PDA

مشاهده نسخه کامل : درایور نصب پرینتر سامسونگ 2070w برای نصب به صورت وایرلس روی سیستم ارور می دهد

david-ebi
07-03-16, 20:17
من پرینتر سامسونگ 2070w دارم که قابلیت اتصال به صورت وایرلس به کامپیوتر را دارد.درایور مخصوصش را از سایت سامسونگ گرفتم.الان هم ssid پرینتر توسط کارت شبکه وایرلس من شناخته شده است.هنگام نصب درایور پرینتر وقتی نصب به صورت بیسیم را می زنم از وسط نصب ارور می دهد و می گوید از چند مرحله قبل مجدد اقدام کنید.در صورتیکه قبلا به راحتی تا آخر نصب می شد و به صورت وایرلس پرینت می گرفتم.اما الان نمی توانم.درایور قبلی را هم کامل حذف کردم.
سوال دیگر هم اینست کلا برای اتصال پرینتر به صورت بیسیم به کامپیوتر مودم یا همان اکسس پوینت لازم است؟چون دیدم طریقه اتصال پرینتر به سیستمم به صورت دایرکت وای فای است.

AMD>INTEL
07-03-16, 20:22
MANUAL نصب رو حتما مطالعه کنید .

david-ebi
07-03-16, 20:38
MANUAL نصب رو حتما مطالعه کنید .
بارها مطالعه کردم.حتی فیلم نصبش رو در یوتیوب هم بارها دیدم.الانم چندین ماه به درستی کار می کرد.اما از چند روز پیش نمی تونستم دیگه به صورت بیسیم پرینت بگیرم.
یک فیلم کوتاه 2.2 مگابایتی از نصب درایور و ارور به وجود آمده براتون میزارم.شرمنده که لینکش واسه ۀ
آپلودبوی هستش و نزدیک 40 ثانیه باید صبر کنید تا بتونید دانلودش کنید.

لینک دانلود (Only the registered members can see the link)

2.2 مگابایت

AMD>INTEL
07-03-16, 20:48
پرینتر رو خاموش کنید . سیستم رو ریست کنید . دوباره پرینتر رو روشن کنید . من احساس میکنم شما کانفیلیت ایپی پیدا میکنید . یکی از دیوایس های وایرلس در حال ایجاد این مشکل هست .

AMD>INTEL
07-03-16, 21:04
از این روش استفاده کن و بهش ایپی دستی بده
How To Setup Wifi Direct (Only the registered members can see the link)

david-ebi
07-03-16, 21:29
پرینتر رو خاموش کنید . سیستم رو ریست کنید . دوباره پرینتر رو روشن کنید . من احساس میکنم شما کانفیلیت ایپی پیدا میکنید . یکی از دیوایس های وایرلس در حال ایجاد این مشکل هست .

بسیار عالی با همین روش درست شد.من چون کم از پرینتر منزل استفاده می کنم(هر 3 یا 4 روز یکبار)وقتی میام پرینت به روش بیسیم بگیرم باز نمی تونم و هربار درایور رو مجدد نصب می کنم و درست میشه اما این بار آخر که حتی درایور هم نصب نمیشد.مشکل از کجاست؟مودم چه نقشی این وسط داره اگر از دایرکت وای فای استفاده میشه؟

AMD>INTEL
07-03-16, 21:34
بسیار عالی با همین روش درست شد.من چون کم از پرینتر منزل استفاده می کنم(هر 3 یا 4 روز یکبار)وقتی میام پرینت به روش بیسیم بگیرم باز نمی تونم و هربار درایور رو مجدد نصب می کنم و درست میشه اما این بار آخر که حتی درایور هم نصب نمیشد.مشکل از کجاست؟مودم چه نقشی این وسط داره اگر از دایرکت وای فای استفاده میشه؟

وقتی از چندین دیوایس استفاده میشه مشکل تداخل و درگیری ip ها احتمالا پیش میاد . این روش بهترین شیوه نصب هست که درسر کمتری دارد .

david-ebi
07-03-16, 21:53
وقتی از چندین دیوایس استفاده میشه مشکل تداخل و درگیری ip ها احتمالا پیش میاد . این روش بهترین شیوه نصب هست که درسر کمتری دارد .
منظورتون همین روش خاموش کردن پرینتر و ریستارت سیستم هستش؟دقیقا درسته.چون مادربرد من در اصل 3 تا کارت شبکه داره و من از سه خط تلفن مجزا و 3 مودم مجزا استفاده می کنم این مشکلات مرتب پیش میاد.بهترین کاری که میشه از این مشکل جلوگیری کرد چیه؟

AMD>INTEL
07-03-16, 22:07
منظورتون همین روش خاموش کردن پرینتر و ریستارت سیستم هستش؟دقیقا درسته.چون مادربرد من در اصل 3 تا کارت شبکه داره و من از سه خط تلفن مجزا و 3 مودم مجزا استفاده می کنم این مشکلات مرتب پیش میاد.بهترین کاری که میشه از این مشکل جلوگیری کرد چیه؟

کار خاصی به ذهنم نمیرسه . همین مواردی که میگید کار را پیچیده میکنه . این مورد را با یک متخصص شبکه باید مشاوره بگیری . که بهترین راه حل برای شما چی هست .

AMD>INTEL
07-03-16, 23:02
یک توضیح هم اضافه کنم . سعی کن برای دیوایس هات به ترتیب یک ایپی دستی بدی . این ایپی ها رو هم جایی یاداشت که احتمال تداخل و کانفیلیت کم بشه .