PDA

مشاهده نسخه کامل : علت تفاوت قیمت چیست؟

qatreh
24-02-16, 16:53
سلام
توی آمازون یک محصول قیمتهای متفاوتی داره.مثلا من دنبال قیمت مدل SanDisk Extreme USB 3.0 بودم اما دیدم حتی با وجود حجم یکسان قیمتها تفاوت زیادی داره
اگه دلیل این تفاوت قیمتها رو کسی میدونه ما رو هم روشن کنه لطفا

AMD>INTEL
24-02-16, 17:11
یکی از دلایل تفاوت پک میباشد یه اصطلاح فول پک داریم و یک پک معمولی و یکسری قطعات OEM هستند که دارای پک اصلی نیستند. ممکنه مدت گارانتی هم متفاوت باشه .

qatreh
24-02-16, 17:34
یکی از دلایل تفاوت پک میباشد یه اصطلاح فول پک داریم و یک پک معمولی و یکسری قطعات OEM هستند که دارای پک اصلی نیستند. ممکنه مدت گارانتی هم متفاوت باشه .
نه فکر نمیکنم در این مسائلی که ذکر کردید اختلاف داشته باشند.

- - - Updated - - -

خوب من به عنوان کسی که میخاد این جنس رو از آمازون تهیه کنه و میخاد خیالش از کیفیت و بقیه مسائل در کنار قیمت مناسب مطمئن باشه باید چکار کنه؟اگه فقط اختلاف در تامین کننده باشه و همه موجودیها از نظر کیفیت و بقیه مسائل یکی باشند خوب طبیعتا پایینترین قیمت به صرفه ترین هست

من هنوز برام این تنوع و اختلاف قیمتهای زیاد برای یک مدل کاملا یکسان روشن نیست.مثلا همین فلش که بالا گفتم 12 تا قیمت مختلف داره!!!

چه خبره مگه؟

AMD>INTEL
24-02-16, 17:56
میتونی لینکشو به طور مثال بدی چک کنم .

qatreh
24-02-16, 18:24
میتونی لینکشو به طور مثال بدی چک کنم .
بله حتما
اول (Only the registered members can see the link)
دوم (Only the registered members can see the link)
سوم (Only the registered members can see the link)
چهارم (Only the registered members can see the link)
پنجم (Only the registered members can see the link)
ششم (Only the registered members can see the link)
هفتم (Only the registered members can see the link)
هشتم (Only the registered members can see the link)
نهم (Only the registered members can see the link)
دهم (Only the registered members can see the link)
یازدهم (Only the registered members can see the link)
البته من خیلی تو جزییات دقت نکردم

AMD>INTEL
24-02-16, 18:42
جزئیات رو دقت کنید . سعی میکنم سر فرصت دقیق بهتون بگم . فقط لینک دوم و اول رو چک کنید . متوجه جزئیات میشید .

qatreh
24-02-16, 18:50
خوب اگه شما دقت کردید منتظریم سر فرصت مناسب و به زودی برای ما هم توضیح بدید.البته لینکهای دیگه رو هم اگه فرصت کردید یه نگاه بندازید تا بیشتر آشنا بشید و برای ما توضیح بیشتری بدید

AMD>INTEL
24-02-16, 18:57
خوب اگه شما دقت کردید منتظریم سر فرصت مناسب و به زودی برای ما هم توضیح بدید.البته لینکهای دیگه رو هم اگه فرصت کردید یه نگاه بندازید تا بیشتر آشنا بشید و برای ما توضیح بیشتری بدید

سعی میکنم ولی نمیتونم قول 100 درصدی بدم . چون نزدیک به عید هست و کلی سفارش تعمیرات دارم . ولی فرصت داشتم حتما نگاه میکنم .