PDA

مشاهده نسخه کامل : کمک از دوستان رفع مشکل

javaheri69
14-03-16, 15:09
با سلام خدمت دوستان..من چند تا فایل دانلود کردم از حالت زیپ که خارج میکنم تا 98 درصد جلو میره خوبه ولی وقتی فایل باز میکنم داخلش چیزی نیست در صورتی که هست..چ روشی پیشنهاد میکنید بدون ارور از حالت زیپ در بیارم فایل رو..:1. (28)::1. (28): مثل این عکس میشهOnly the registered members can see the link

AMD>INTEL
14-03-16, 15:10
مطمئن هستید فایلها ویروسی نیست ؟!! . اگر ویروسی باشه آنتی ویروس دیلیتشون میکنه که سیستم الوده نشه .
بر اساس شاتی که گذاشتید . فایلی که دانلود کردید صدمه دیده یا ناقص دانلود شده

javaheri69
14-03-16, 15:21
مطمئن هستید فایلها ویروسی نیست ؟!! . اگر ویروسی باشه آنتی ویروس دیلیتشون میکنه که سیستم الوده نشه . ن ویروسی نیست اصلا..ب نظرتون چکار کنم.نزدیک 2 سه گیگ هست رام گوشی هست ..تو رو خدا کمک کنید مشکلم حل بشه

AMD>INTEL
14-03-16, 15:22
ن ویروسی نیست اصلا..ب نظرتون چکار کنم.نزدیک 2 سه گیگ هست رام گوشی هست ..تو رو خدا کمک کنید مشکلم حل بشه

amirpcp30
14-03-16, 15:24
سلام
موردی که دوستمون گفتند رو چک کنید اگه ویروسی نیست فایل رو repair کنید ، فایل رو با winrar باز کنید و با کلید ترکیبی alt+r فایل جدیدی ساخته میشه که اگه قبلا از الگوریتم های اصلاح درش استفاده شده باشه احتمال داره درست شه و فایل جدید رو اکسترکت کنید
:give_rose:

- - - Updated - - -

ضمنن اضافه کنم که پارت 009 خرابه همین پارت رو فقط نیازه که تعمیرشه

javaheri69
14-03-16, 15:25

اون عکس رو از تو نت گذاشتم تا بهتر متوجه بشین..وقتی از حالت زیپ خارج میکنم تا 98 درصد پیش میره و پوشه از حالت زیپ در میاد ولی تو پوشه خالی هست:1. (28)::1. (28):

AMD>INTEL
14-03-16, 15:27
اون عکس رو از تو نت گذاشتم تا بهتر متوجه بشین..وقتی از حالت زیپ خارج میکنم تا 98 درصد پیش میره و پوشه از حالت زیپ در میاد ولی تو پوشه خالی هست:1. (28)::1. (28):

از تو نت شات گذاشتید :1. (27):! . با برنامه 7zip هم تست کنید . یا فایل صدمه دیده نمیتونه درست اکستراکت کنه یا فایل ویروسی هست یا ناقص دانلود شده .

amirpcp30
14-03-16, 15:31
از تو نت شات گذاشتید :1. (27):! . با برنامه 7zip هم تست کنید . یا فایل صدمه دیده نمیتونه درست اکستراکت کنه یا فایل ویروسی هست یا ناقص دانلود شده .
جا داره من هم از این حرکت تشکر کنم که داشتم توضیح هم میدادم کدوم پارت رو ایشون تعمیرکنند :1. (23):
:give_rose:

javaheri69
14-03-16, 15:34

با برنامه بالا کار کردم ولی نوشت فایل شکسته هست یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :1. (27):بعدشم ولی فایل دانلود شده هوررررررررررررررررررررا:1. (23):به نظرتون فایل سالم هست یا ن نمیشه ازش استفاده کرد.

AMD>INTEL
14-03-16, 15:38
با برنامه بالا کار کردم ولی نوشت فایل شکسته هست یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :1. (27):بعدشم ولی فایل دانلود شده هوررررررررررررررررررررا:1. (23):به نظرتون فایل سالم هست یا ن نمیشه ازش استفاده کرد.

فایل صدمه دیده :
1-ناقص دانلود شده
2-سورس اصلی مشکل داره که انزیپ میشه .

javaheri69
14-03-16, 15:39
فایل صدمه دیده :
1-ناقص دانلود شده
2-سورس اصلی مشکل داره که انزیپ میشه .

عزیزم الان فایل دانلود شده ولی میزنه شکسته هست فایل..ولیییییییییییییییییی ییییی دانلود شده ب نظرت میشه ازش استفاده کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:1. (26):

AMD>INTEL
14-03-16, 15:41
عزیزم الان فایل دانلود شده ولی میزنه شکسته هست فایل..ولیییییییییییییییییی ییییی دانلود شده ب نظرت میشه ازش استفاده کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:1. (26):

فایل خرابه دو علت هم در پست قبل خدمتتون گفتم .

RAVYY
14-03-16, 17:17
دوست من .من یه توضیح بدم بهتون تا بهتر متوجه بشین اولا اون فایلی که دانلود کردین ایراد داره و همون طور که امید عزیز گفتند اصلان از نظر سورس مشکل داره چون تا ۹۸ درصد میره و بعد ارور میده و این یعنی فایل از منبع مشکل داشته یا فایل در زمان دانلود دچار مشکل شده دوما شما زمانی میتونید از نرم افزار zip یا win برای repair استفاده کنید که اون فایل که دانلود کردین از این امکان بهره برده باشه ولی اگه فایل فایل معمولی باشه دیگه هیچ راهی نداره وباید دوباره دانلود بشه.