PDA

مشاهده نسخه کامل : مشاوره خرید تلویزیون با 2.5 میلیون

peymaan
04-03-16, 19:34
سلام دوستان
در پی خرید تلویزیونی هستم در حدود 49 اینچ (1 اینچ بالا یا پایین تر ) و بدون گارانتی . قیمت تا حدود 2.500.000 تومن
اولا برند برام مهم نیست
سه بعدی بودن هم برام در اولویت نیست ( کیفیت بالاتر تصویر را به سه بعدی بودن ترجیح میدم)
ثانیا کیفیت تصویر برام از همه چیز مهم تره(مخصوصا در پخش سریع مثل مسابقات فوتبال) و در آخر اگه بلندگوهای قوی داشته باشه بهتره

AMD>INTEL
04-03-16, 19:53
X.Vision XS5020 LED TV
قیمت مناسب ا امکانات عالی
حدود
1.900
--
مدل «XS5020» تلویزیونی خوش‌ساخت از شرکت «ایکس ویژن» (X-Vision) است؛ تلویزیونی که صفحه‌ای بزرگ دارد و تصاویر را با کیفیت و دقتی بالا نمایش می‌دهد. این مدل، صفحه‌ای تخت دارد و می‌تواند تصاویر را با کیفیت Full HD نمایش دهد. از قابلیت‌های تصویری این تلویزیون 50 اینچی، می‌توان به زاویه‌ی دید گسترده‌ی آن اشاره کرد؛ زاویه‌ی دید افقی و عمودی 178 درجه‌ای که گستره‌ی دید مناسبی را برای شما ایجاد می‌کند. وظیفه‌ی پخش صدا مثل تلویزیون‌های شرکت‌های رقیب، بر دوش دو اسپیکر 10 واتی است. پخش 20 وات صدا برای یک تلویزیون 50 اینچی صدای مناسبی محسوب می‌شود. قلب تپنده‌ی این تلویزیون، گیرنده‌ی دیجیتال دخلی DVB-T است که می‌تواند تمام برنامه‌های شبکه‌های دیجیتال صداوسیما را پخش کند. از درگاه‌های ارتباطی این محصول می‌توان به دو درگاه USB، سه ورودی HDMI، ورودی‌های کامپوزیت و کامپوننت و آنتن اشاره کرد. تنوع درگاه‌های ارتباطی از ویژگی‌های مهم XS5020 است. امکانات این تلویزیون به همین‌ها محدود نمی‌شود. قابلیت ضبط برنامه‌های تلویزیونی، ماشین زمان و تله‌تکست در کنار منوی OSD امکاناتی هستند که وجودشان در یک تلویزیون با اندازه‌ی 60 اینچ و این قیمت، XS5020 را به انتخابی هوشمندانه تبدیل کرده است.
بهترین تلویزیون های پیشنهادی بر اساس قیمت (بهمن و اسفند 1394) (Only the registered members can see the link)

peymaan
04-03-16, 20:03
ممنون بابت جواب . یه مدل 24 اینچ xvision گرفتم با اینکه یک بار هم بردم نمایندگی و نرم افزارش را ارتقا دادن ولی باز هم مشکلات نرم افزاری فراوانی دارد . اگه ممکنه از برندهای ال جی و سامسونگ و سونی پیشنهاد بدید . اون لینک پیشنهادی را نگاه کردم زیاد دقیق و حرفه ای نیست . مثلا مدلی قرار داده که نه در بانه گیر میاد و نه در نمایندگی رسمی(با گارانتی) .
بدون گارانتی میخوام بخرم تا با توجه به قیمت 2.5 میلیون مورد نظرم انتخاب بهتری داشته باشم .

AMD>INTEL
04-03-16, 20:23
بدون گارانتی نظری ندارم . اتفاق اون مدل های راهنمای خرید بر اساس موجودی بازار نگارش شدند .
xvision
خودم مدل 40 اینچش رو استفاده میکنم . رضایت کامل ازش دارم نسبت به قیمتی که هزینه کردم .

AMD>INTEL
04-03-16, 21:01
این رو هم اضافه کنم نظر خریداران در مورد این محصول بسیار عالی و مثبت هست .

peymaan
04-03-16, 22:51
این رو هم اضافه کنم نظر خریداران در مورد این محصول بسیار عالی و مثبت هست .

این تلویزیون در دو مدل 5020 و 5020S در سایت ها موجوده که حدود 300 تومن اختلاف قیمت دارند . ولی جایی نقد و بررسی یا نظرات کاربران حرفه ای را در موردش پیدا نکردم

peymaan
04-03-16, 23:21
راستی اون لیست هم که فرمودید بر اساس موجودی بازار نوشته شده من مدل LG 47LB69000 که بدون گارانتیش هم میشه LB6900 را در اکثر فروشگاههای آنلاین بانه نگاه کردم هیچ کدوم موجودی نداشتند که دلیلش قدیمی بودن تلویزیون است

AMD>INTEL
04-03-16, 23:35
راستی اون لیست هم که فرمودید بر اساس موجودی بازار نوشته شده من مدل LG 47LB69000 که بدون گارانتیش هم میشه LB6900 را در اکثر فروشگاههای آنلاین بانه نگاه کردم هیچ کدوم موجودی نداشتند که دلیلش قدیمی بودن تلویزیون است

این مورد را دز قسمت کامنت های راهنمای خرید بنویسید . نویسنده مطلب پاسخ شما رو میدهند .

mochin
05-03-16, 13:13
با این رنج قیمت و سایزی که میخواید باید به قول دوستمون به سراغ ایکس ویژن برید یا برندایی از این قبیل

peymaan
16-03-16, 00:12
LG 49LF63000 را انتخاب کرده ام که نا آخر هفته بخرم . 2300 بدون گارانتی و 2700 با گارانتی . دوستان در مورد کیفیت تلویزیون نظری ندارید؟