PDA

مشاهده نسخه کامل : انتخاب پاور کولر مستر مناسب برای این سیستم

DOOM999
23-02-16, 01:03
سلام دوستان یه پاور کولر مستر میخوام بگیرم برای این سیستم چند واتش رو تهیه کنم؟16 ساعت درروز روشنه

cpu:fx9590
مادربورد:gigabayte 990fxa ud5
کارت گرافیک:gigabayte r9 390
هارد:2 ترابایت یکی 4ترابایت
dvdرایتر :2
fan:6*120
2*mouse
1*keyboard
2003 ts tsco : اسپیکر یو اس بی دار (برقش رو از پاور میگیره)
رم32gb :4*ddr3 8gb
1*ssd

AMD>INTEL
23-02-16, 01:42
سلام دوستان یه پاور کولر مستر میخوام بگیرم برای این سیستم چند واتش رو تهیه کنم؟16 ساعت درروز روشنه

2*mouse
1*keyboard
1*ssd

VANGUARD 750W
بگیر

DOOM999
23-02-16, 01:47
VANGUARD 750W
بگیر

امید جان ممنون بابت پاسخت
یه سوال فرضا اگه من یه پاور 1000 وات بگیرم درحالی که نیازم 750 واته به پاور فشار میاد

AMD>INTEL
23-02-16, 01:52
امید جان ممنون بابت پاسخت
یه سوال فرضا اگه من یه پاور 1000 وات بگیرم درحالی که نیازم 750 واته به پاور فشار میاد

توصیه نمیکنم فقط اتلاف هزینه هست .

DOOM999
23-02-16, 01:55
امیدجان باز گیرت انداختمو هی سوال.شرمنده.
1 .750 واته کولر مستر توان واقعیشه
2 .درطول زمان توانش کاهش پیدا نمیکنه

AMD>INTEL
23-02-16, 02:03
امیدجان باز گیرت انداختمو هی سوال.شرمنده.
1 .750 واته کولر مستر توان واقعیشه
2 .درطول زمان توانش کاهش پیدا نمیکنه

بله واقعی هست و 80 plus gold داره . پاور بعد از چند سال افت میکنه .

SajjadKhati
23-02-16, 11:43

2*mouse
1*keyboard
1*ssd

میگم گلپسر ، علاوه بر اونی که استاد امید پیشنهاد داد و پاور خوبی هم هست ، به Green هم میتونی فکر کنی .
من این سیستم رو توی اینجا (Only the registered members can see the link)زدم ، مصرفش رو 825 وات زده بود
اگه 725 وات گرین که از کولر مستر هم ارزونتره میخای ، پیشنهادم :

Green Overclocking EVO (OC Plus) Series GP750B-OC

هست با قیمت تقریبی 425 تومن . ولی به نظرم 1000 وات بگیر (هر چند ممکنه مصرفش 700 وات از اینا باشه و پاور 750 هم براش کافی باشه ولی سایت گرین ، همه چیزو دست بالا حساب میکنه که زمان حداکثری اش چقد ممصرف شه . مثلا عمر پاور و اصطکاکش و همینطور برای خازن ها رو بالا حساب میکنه)
اگه 1000 وات میخای مدل :

Green Overclocking EVO (OC Plus) Series GP1050B-OC

پیشنهادمه که 600 تومنه
Green هم تولید داخل هه و هم هر دوی این پاورها از جمله پاورهای فوق حرفه ای و مخصوص اوورکلاک هستن که استاندارد platinume دارن (یه استاندارد بالاتر از استاندارد gold) و نسبت به خارجی اش ارزونتر هم درمیان

Pr0m3en
23-02-16, 13:44
درود.
تو وبسایت گرین نوشته که پاوری که تهیه میکنید بهتره از 60 تا 40 درصد توانش استفاده کنید تا طول عمرش در بالاترین حده خودش بیاد.

