PDA

مشاهده نسخه کامل : وصل نشدن کارت شبکه وایرلس سیستم به هات اسپات گوشی اندرویدی

david-ebi
07-03-16, 03:28
دوستان مادربرد من کارت شبکه بیسیم آنبرد دارد و توسط آن به راحتی به مودمهای مختلف بیسیم وصل می شوم و از اینترنت استفاده می کنم.اما در خیلی از مواقع وقتیکه گوشی ام را هات اسپات می کنم تا از اینترنت سیم کارتم روی سیستمم استفاده کنم با آنکه نام گوشی ام را پیدا می کند اما بعد از اتصال مثلث زرد رنگی روی علامت آنتن دهی وای فای پایین سمت راست دسکتاپ می آید و من نمی توانم وارد هیچ سایتی بشوم.با دو گوشی مختلف هم تست کردم ودر هر دو مورد سیستمم نمی تواند از اینترنت هات اسپات گوشی استفاده کند.اما در 10 درصد مواقع هم خود به خود درست میشود.ولیکن اکثرا خراب است.من چندین بار پیکربندی هات اسپات گوشی را تغییر دادم و خاموش و روشنش کردم.اما فایده ای ندارد.به تمامی مودمهای بیسیم به راحتی وصل میشوم و اینترنت دارم اما به هات اسپات گوشیها نمی توانم متصل شوم.درایور کارت شبکه وایرلس را هم مجدد نصب کردم اما باز هم مشکل حل نشد.

AMD>INTEL
07-03-16, 10:50
ویندوزت چیه ؟

david-ebi
07-03-16, 12:25
ویندوزت چیه ؟

ویندوزم 8.1 هستش

AMD>INTEL
07-03-16, 12:53
از فایروال خاصی استفاده میکنی ؟

david-ebi
07-03-16, 13:13
از فایروال خاصی استفاده میکنی ؟
فایروال خود ویندوز رو که به حساب خاموش کردم.فایروال آنتی ویروسم(بیت دیفندر) روشن هستش که چون حدس میزدم اونم غیر فعال کردم اما بازم درست نشد.ضمن اینکه تا الان چندین بار تونسته با روشن بودن همین فایروال به هات اسپات گوشیم وصل بشه

AMD>INTEL
07-03-16, 13:19
فایروال خود ویندوز رو که به حساب خاموش کردم.فایروال آنتی ویروسم(بیت دیفندر) روشن هستش که چون حدس میزدم اونم غیر فعال کردم اما بازم درست نشد.ضمن اینکه تا الان چندین بار تونسته با روشن بودن همین فایروال به هات اسپات گوشیم وصل بشه

درایورهای فعلی شبکه و وایرلستون رو حذف کنید . از اینجا دوباره بگیرید نصب کنید .
Intel LAN Driver (ftp://download.gigabyte.ru/driver/mb_driver_lan_intel_x99.zip)
BigFoot LAN driver (ftp://download.gigabyte.ru/driver/mb_driver_lan_bigfoot_x99.zip)
WLAN Driver (ftp://download.gigabyte.ru/driver/mb_driver_intel_wifi.zip)

david-ebi
07-03-16, 18:08
درایورهای فعلی شبکه و وایرلستون رو حذف کنید . از اینجا دوباره بگیرید نصب کنید .
Intel LAN Driver (ftp://download.gigabyte.ru/driver/mb_driver_lan_intel_x99.zip)
BigFoot LAN driver (ftp://download.gigabyte.ru/driver/mb_driver_lan_bigfoot_x99.zip)
WLAN Driver (ftp://download.gigabyte.ru/driver/mb_driver_intel_wifi.zip)
انجام دادم. برای چند ثانیه درست شد اما باز هم همچنان متاسفانه وارد هیچ سایتی نمی تواند بشود و این ارور را روی مرورگر نشان می دهد: server DNS address could not be found.

AMD>INTEL
07-03-16, 18:11
انجام دادم. برای چند ثانیه درست شد اما باز هم همچنان متاسفانه وارد هیچ سایتی نمی تواند بشود و این ارور را روی مرورگر نشان می دهد: server DNS address could not be found.

