PDA

مشاهده نسخه کامل : تصویر ندادن کامپیوتر

imaniy1994
10-03-16, 23:36
سلام من یه کامپیوتر واس داداش کوچیکم گرفتم تا 1 ماه پیش خوب بود الان که دوباره واسش وصل کردم کیس روشن میشه ولی تصویر اصلا سوییچ نمیکنه رو مانیتور انگار نه انگار چیکار کنم؟:1. (29):

AMD>INTEL
10-03-16, 23:51
1-کابلها را بادقت چک کنید .
2- در کیس رو باز کنید رم و کارت گرافیک رو دوباره جا بزنید و چک کنید
3- باید با قطعات سالم تست کنید تا قطعه خراب مشخص بشه .

imaniy1994
11-03-16, 14:48
1-کابلها را بادقت چک کنید .
2- در کیس رو باز کنید رم و کارت گرافیک رو دوباره جا بزنید و چک کنید
3- باید با قطعات سالم تست کنید تا قطعه خراب مشخص بشه .

تا 1 ماهه پیش سالم بود دوباره وصل کردم دیدم اینطوریه شماره 1 و 2 تست شد شماره 3 که نمیشه جز این که ببرم تعمیرگاه.

AMD>INTEL
11-03-16, 14:51
تا 1 ماهه پیش سالم بود دوباره وصل کردم دیدم اینطوریه شماره 1 و 2 تست شد شماره 3 که نمیشه جز این که ببرم تعمیرگاه.

بیزر یا بوق را وصل کنید ببینید چند تا بوق میزنه . یکبار هم CLEAR CMOS کنید .

imaniy1994
11-03-16, 15:12
بیزر یا بوق را وصل کنید ببینید چند تا بوق میزنه . یکبار هم CLEAR CMOS کنید .

مهندس در صورت امکان توضیح بدین! فک کنم اون دستگاه کوچیک رو میگین که تعمیرکار ها دارن وقتی قطعه ای خراب باشه بوق میزنه من اونو ندارم CLEAR CMOS هم منظورتون گرفتن باتری و دوباره جا زدن هست؟ این کار رو کردم نشد.:give_rose:

AMD>INTEL
11-03-16, 16:20
مهندس در صورت امکان توضیح بدین! فک کنم اون دستگاه کوچیک رو میگین که تعمیرکار ها دارن وقتی قطعه ای خراب باشه بوق میزنه من اونو ندارم CLEAR CMOS هم منظورتون گرفتن باتری و دوباره جا زدن هست؟ این کار رو کردم نشد.:give_rose:

خیر بیزر اسپیکر سه پایه توکیس هست . که روی مادربرد وصل میشه . CLEAR CMOS برق رو بکشید باطری رو برعکس کنید یکساعت خاموش باشه . بعد باتری رو درست کنید و سیستم رو تست کنید .

imaniy1994
11-03-16, 20:28
خیر بیزر اسپیکر سه پایه توکیس هست . که روی مادربرد وصل میشه . CLEAR CMOS برق رو بکشید باطری رو برعکس کنید یکساعت خاموش باشه . بعد باتری رو درست کنید و سیستم رو تست کنید .

با تشکر از شما دوست عزیز مشکل با در آوردن باتری و جا زدن بعد 1 ساعت درست شد میشه توضیح بدین دلیلش چیه؟:Love-ssa~! (1):

AMD>INTEL
11-03-16, 20:39
با تشکر از شما دوست عزیز مشکل با در آوردن باتری و جا زدن بعد 1 ساعت درست شد میشه توضیح بدین دلیلش چیه؟:Love-ssa~! (1):

این موارد پیش میاد . این کار باعث ریست شدن CMOS دستگاه میشه و تنظیمات بصورت دیفالت در میاد . علل مختلف داره .