DOOM999
23-02-16, 14:25
میگم گلپسر ، علاوه بر اونی که استاد امید پیشنهاد داد و پاور خوبی هم هست ، به Green هم میتونی فکر کنی .
من این سیستم رو توی اینجا (Only the registered members can see the link)زدم ، مصرفش رو 825 وات زده بود
اگه 725 وات گرین که از کولر مستر هم ارزونتره میخای ، پیشنهادم :

Green Overclocking EVO (OC Plus) Series GP750B-OC

هست با قیمت تقریبی 425 تومن . ولی به نظرم 1000 وات بگیر (هر چند ممکنه مصرفش 700 وات از اینا باشه و پاور 750 هم براش کافی باشه ولی سایت گرین ، همه چیزو دست بالا حساب میکنه که زمان حداکثری اش چقد ممصرف شه . مثلا عمر پاور و اصطکاکش و همینطور برای خازن ها رو بالا حساب میکنه)
اگه 1000 وات میخای مدل :

Green Overclocking EVO (OC Plus) Series GP1050B-OC

پیشنهادمه که 600 تومنه
Green هم تولید داخل هه و هم هر دوی این پاورها از جمله پاورهای فوق حرفه ای و مخصوص اوورکلاک هستن که استاندارد platinume دارن (یه استاندارد بالاتر از استاندارد gold) و نسبت به خارجی اش ارزونتر هم درمیان

سجاد جان ممنون بابت راهنماییت ولی من از گرین خاطرات بدی دارم(چندسال پیش نزدیک بود کل سیستممو بترکونه) اگرچه میدونم توسالهای اخیر پیشرفتهای قابل توجهی کرده و به استانداردهای جهانی نزدیک شده.البته من چون پردازنده و گرافیکم Amd به تجربه برام ثابت شده کولر مستر بهتر جواب میده چون amd رس پاور میکشه .

SajjadKhati
23-02-16, 14:37
سجاد جان ممنون بابت راهنماییت ولی من از گرین خاطرات بدی دارم(چندسال پیش نزدیک بود کل سیستممو بترکونه) اگرچه میدونم توسالهای اخیر پیشرفتهای قابل توجهی کرده و به استانداردهای جهانی نزدیک شده.البته من چون پردازنده و گرافیکم Amd به تجربه برام ثابت شده کولر مستر بهتر جواب میده چون amd رس پاور میکشه .

خوب حتما نسبت به توان مصرفی سیستم ، توان پایین از پاور رو انتخاب کردی یا مدل مناسب رو انتخاب نکردی
به هر حال خواستم پیشنهاد بدم و این پاور با پیشرفته ترین پاورهای جهان مثل Antec آمریکایی قابل رقابت هه . قطعا از اون مدل کولر مستر عملکردش بهتره . دقت کن من سری اورکلاک اش رو گفتم . یه مدل معمولی دیگه فقط با نام خالی GP750B-OC داره که اون منظورم نیست (منظور من سری اورکلاک با EVO هه) . خواستی ، لینک میدم توی پیام خصوصی حداقل اگه هم نمیخای بگیری ، بد نیست ویژگی هاشو نگاه کنی
من همین الان برای سیستم خودم گرین دارم (این مدلی که بهت گفتم رو ندارم . گرین خیلی معمولی رده پایین) و برای هر کسی هم که سیستم بستم گرین رو بستم و تا حالا مشکلی نداشت برای هیچ کس

بازم خودت میدونی

DOOM999
23-02-16, 14:43
خوب حتما نسبت به توان مصرفی سیستم ، توان پایین از پاور رو انتخاب کردی یا مدل مناسب رو انتخاب نکردی
به هر حال خواستم پیشنهاد بدم و این پاور با پیشرفته ترین پاورهای جهان مثل Antec آمریکایی قابل رقابت هه . قطعا از اون مدل کولر مستر عملکردش بهتره . دقت کن من سری اورکلاک اش رو گفتم . یه مدل معمولی دیگه فقط با نام خالی GP750B-OC داره که اون منظورم نیست (منظور من سری اورکلاک با EVO هه) . خواستی ، لینک میدم توی پیام خصوصی حداقل اگه هم نمیخای بگیری ، بد نیست ویژگی هاشو نگاه کنی
من همین الان برای سیستم خودم گرین دارم (این مدلی که بهت گفتم رو ندارم . گرین خیلی معمولی رده پایین) و برای هر کسی هم که سیستم بستم گرین رو بستم و تا حالا مشکلی نداشت برای هیچ کس

بازم خودت میدونی

دمت گرام زحمتت نیست لینکشو برام بفرست.منم تعریف سری oc رو شنیدم

DOOM999
23-02-16, 14:51
البته یه چیزی روهم بگم الان این پاورم(EVGA) که مشکل ساز شد اصل آمریکا بود .ولی مفت نمی ارزید