به کارت شبکه وایرلس دستی ایپی بدید ببینید درست میشه . یکبار هم برنامه winsockfix را اجرا کنید و فیکس کنید ..

david-ebi
07-03-16, 18:20
به کارت شبکه وایرلس دستی ایپی بدید ببینید درست میشه . یکبار هم برنامه winsockfix را اجرا کنید و فیکس کنید ..
جالبی کار اینجاست که تلگرام روی سیستمم به درستی داره کار میکنه اما فقط داخل سایتها نمی تونم برم.یکبار این اتفاق برای یکی از مودمهای وایرلسم هم افتاد که پشتیبانی دقیقا کمک کرد تا به کارت شبکه آی پی دستی بدم و درست شد.حالا میشه بگید چه اعدادی رو باید بدم.مخصوصا برای دو تا dns?

AMD>INTEL
07-03-16, 18:32
جالبی کار اینجاست که تلگرام روی سیستمم به درستی داره کار میکنه اما فقط داخل سایتها نمی تونم برم.یکبار این اتفاق برای یکی از مودمهای وایرلسم هم افتاد که پشتیبانی دقیقا کمک کرد تا به کارت شبکه آی پی دستی بدم و درست شد.حالا میشه بگید چه اعدادی رو باید بدم.مخصوصا برای دو تا dns?

ایپی رو یک تا 100
192.168.1.68
dns ها رو هم بگذارید روی اتوماتیک باقی باشه /

AMD>INTEL
07-03-16, 18:44
ایپی رو یک تا 100
192.168.1.68

این لینک هم ممکنه راهنمای خوبی باشه
Fix Android Wifi Tethering DNS Not Responding Issue Windows (Only the registered members can see the link)

david-ebi
07-03-16, 18:47
ایپی رو یک تا 100
192.168.1.68

باتشکر.از برنامه
winsockfix استفاده کردم و در حال حاضر مشکل حل شد.باز هم متشکرم.

AMD>INTEL
07-03-16, 18:52
باتشکر.از برنامه
winsockfix استفاده کردم و در حال حاضر مشکل حل شد.باز هم متشکرم.

خواهش میکنم . موفق باشید

david-ebi
08-03-16, 01:57
خوب متاسفانه باز هم الان سیستمم به هات اسپات گوشیم وصل نمیشه.(ظاهرا موقتی درست شده بوده)از برنامه
winsockfix هم کمک گرفتم اما باز هم مشکل حل نمیشه.ضمن اینکه وقتی آی پی رو روی حالت دستی می گذارم خود به خود dns ها هم روی حالت دستی می روند که من نمی دونم باید چه dns ای برای اینترنت همراه اول بدم.defult getway هم نمی دونم باید چه مقادیری بدم.واقعا موندم مشکل از کجاست؟

AMD>INTEL
08-03-16, 02:23
dns:8.8.8.8
alternative dns 8.8.4.4
Fix Android Wifi Tethering DNS Not Responding Issue Windows (Only the registered members can see the link)
شما باید یک فکر اساسی کنید و برای هر دستگاه یک ایپی دستی بدی که اینطوری قاطی نشه اوضاع
این مورد هم تست کن
Only the registered members can see the link

david-ebi
08-03-16, 02:39
dns:8.8.8.8
alternative dns 8.8.4.4
شما باید یک فکر اساسی کنید و برای هر دستگاه یک ایپی دستی بدی که اینطوری قاطی نشه اوضاع
این مورد هم تست کن
Only the registered members can see the link

defult getway رو چند بدم واسه هات اسپات همراه اول؟
به دو تا دیوایس دیگه آی پی دستی دادم.فقط همین هات اسپات گوشی مونده

AMD>INTEL
08-03-16, 03:01

این رو نمیدونم باید زنگ بزنی به خودشون

amirpcp30
08-03-16, 12:49
سلام دوست عزیز
دیفالت گیت وی اگه منظورتون در ایپی دسنی دادن به کارت وایرلس منظورتون هست باید ایپی گوشی رو وارد کنید
:give_rose: