و علتشم تنبلی نیست !!!
در واقع علتش اینکه دنبال ایده هام و چیزایی که میخواستم رفتم و دیگه مجبور شدم وقتم رو مدیریت کنم و به اینکه نهایتا چند روز یه بار یا هفتگی بیام انجمن ....

و حاصل اینکه این راه رو پیش گرفتم ... این شده که بنده در سن 21 سالگی به استخدام ایران اچ پی دراومدم ... تو واحد سرور و شبکه (بخش مونتاژ سرور)
پس اگه کم و کاستی ازم میبینید به بزرگی خودتون ببخشین (تعارف تیکه پاره نمیکنم .... واقعا میدونم جایی که الان هستم رو به SSA مدیونم:love:)

و حالا اینم از جواب سوالات :

1 . اگه خاطره ای از شهر سخت افزار داری برامون تعریف کن!

آقا ...:lol: اشتباهی بود ... من از اول لیست قیمت درمیاوردم از سایت همسایه ... "سخت افزار مگ" .... بعد وارد انجمنش شدم که بخوام بیشتر آشنا شم که ناخواستا به این سایت هم وارد شدم ... چون که بررسی سخت افزار داشت و من بیشترین چیزی که میدونستم نرم افزار بود و چون پستای SSA روون و بدون پیچوندن همشو زود یاد میگرفتم ... بعد دیگه اسیر SSA شدیم و اینگونه بود که ایطور شد :1. (31):

2 . اگه یه پاک کن واقعی داشتی از 94 چیا رو پاک میکردی؟

اینکه بخاطر حرف یکی که از صحتش خبر نداشتم و فکر میکردم که حرفش درسته ... تولد صمیمی ترین دوستم نرفتم :cry:

3 . سال 94 به من آموخت...

ما انسان ها به هرچیزی که بخوایم میرسیم ... حتی اگه واقعا راهش وجود نداشته باشه ... مهم اراده و حس مالکیت روی چیزی هست که میخوایم ... اگه واقعا چیزی یا کسی رو بخوایم بدستش میاریم :great:

4 . دروغ سیزده!

آقا دروغ چرا!؟ :lol: من همین الان که اینجام ... تو همین 2هفته پیش سرور های بورس تهران و سرور های رایتل رو که از ایران اچ پی خریدن رو با سرپرست بخش اسمبل کردم ... :1. (31):

5 . و در نهایت، یه یادگاری تقدیم کن به بچه های شهر سخت افزار! (این یادگاری میتونه یه عکس، موزیک، جمله، ... باشه)

آقا حتما کتاب بخونید ... مطالعه کنید ... سرچ کنید .... موزیک گوش بدین ... دنبال یاد گرفتن باشین ... هدف های خیلی خیلی بزرگ داشته باشین و پاش وایسین و بجنگین و تمام پروی بگین اینرو من میخوام ... دنبال یه سری حرفه باشین که کاملا بهش علاقه دارین .... انقدر که اگر خسته و کوفته بودین و دیگه داشتین خاموش میشدین و بهتون گفتن این کارو انجام بدیم ... برق از سرتون بپره و همه چی از یادتون بره و فقط و فقط بخواین که اونو انجام بدین ...

مثلا : من خودم دارم کتاب آئین دوست یابی دیل کارنگی رو میخونم ... فوق العادس ...
موزیک های Epicure رو گوش میدم ... برای مهمونی عالیه :1. (35):
ولی رپ فقط و فقط بهرام ...:1. (31):

دارم زبون برنامه نویسی پایتون رو یاد میگیرم و اینکه عاشق open source هستم دیگه :1. (29):

تو سایت car and drive ستون سمت راست بهترین ماشین هارو زده ... من لیست شخصی خودم رو درست کردم و هر روز هی آپدیتش میکنم ...

و عاشق تکنولوژی ساخت هستم . خبر خوب اینکه آمریکا و خودروسازیش داره به اوج خودش میرسه با کامارو جدید و خبر بد اینکه وایپر دیگه تولید نمیشه :1. (28):

فقط وفقط برین سراغ ایده هاتون که ما ادما هستیم که اینده رو میسازیم ... اینده بدون انسان ها شکل نمیگیره ....

اینو چیزو همیشه یادتون باشه : 30 تا پرنده میرن دنبال پرنده ای به اسم سیمرغ که پرنده ای افسانه ای بوده و وقتی به جایی که میرسن میبینن سیمرغی وجود نداره و اون موقعه میفهمن که سیمرغ خودشون بودن ... پس فقط و فقط برین دنبال هدفاتون که بیشتر از اینکه شما به هدفاتون نیاز داشته باشین ,هدفاتون هستن که به شما نیاز دارن :give_rose:

با سپاس
مرصاد قاسمی:give_rose: